lekarz Włodzimierz Kruszewski

Ortopeda

3,6
3,6

Lekarz może i nie ma brytyjskiego podejscia do pacjenta, ale to jest nieistotne! Najwazniejsze jest profesjonalne podejscie do tematu i konkretne załatwianie spraw! Najlepszy specjalista!!!!

Najlepszy specjalista!!!!

Najlepszy,mistrz w swoim zawodzie,godny zaufania,śmiało można powierzyć swoje kolana.Niech dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodszymi kolegami,bo ma ogromne osiagnięcia.

czy dr Kruszewski operuje także bark? Jak tak to proszę napisać z jakim skutkiem. Czy jest w tym dobry? Czy raczej specjalizuje się tylko w kolanach?

http://wlodzimierzkruszewski.pl/ Strona Pana Doktora na której znajdują się informacje jak umówić się na konsultacje

Doktor jest niesamowity. wspaniały oddany pacjentom nie wiem jak mam go wychwalic! dzieki niemu chodze skacze biegam pływam !!! fajna opcja jest mozliwosc umowienia sie na wizte na konkretna godzine. polecam kazdemu! osobiscie nie zgdzam sie z negatywnymi opniami ale jak to jest niegdy nikomu nie dogodzi się. ja zostałam załatwiona cudownie miło i szybko. i nie dziwią mnie odległe terminy umawiania. polecam!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Lelechowska 5
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Rehabilitacji Sportowej s.c. Tomasz Wiliński, Jacek Grabowski
Przechodnia 2