Lekarze Kielce

lekarz Daniel Wolder

Szpital Kielecki
Kielce, ul. Kościuszki 25
25-316 Kielce

W 100000% jak najbardziej i z całą pewnością polecam Pana Doktora Woldera ,jest to człowiek na odpowiednim stanowisku ,super człowiek, najlepszy lekarz chodziłam do Pana Doktora przed ciążą ,później całą ciążę prowadziłam, jestem mega zadowolona ,zawsze wszystko starannie i zrozumiałe wytłumaczone. A co najważniejsze dr.Wolder zawsze z uśmiechem na twarzy przyjmował mnie na wizytę , również w szpitalu po porodzie zaglądał pytał jak tam samopoczucie najlepszy lekarz jakiego miałam :-) ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marcin Lewandowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pan doktor Lewandowski bardzo miły profesjonalne podejście do pacjenta , konkretny , odpowiada w sposób zrozumiały dla pacjenta . Polecam , będziecie zadowolone drogie Panie.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Janusz Kopczyński

Patomorfolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pan dr. naprawdę godny polecenia . Miły , życzliwy ...mogę przedstawić w samych superlatywach . Badanie przebiegło szybko i bezboleśnie . Co najważniejsze wynik tego samego dnia . Polecam .
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Katarzyna Czarnecka-Kupis

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Polecam Panią Doktor!!! Jest bardzo miła i ma podejście do maluchów. Bez najmniejszego problemu i (płaczu dziecka) zaleczyła ząbek mojej dwu i pół letniej córci!!!

lek. dent. Anna Beza

Protetyk, Stomatolog

Piaski Królewieckie 25 (obok Smykowa)
25-375 Kielce

Znakomity lekarz, uprzejma, znajomość leczenia uzębienia jak i protetyki fantastyczna. Czystość gabinetu i warunki sanitarne bardzo dobre, zawsze uśmiechnięta, godna polecenia.

lekarz Krzysztof Kurczych

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Po pierwsze człowiek o wysokiej kulturze osobistej, po drugie lekarz- życzliwy,ciepły, cierpliwy. Profesjonalista o olbrzymiej wiedzy i umiejętnościach, niezwykle skromny o wyjątkowym podejściu do pacjenta. W maju br. Pan doktor operował guz łagodny mojej piersi w ŚCO. Chętnie odpowiadał na moje pytania, wyjaśniał wątpliwości czym wzbudził moje zaufanie. Potrafi z chorym rozmawiać merytorycznie dając poczucie bezpieczeństwa. Wspaniała opieka jeszcze długo po zabiegu. Lekarz z powołania. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Anna Zdzymira

Psychiatra, Psychoterapeuta

Prywatny gabinet psychiatryczny i psychoterapia
25-017 Kielce

Jestem przekonana, że gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej mamy już by nie było wśród nas. Jestem z serca wdzięczna i polecam wszystkim, którzy są w kryzysie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Agnieszka Toczek-Wasiak

Lekarz rodzinny

ul. Warszawska 159/39
25-751 Kielce

Człowiek Anioł! Natychmiastowa pomoc. Leczenie dobrane idealnie. Pani doktor troskliwa, pogodna, pozytywnie nastawiona. Potrafi dobrze wszystko wyjaśnić. Pozdrawiam

lek. dent. Grzegorz Stamirski

perfectdent
Jaworskiego
25-430 Kielce

Doktora Stamirskiego poznałam 12 lat temu pracował wtedy w przychodni pańswowej. Ja miałam totalny uraz do dentystów (po podstawówce). Ale On cierpliwie leczył moje zęby. Ostatnio dowiedziałam się że ma gabinet i wróciłam do leczenia. Przyznam że pozostał taki sam i zamiast produkować dyplomy wyrabiał praktykę. Nie poznał mnie. Ale plomby które założył mi wtedy (na kasę).Przetrwały 10 lat. I On jeden zrozumiał, że jak boruje to boli.On jeden potrafił ...

lekarz Justyna Buras-Pitek

ulica K. Wielkiego 20/34
25-633 Kielce

Przesympatyczna Pani Doktor. Wszystko super wytłumaczyła i wyjaśniła. Wszystko dokładnie wysłuchała i wzięła pod uwagę nie to co niektórzy lekarze... Naprawdę uważam, że jedna z najlepszych.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Dróżdż

Radiolog

ulica Paderewskiego 48/15a
25-502 Kielce

Kompetencja profesjonalizm życzliwość przy tym poczucie spokoju podczas tego zdecydowanie poważnego zabiegu polecam w 100 %

lekarz Beata Bakalarz

Psychiatra

Wojewódzka Przychodnia Specjalistyczna Szpitala w Czerwonej Górze
JAGIELLOŃSKA 72
25-734 Kielce

Polecam Panią Doktor Bakalarz. Bardzo dobry lekarz A przede wszystkim człowiek pełen empatii i zrozumienia.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Arkadiusz Trybek

NZOZ KRIOMED CENTRUM REHABILITACJI
ul. Warszawska 146
25-408 Kielce

Doskonały lekarz, są do niego spore kolejki, ale naprawdę warto poczekać, lekarz dokładnie wyjaśnia jaki będzie plan leczenia, tłumaczy jakie mogły być przyczyny, dokładnie sprawdza co mogło spowodować chorobę, kieruje do innych specjalistów w razie potrzeby. To naprawdę lekarz z powołania, który interesuje się pacjentem i wszystko wyjaśnia
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Piotr Wojtacha

Internista, Kardiolog

Kielce

Pan doktor bardzo miły. Z pełnym zaufaniem przyjęłam informacje nt. wszczepienia rozrusznika serca. Zabieg przebiegł bezproblemowo z super opieką. Anioł. Dziękuję Panie Doktorze❤️
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Ewa Piątkowska

Endokrynolog dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski
al. IX Wieków Kielc 6 lokal 18, II piętro
Kielce

Kompleksowa i fachowa porada udzielona na podstawie szczegółowego wywiadu, badania, analizy wyników i dodatkowego usg zleconego przez p. doktor. Mój syn został zdiagnozowany na pierwszej wizycie. Bez pośpiechu i wyczerpująco. Bardzo dziękujemy!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Grzegorz Nowak

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka
ul.Prosta
Kielce

Bardzo dobry ginekolog. Miły,kompetentny. Po mimo tego że przyjmuje na fundusz to bardzo dba o pacjentki. Ciężarne mają zapewnioną fachową i rzetelna opiekę z dr strony. Prowadzi ciążę lepiej niż nie jeden ginekolog który bierze kasę za wizyty. Wiem to z własnego doświadczenia, gdyż pierwszą ciążę biegalam do lekarza ze szpitala z Kościuszki i gdy doszło do porodu wczesnego nic nie pomlog. Ten lekarz natomiast całą ciążę dbao całokształt ciąży. ...

lekarz Jakub Pazera

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Super lekarz, mojemu tacie życie uratował. Poświęcił dużo czasu na diagnozę, prawdziwy lekarz z powołania.

lekarz Anna Strączyńska

Osteoporolog, Reumatolog

Sieniewicza 41
Kielce

Byłam u wielu lekarzy, ale dr wzbudziła moje zaufanie i jako jedyna wykryła moją chorobę i zajęła się mną profesjonalnie. Zawdzięczam jej zdrowie.

dr n. med. Christofer Anang

Gabinet Prywatny
Paderewskiego 4 pok 233
Kielce

Najlepszy lekarz na świecie!!! jest świetnym FACHOWCEM!!!!POLECAM!!!

lekarz Agnieszka Picheta

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka
ul.Prosta
Kielce

Polecam Panią Doktor. Wizyta przebiegła miło, bez pośpiechu. Pani Doktor wysłuchała mojego problemu, dokładnie zbadała i wytłumaczyła wszystkie niepokojące mnie obawy. Poświęciła mi duzo czasu, za co jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Justyna