Lekarze Piekary Śląskie

lek. dent. Rafał Pawlak

ul. Diamentowa 3
41-940 Piekary Śląskie

Super Lekarz - naprawde polecam wszystkim. Mieszkam w Niemczech, w Niemczech chciano mi wstawiac Inplantaty, Pan Rafal Pawlak bez inplantatow wyleczyl i naprawil moje zeby
Opinia dodana przez: Stefan

lekarz Marcin Trzepaczyński

Radiolog

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
41-904 Piekary Śląskie

Do Dr. Trzepaczyńskiego trafiłam z polecenia znajomej. Pan Dr. uratował mi życie i zdrowie. Przeprowadził u mnie embolizacje tętniaka mózgu bez żadnych komplikacji. Perfekt! W innym szpitalu w Krakowie, inny lekarz chciał mi otwierać głowę i mówił że nie ma innej alternatywy bo im tak jest łatwiej otworzyć głowę a co będzie z pacjentem/ człowiekiem to co ich obchodzi pacjenci jak króliki. A Pan Dr Trzepaczyńskiego bez problemu mnie przyjął ...
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Szymon Szymański

41-904 Piekary Śląskie

Bardzo miły i ciepły człowiek a do tego dobry i kompetentny lekarz. W imieniu Mamy i swoim serdecznie dziękuję :) Polecam bardzo!
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny
Opinia dodana przez: Seweryn

lek. dent. Andrzej Sobiegała

Evadent
ul. Gen. Maczka 13
Piekary Śląskie

Nie wiem jak go scharakteryzować. Schelbiam sobie że go znalazłem :). Debeściak i już. Naprawdę lekarz z prawdziwego zdarzenia
Opinia dodana przez: Jan

Dariusz Iskanin

medis+
ks.kpt.G.Waculika2 ul.Tarnogórska46a
Piekary Śląskie

Bardzo uprzejmy, kompleksowy i godny zaufania lekarz.

dr n. med. Grzegorz Gierlach

Lekarz sportowy, Ortopeda

Centrum Medyczne Gabos
Inwalidów Wojennych 79
Piekary Śląskie

Panie Doktorze. Dziękuję Panu dardzo serdecznie za serce i opiekę medyczną.Jest Pan wyjątkowym lekarzem .Nie jest to tylko moja opinia lecz też pacjentów z którymi miałem kontakt w szpitalu.Gdybyśmy mieli takich lekarzy jak Pan inaczej wyglądałaby nasz służba zdrowia.Bardzo dziękuję Panu i całemu zaspołowi za zabieg wykonany w dniu 24 maja 2010r.

Krystyna Labus

Psycholog, Psychoterapeuta

Szpital Urazowy
Piekary Śląskie

Korzystałam z wizyt u niej przez przeszło rok w prywatnym gabinecie. Bardzo mądra, a przy tym miła i taktowna osoba. Być może nie jest jakąś bardzow nikliwą psychoterapeutka a to co robi raczej trudno nazwac psychoterapią (i sama tego tak nie nazywa), ale wizyty u nij chociaz nie "wywracają zycia i przekonań do góry nogami" jak to sie dzieje w typowej psychoterapii ale pozwalają powoli poskładać wiele sobie spraw Najpierw ...
Opinia dodana przez: awanturka

lekarz Marcin Huwer

Lekarz rodzinny, USG

Piekarskie Centrum Medyczne- Poradnia nr 1
ul. Piłsudskiego 1
Piekary Śląskie

Dr.Huwer ma niezywkle cieple i spokojne podejscie do pacjeta.Zawszwe cierpliwe tlumaczy zawilosci choroby oraz metode leczenia.Jest bardzo skromna i uczciwa osoba. Oby takich wiecej.Dziekuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: sylwia84

dr n. med. Grzegorz Kwiatkowski

Ortopeda, Traumatolog

41-904 Piekary Śląskie

Jestem po wizycie (czekam na termin operacji) , ale na wizycie Pan Dr wszystko mi jasno i klarownie wyjaśnił , odpowiedział na wszystkie wątpliwości a przede wszystkim nie czułam żadnej presji czasu , ani parcia pt „kolejny pacjent czeka”. Tyle, ile potrzebowałam , tyle tam siedziałam. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Oby operacja była tak samo udana , jak wizyta i będę zachwycona w pełni. Wioleta Wolak

dr n. med. Jolanta Pietrzak

Alergolog, Pediatra

Pod Lipami 22
41-940 Piekary Śląskie

Czy jest jakaś możliwość dostania się na wizytę do Pani dr? Mam malutkie dziecko, które nie może wyjść z infekcji ( przerodziła się w napady duszności, napady astmatyczne ). Dzwoniłam parę razy do Pani dr ale jest takie oblężenie terminów wizyt, że Pani dr nawet nie proponowała żeby dzwonić za parę miesięcy ( wcześniej jak Mała jeszcze nie chorowała też próbowałam się umówić i wchodziły w grę terminy wrześniowe 2011, ...
{'id': 715, 'name': u'Piekary \u015al\u0105skie'} Internista
                                       dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

dr n. med. Aleksandra Chwist-Nowak

Internista, Alergolog

NZOZ Allmed
Piłsudskiego 2
Piekary Śląskie

Najlepsza Pani Doktor! Jestem zachwycona profesjonalnym podejściem, miłym zachowaniem i skutecznością leczenia, którymi odznacza się Pani Aleksandra. Wzór dla pozostałych lekarzy!

dr hab. n. med. Andrzej Krzywiecki

Alergolog, Pulmonolog

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Pan Doktor Andrzej Krzywiecki, to najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Nie tylko pod względem ogromu wiedzy, którą posiada, ale również pod względem zainteresowania, jakim obdarza pacjenta. Dziękuję mu za ogromną ilość czasu, jaki mi poświęcił, kiedy byłam w ciężkim stanie zdrowotnym, za poczucie humoru, jakim się odznacza oraz za pomoc w zrozumieniu istoty mojej choroby, której dzięki niemu przestałam się obawiać. Wyleczył mnie i pokazał, jak w prosty sposób ...
Opinia dodana przez: Lena90

lekarz Patrycja Zwiorek-Kucharek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MACULA
ulica Diamentowa 5
41-943 Piekary Śląskie

Kochani, proszę podpowiedzcie, gdzie szukać Pani Doktor Patrycji Zwiorek-Kucharek? Chodziłam do niej do Medyka w Zabrzu, później do Gliwic i jak z stamtąd odeszła nie potrafię ją odnaleźć. Pyskowice też nic nie wiedzą, Piekary Śląskie też nie pomogły a w Internecie przypisują Panią Doktor do tych przychodni. Jeśli ktoś zna kontakt, proszę o podanie. Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam, bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Agata Głogowska-Jaraczewska

Internista, Diabetolog

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

Długo odbijałem się „niezdiagnozowany”, w końcu trafiłem do Pani Agaty, diagnoza, zainteresowanie, podejście do pacjenta, czuję się zaopiekowany a i zdrowie wraca do normy, po prostu dziękuje :)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lek. dent. Marek Grabowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Drzymały 14
41-946 Piekary Śląskie

leczę moje dzieci od 2 lat,maja założone aparaty z kasy,nic nie muszę dopłacać,tylko że lepsze są takie stałe,bo nie trzeba dzieciom przypominać o zakładaniu aparatu,ale nie stać mnie na takie,więc niech noszą na razie ruchome,ważne że są efekty

dr n. med. Karol Szyluk

Traumatolog, Ortopeda

Piekary Śląskie

Powiem szczerze że pan doktor to złoty człowiek. Miałem wypadek który spowodował zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego III stopnia tj. Zerwanie wszystkich trzech więzadeł obojczyka. Jeździłem po kilku szpitalach na Śląsku i nie bardzo chcieli mnie przyjąć albo jak chcieli to długie terminy. Pan doc. Karol Szyluk nie dość że mnie przyjął od ręki na wizytę kontrolna gdzie trzeba czekać na taką wizytę, to i obiecał mnie zoperować metodą artroskopową. Pan doktor ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Andrzej Jasiński

Traumatolog, Ortopeda

41-904 Piekary Śląskie

Pan doktor to wysokiej klasy specjalista rekonstrukcji ręki to fakt !!!! . Ja i mój syn byliśmy pacjentami pana Andrzeja i oboje jesteśmy po operacjach obojczyków i na dzień dzisiejszy korzystamy z siłowni i jeździmy na rowerach . Mam do tego stopnia zaufanie do pan doktora że powierzam mu operację drugiego obojczyka jesieniom br. Podsumowaniem tej opinii są słowa orzecznika ZUS który trzy tygodnie po bardzo skomplikowanym zabiegu " reanimacji" ...
Opinia dodana przez: Bronisław

lek. dent. Krzysztof Klim

Evadent
Wyszyńskiego
Piekary Śląskie

W protetyce niezawodny. Zawsze służy dobrą radą. Zęby na ćwiekach rewelacja. Polecam. Uśmiech jak nowy. Spokojne pragmatyczne podejście.

lekarz Szymon Czech

ul. Klonowa 2 B
41-940 Piekary Śląskie

Jak do tej pory lekarz naprawdę godny polecenia. Potrafi wysłuchać, zaproponować konkretne sposoby leczenia dając pacjentowi wybór, a nie stawiając przed faktem dokonanym. A do tego mijając się na ulicy potrafi się zatrzymać i zamienić 2 zdania - ot tak, a to doprawdy rzadkie zjawisko.
Opinia dodana przez: bartek