dr n. med. Wiesław Taszakowski

Alergolog

Przyjmuję pacjentów alergologicznych dorosłych i dzieci w
każdym wieku.

Przyjmuję pacjentów alergologicznych dorosłych i dzieci w
każdym wieku.

To nie lekarz tylko zwykły cham, żona pojechała na pogotowie ze skierowaniem z dopiskiem PILNE a było to już 3 skierowanie do szpitala i za każdym razem ją odsyłali a ten niby lekarz przyszedł po 2 godz i nawet nie zajrzał do wyników, nawet nie zbadał, podał pyralginę i nospę i proszę iść do domu. A ból jak był tak nadal jest. Nie pomogły tłumaczenia że boli że na skierowaniu jest pilne wykonanie badań na trzustkę, zwykły cham i tacy lekarze protestują że mało zarabiają, ja bym im ani grosza nie podwyższył wypłat. Nie polecam!!!

Lekarz kompetentny, duża wiedza medyczna, bardzo uprzejmy i poważnie traktujący pacjenta. Rzetelnie wykonuje swoją pracę, przy tym bardzo życzliwy człowiek. Mam zaufanie do niego. Gorąco polecam tego lekarza. Stała pacjentka.

przyjmował w szpitalu osobę z mojej rodziny i potraktował ją jak psa.Niemiły,nic nie wyjaśnił,kazał po północy wyjść ze szpitala i sobie radzić a to była starsza,schorowana kobieta.To nie lekarz to cham.

lekarz bardzo uprzejmy,podchodzący z szacunkiem do pacjenta Polecam

lekarz bardzo uprzejmy,podchodzący z szacunkiem do pacjenta
Polecam