Lekarze Piekary Śląskie

Joanna Klama

Okulista, Pediatra

Specjalistyczna Praktyka Lekarska Joanna Klama
Piekary Śląskie

Pani Doktor, jest bardzo uprzejma, tłumaczy każdy przepisany lek, poświęca czas na rozmowę o chorobie i wysłuchuje cierpliwie. Przyjmuje bez problemu w każdy dzień i o każdej porze (a nawet przyjeżdża), bez wygórowanych cen. Tylko martwi mnie to, że zaczęła na wszystkie dolegliwości naszego dziecka dawać antybiotyki... Jak jeden nie pomoże daje drugi, a potem trzeci.. ciężko o perfekcyjnego lekarza.

Joanna Wiechowska

Tynior&Tynior
Jana Pawła II
Piekary Śląskie

Pani doktor zawsze pomoże naszej Natalii nasza malutka uwielbia do niej chodzić bardzo profesjonalny lekarz pani doktor podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Mama Natalii

lekarz Danuta Moś

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Euro-Med
Bytomska 196
41-940 Piekary Śląskie

Pani doktor z powołania takich lekarzy nam potrzeba w dzisiejszych czasach.Pani dr Danuta Moś posiada bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta oraz bardzo dużą wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor.

Andrzej Skiba

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
41-949 Piekary Śląskie

Wspanialy lekarz.Profesjonalista.cudowna osoba z umiejetnym podejsciem do pacjeta.Polecam z calego serca.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Adam Pala

Piekary Śląskie

Dr Adam Pala to świetny lekarz.Konkretny, rzeczowy, profesjonalista. Trzy miesiące temu miałem operowany kręgosłup lędźwiowy. Po tym czasie mogę napisać tylko, że miałem szczęście trafić na takiego fachowca. Operacja oraz cały okres leczenia sprawiła, że znów jestem sprawny i mogę wrócić do pracy, do życia... Dziękuję i polecam każdemu kto ma problemy z kręgosłupem i potrzebuje profesjonalnego leczenia.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Dariusz Piecha

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

PIEKARSKIE CENTRUM MEDYCZNE Sp. z.o.o. NZOZ Szpital Miejski- Oddział Gin-Poł
ulica Szpitalna 11
41-940 Piekary Śląskie

Najlepszy ginekolog jaki mógł mi się trafić. Uprzejmy życzliwy i zawsze znajdzie czas dla pacjentki.

lek. dent. Marcin Jasiak

Indywidualna Praktyka Lekarska.Wizyty Domowe.Winiarski Grzegorz
Bytomska 55/2
41-940 Piekary Śląskie

bylam pacjentka PANA DR MARCINA JASIAK.USUWALAM ZEBA DOLNA SIODEMKE SUPER PODEJSCIE DO PACJENTA FACHOWOSC W USUWANIU ZEBOW NA SZOSTKE SPOKOJNY OPANOWANY LEKARZ .BARDZO POLECAM PANA DR.ZEBA USUWALAM 10.01.2020

lekarz Katarzyna Bargielska

witamed
skłodowskiej
41-947 Piekary Śląskie

Panią doktor Kasię polecam z całego serca. Najlepszy lekarz pediatra. Pełen profesjonalizm, wiedza, bardzo wysoka kultura osobista, empatia do pacjenta. Dobra komunikacja. Bardzo dokładnie bada pacjenta. Niczego nie bagatelizuje. Moimi synami opiekuje się od 1996 roku. Jako jedynynej, z tej branży chciało się wprowadzić mnie w rolę macierzyństwa. Wspomagać w trudnych chwilach. Bardzo dziękuję. Jest Pani naszym Skarbem!!!!! Czekać w kolejce trzeba, bo warto!!!! Czytając komentarze przykro, jeżeli rodzic swój ...
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Ewa Klim

Evadent
Cicha 23
Piekary Śląskie

Cieszę się, że wreszcie znalazłem gabinet dla siebie i lekarza, który spełnia moje oczekiwania w 100%. Miło, szybko, w racjonalnej cenie.

lekarz Katarzyna Mol

Piekary Śląskie

Bardzo dobry lekarz stomatolog. Odrazu wiedziałem jaki będzie plan leczenia i jakie będą koszty. Widziałem czego oczekuję i się nie pomyliłem. Pełna fachowość. Polecam tą Panią stomatolog każdemu. Do tego miła aparycja, że tak powiem :)
Opinia dodana przez: Rafał W

dr n. med. Krzysztof Besler

Traumatolog, Ortopeda

ulica M.C.Sklodowskiej 79/38
41-949 Piekary Śląskie

godny polecenia , 20 lat temu Pan dr n.med. ustalił i zdiagnozował problem jaki miała moja córka z kolanem, skierował na tomografię komputerową i przeprowadził operację kolana w Piekarach Ślakich laparoskopowo i przyjął ja na oddział bez problemów mimo wyczerpania punktów z 08 NFOZ w Opolu. Po operacji Córka do tej pory nie ma problemów z tym kolanem .teraz sam korzystam z jego porad i leczenia i bardzo polecam
Opinia dodana przez: Hubert

Eugeniusz Geremek

Ortodonta, Protetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Stomatologicznej "GEDENT"
Bytomska 135
41-940 Piekary Śląskie

Bardzo dobre wytłumaczenie metody leczenia i super dobrane plomby. Polecam.
Opinia dodana przez: medea

dr n. med. Wojciech Pawlak

Traumatolog, Ortopeda

Sowińskiego 9
41-940 Piekary Śląskie

Niby błaha sprawa bo tylko szycie małej rany na nodze, ale zdecydowanie polecam. Wizytę udało mi się umówić od razu w ten sam dzień, a było już dosyć późno. Bardzo wysoka jakość usług, brak śladów po szwach i ranie. Niewygórowane ceny i przede wszystkim fajna, przyjazna atmosfera.
Opinia dodana przez: JS

lekarz Ewa Schaefer

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej EWA-MED
Piekary Śląskie, ul. Kukuczki 6
41-943 Piekary Śląskie

Wspaniała lekarka.Najpierw szczegółowy wywiad, potem delikatne badanie,rozmowa zapisanie do poradni sutka ( przez kilkanaście lat leczyłam się u innych lekarzy i żaden nie skierował wiedząc o usuniętych guzach piersi) odpowiadanie na moje pytania.Wyszłam pozytywnie zszokowana .Dziękuję za czas poświęcony, indywidualne podejście i ciepłe słowa otuchy.Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Sikora

lekarz Tomasz Schaefer

Piekary Śląskie

Świetny lekarz i człowiek. Zgłosiłam się do niego z silnymi bólami brzucha i podejrzeniem zapalenia trzustki. Pięć miesięcy wcześniej urodziłam dziecko, więc byłam przerażona, bo taki maluch w domu, a ja przez bóle byłam niezdolna do funkcjonowania. Okazało się, że przyczyną były kamienie w pęcherzyku żółciowym. Dr Schaefer najpierw skierował mnie na gastroskopię do szpitala w Lublińcu, gdzie pracuje, a następnie wykonał zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego. Zawsze opanowany i uprzejmy, ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Piotr Czarnecki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Julian"
gen. Jerzego Ziętka 30
41-940 Piekary Śląskie

Przez całą wizytę odnosiłem wrażenie, że przeszkadzam lekarzowi. Ponieważ z powodu choroby traciłem głos podczas mówienia miałem ze sobą wodę, którą postawiłem na brzegu biurka. Dr Czarnecki w ordynarny sposób wziął buteleczkę z wodą i z impetem odstawił na kosz ze śmieciami. Nie słuchał tego, co mam do przekazania. Nie interesowały go objawy choroby. Nie poświęcił najmniejszej uwagi informacji, że dwa razy ugryzł mnie kleszcz. Że podobne symptomy choroby powtarzają ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Ilona Postek

Julian
ul. Ziętka 30
Piekary Śląskie

Nie wiem skąd taki entuzjazm, ja byłem, może faktycznie miała gorszy dzień, ale czułem się jak w hurtowni, szybko i miałem wrażenie, że mało zaangażowana w problem. Co do kompetencji to trudno mi oceniać, bo nie miałem czasu to zweryfikować u innego. Oceniam tylko wrażenie moje jako pacjenta. Przyzwoicie ale chłodno i jak w hurtowni. Ale widocznie takie ma wytyczne od szefów. Pozdrawiam Teresa.

lekarz Magdalena Jarząb

Psychiatra

Piekary Śląskie

Niesamowita lekarka z rzadkim darem obserwacji. Często widzi problem zanim jeszcze o nim powiesz, a gdy już powiesz - diagnoza jest celna i kompleksowa. Przyjazna atmosfera, dużo uśmiechu (śmiechu) i zrozumienia. Nigdy nie czułem się oceniany, za to zawsze wysłuchany. Nie jest to lekarka-biurokrata albo lekarka "tylko książkowy schemat". Na wizytach, oprócz zapytań o problemy/objawy, mnóstwo jest także pytań o życie codzienne, samoocenę, samopoczucie, relacje z innymi. Do tego leki ...
Opinia dodana przez: Anonim W.

lekarz Agnieszka Kujawska

Dermatolog

Przychodnia Julian, Filia nr 1
M. Skłodowskiej-Curie 81
41-943 Piekary Śląskie

Byłam juz u dwóch innych dermatologów, którzy byli naprawdę beznadziejni. Pani Kujawska zajęła się naprawdę rzetelnie moim problemem i przy okazji poprosiłam o sprawdzenie pieprzyków, które mnie niepokoiły. Pani Doktor sama z własnej woli, zaczęła mi każde widoczne pieprzyki sprawdzać, wyjaśniała mi problemy, jak powinnam leki stosować. Jestem bardzo zadowolona, że są jeszcze tacy lekarze jak ta Pani i to nie prywatnie!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jacek Doniec

Ortopeda, Traumatolog

Bytomska 83
41-940 Piekary Śląskie

Bardzo mierny lekarz Megrez Tychy. Podczas przyjęcia na izbie przyjęć nie wykonał żadnego podstawowego badania palpacyjnego. Lekarz powinien obejrzeć i zbadać palpacyjnie kręgosłup, co mogłoby pozwolić rozpoznać np. skrzywienia lub inne nieprawidłowości w jego budowie. Badanie takie jest pierwszym badaniem kręgosłupa, które lekarz powinien wykonać w gabinecie, tym bardziej na izbie przyjęć. To nie jest mój pierwszy przypadek, przy którym Pan dokrot podszedł do tematu bardzo pobierznie. Szkoda, że na ...
Opinia dodana przez: Anonim Tychy