Wizyty Domowe Legnica

lekarz Małgorzata Błaszczyk

Wizyty domowe, Lekarz rodzinny

Legnica

super kontakt z pacjentem ! ważne, bo na SORze co chwilkę się coś dzieje, Życzę wszystkim , którzy będą musieli znaleźć się w szpitalu trafić na panią Doktor.Można odzyskać zaufanie do służby zdrowia!

mgr Agnieszka Bień

Wizyty domowe, Rehabilitant dziecięcy

59-220 Legnica

Do Pani Agnieszki trafiliśmy, gdy szukaliśmy pomocy przy rehabilitacji metodą Bobath. Neurolog orzekł, że córka ma globalnie niskie napięcie mięśniowe i będzie mieć wielkie problemy z siadaniem bądź też chodzeniem. Nasz wybór padł właśnie na Agnieszkę, ponieważ z jednej strony oferowała wizyty domowe, a z drugiej wiele mam polecało ją właśnie. Podczas ćwiczeń Julia była bardzo zadowolona. Ja natomiast przeszłam profesjonalne przygotowanie, w jaki sposób samodzielnie ćwiczyć córkę. Podczas ćwiczeń ...
Opinia dodana przez: Anna Tomak

gabinet
legnica
59-220 Legnica

Pani doktor Zofia Stempak- Pyrkosz.
Moja mama do niej chodziła ze mną i moim bratem od najmłodszych naszych lat.
Teraz ja chodzę ze swoim synkiem i nie wyobrażam sobie gdyby miało jej zabraknąć.
Świetna pani doktor dla dzieci. Przyjmuje w przychodni na ulicy Libana.
Rozwieje każde moje wątpliwości. Zawsze dobrze doradzi. Dzięki jej poradom synek rzadko choruje. Nie wciska antybiotyków - to jest ostateczność. Chętnie kieruje na dodatkowe badania.
Można ...

mgr Dorota Puchalska-Antosik

Wizyty domowe, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny
ul. Kominka 9
59-220 Legnica

Słaby psycholog. Ma nierozwiązane problemy z córka bi, a próbuje pouczać innych , zakłamanie sto procent .

Usługa wizyty domowej w Legnicy