Wizyty Domowe Legnica

lekarz Małgorzata Błaszczyk

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Legnica

super kontakt z pacjentem ! ważne, bo na SORze co chwilkę się coś dzieje, Życzę wszystkim , którzy będą musieli znaleźć się w szpitalu trafić na panią Doktor.Można odzyskać zaufanie do służby zdrowia!

mgr Agnieszka Bień

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

59-220 Legnica

Do Pani Agnieszki trafiliśmy, gdy szukaliśmy pomocy przy rehabilitacji metodą Bobath. Neurolog orzekł, że córka ma globalnie niskie napięcie mięśniowe i będzie mieć wielkie problemy z siadaniem bądź też chodzeniem. Nasz wybór padł właśnie na Agnieszkę, ponieważ z jednej strony oferowała wizyty domowe, a z drugiej wiele mam polecało ją właśnie. Podczas ćwiczeń Julia była bardzo zadowolona. Ja natomiast przeszłam profesjonalne przygotowanie, w jaki sposób samodzielnie ćwiczyć córkę. Podczas ćwiczeń skupiliśmy się na mięśniach brzuszka,plecków oraz rączek. Już po kilku dniach ćwiczeń córka chętniej współpracowała i leżała na brzuszku. Rehabilitacja trwała ok 2 miesięcy i jak napisała neurolog w opinii - przyniosła wybitne efekty. Dziecko, które początkowo miało mieć problemy z siadaniem czy chodzeniem zaczęło samodzielnie siadać i raczkować w 7msc, stawać w 8 a chodzić w 9. Także rehabilitacja z ciocią Agnieszką zdziałała cuda. Do tej pory jesteśmy z nią w kontakcie (mail, tel) i każda nasza obawa jest rozwiewana prawie, że od ręki. Dzięki zdjęciom czy filmikom z postępów Julii uzyskujemy online poradę jakie ćwiczenia mogą nam pomóc uzyskać lepszy efekt. Zdecydowanie każdemu polecam współpracę z Agnieszką Bień, bo naprawdę w swoim fachu nie ma sobie równych.

Opinia dodana przez: Anna Tomak

gabinet
legnica
59-220 Legnica

Pani doktor Zofia Stempak- Pyrkosz.
Moja mama do niej chodziła ze mną i moim bratem od najmłodszych naszych lat.
Teraz ja chodzę ze swoim synkiem i nie wyobrażam sobie gdyby miało jej zabraknąć.
Świetna pani doktor dla dzieci. Przyjmuje w przychodni na ulicy Libana.
Rozwieje każde moje wątpliwości. Zawsze dobrze doradzi. Dzięki jej poradom synek rzadko choruje. Nie wciska antybiotyków - to jest ostateczność. Chętnie kieruje na dodatkowe badania.
Można ...

Pani doktor Zofia Stempak- Pyrkosz.
Moja mama do niej chodziła ze mną i moim bratem od najmłodszych naszych lat.
Świetna pani doktor dla dzieci. Przyjmuje w przychodni na ulicy Libana.
Można do niej zadzwonić nawet na telefon domowy i zapytać o poradę.
Pamięta wszystkie dzieci które do niej przychodzą!!!
Gdy wychodzi po kartę dziecka to nawet nie trzeba mówić nazwiska bo pamięta (a nieraz czekało kilkanaścioro dzieci).
Wszystkie moje koleżanki, którym poleciłam panią doktor, były mi wdzięczne.
Uważam, że zasługuje na szczególne wyróżnienie!

mgr Dorota Puchalska-Antosik

Wizyty domowe, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny
ul. Kominka 9
59-220 Legnica

Słaby psycholog. Ma nierozwiązane problemy z córka bi, a próbuje pouczać innych , zakłamanie sto procent .

Usługa wizyty domowej w mieście Legnica