Lekarze Kielce

Teresa Czapla

Lucyna Kurowska-Pałka Prywatny Gabinet Lekarski
Żeromskiego 23
25-370 Kielce

Kobieta ma werwę i można się jej troszkę przestraszyć. Analizuje wszystko co rodzic przekazuje i domaga się informacji szczegółowych. Działa, może czasem bez potrzeby daje skierowania na badania ale lepiej, ze nie boi się sprawdzić. Jest konkretna w tym co mówi. Nie boi się pytań rodziców.
Opinia dodana przez: Sally
Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę. Miło podchodzi do pacjenta i jeszcze nigdy mnie nie bolało, a leczę się już ponad 7 lat. Bardzo symapatycznie sie rozmawia. Warto polecic.

lekarz Barbara Rawa-Kupis

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Absolutnie niesamowita lekarka. Bardzo mi pomogła. Podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i poświęca pacjentom dużo czasu. Polecam z całego serca.

lekarz Jacek Salwowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Naprawde stara się pomóc nie naciągając na koszty.Mily,sympatyczny,konkretny.Dobry specjalista
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Agnieszka Wrona-Cyranowska

Poradnia Ortopedyczna
Zagnańska 77
Kielce

Z całego serca polecam dr Agnieszke Cyranowską. Miła , czuła ,troskliwa. Wszystko wyjaśni a to jest bardzo ważne. Do tego bardzo delikatna oraz dokładna. Lekarz na 6
Opinia dodana przez: Małgorzata

Wioletta Korzeluch

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Szpital Dziecięcy
Kielce

Pani doktor wykazuje się dokładnością i cierpliwością podczas badania.Jasno i bez koloryzowania odpowiada na zadawane pytania,rozwiewając niepokoje rodziców.Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Robert Bakalarz

Onkolog

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Nie polecam tego lekarza . Ma pacjentów za nic . Nagminnie podczas przyjmowania pacjentów przerywa przyjmowanie i znika na godzinę dwie. Dzisiaj przyszedł na 10 przyjął 6 osób do godziny 13 i zniknął . O 15 zrezygnowałam z wizyty z tatą , który ma 89 lat i jest ciężko chory jak wszyscy pacjenci chemioterapii dziennej . Nie wiadomo gdzie znikł i kiedy zacznie od nowa przyjmować . Na poczekalni zostało ...

lekarz Grażyna Romaniuk

Zakład Stomatologiczny
Karczówkowska 45/36
25-713 Kielce

Bardzo gorąco polecam - zwłaszcza dla osób, które obawiają się wizyt u lekarzy tej specjalizacji - z różnych powodów. Czasami jest to przyczyna tego,że zaniedbujemy zdrowie. Znam takie przypadki.Do Pani Doktor trafiłam z polecenia - polecam ją dalej - wspaniały lekarz.

lekarz Dominika Jerzyk-Kędzierska

Fizjo-DENT
25-119 Kielce

Najlepsza Pani Doktor - bardzo polecam Panią Dominikę. Kompleksowe podejście do pacjenta. Pierwszy raz od wielu lat właśnie Pani Doktor Dominika mi pomogła.

lek. dent. Monika Głowacka

ulica Wesoła 37/2
25-363 Kielce

Polecam Panią Monikę :) skutecznie wyleczyła mi nie tylko zęby, ale i strach przed dentystą :) świetne podejście do pacjenta i jego potrzeb.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Barbara Gładysz

ul. puscha 7/39
Kielce

Dr. Gładysz jest bardzo sympatyczna pomimo tego iż byłam i niej z dzieckiem w ośrodku więc była to wizyta bezpłatna , ale naprawdę polecam, zna się na swojej pracy i ma super podejście do maluchów :)

lekarz Halina Stoczkiewicz

Żabia 6
25-026 Kielce

Jest lekarzem któremu można ufać.Potrafi wysłuchać każdego chorego. Dla każdego ma czas na rozmowę i wsparcie.
Uważam, że warto odwiedzić tego lekarza.Wyleczył mnie.

lekarz Piotr Cysewski

Oddział Centralny Kielce
Św. Leonarda 10
25-311 Kielce

Uprzejmy,kompetentny, słuchający,życzliwy,stawiający trafne diagnozy. Lekarz z powołania. Polecam szczerze.
{'id': 5042, 'name': u'Kielce'} Okulista
                                       dr n. med. Andrzej Wójcicki

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Okulista, Optyk

Wójcicki Andrzej, dr nauk med. Spec. chorób oczu. Gabinet okulistyczny
Jurajska 10
25-640 Kielce

U Pana Doktora wykonywałem zabieg laserowy na siatkówce, zabieg był bezbolesny a moja ostrość widzenia uległa znacznej poprawie, jestem bardzo zadowolony ,świetny specjalista a przy tym taki sympatyczny i kulturalny człowiek ,czułem się jak u najlepszego przyjaciela a nie jak w gabinecie lekarskim, polecam szczególnie tym których stresują wizyty u lekarzy , wizyty u Doktora Wójcickiego są czystą przyjemnością i tutaj takiego stresu nie mam .Dziękuje.
Opinia dodana przez: Zbigniew Z.

lekarz Bolesław Rylski

Selmedic
Chęcińska 14a
Kielce

2 lata temu robiłem zabieg usunięcia ginekomasti. Teraz jest idealnie:) Trzeba sie uważnie przyjrzeć to widać ślad po szyciu ale w niczym to nie przeszkadza. Szczerze polecam i pozdrawiam:)
Opinia dodana przez: Artur

Dorota Garbas

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jagiellońska 23
25-734 Kielce

Pełny profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Za każdym razem wchodzę i wychodzę z gabinetu z uśmiechem na ustach :). Obie Panie są bardzo sympatyczne i znają się na rzeczy. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Filip

lek. med. Leszek Smorąg

Szpital
Artwińskiego 3
25-734 Kielce

Fachowość i profesjonalizm. Uprzejmość, czas, cierpliwość, wspaniała atmosfera czyli wszystko czego pacjent oczekuje podczas wizyty. Lekarz specjalista godny polecenia.

lekarz Tomasz Kossak

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Obecnie, w tak trudnym czasie pandemii, pod opieką Pana Doktora Kossaka przebywa moja 84 - letnia mama.Jasne jest, że to bardzo trudny czas również dla rodziny, ponieważ zostaje tylko kontakt telefoniczny. Przeprowadziłam na razie kilka rozmów z Panem Doktorem na temat stanu mojej mamy. Zachwyciło mnie, że za każdym razem rozmowa z Panem Doktorem była przyjemna. Jest to osoba, która pełna empatii rozumie naszą - rodziny trudną sytuację i spokojnie, ...
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Andrzej Witczak

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Zagnańska 94 lok.23
25-558 Kielce

Genialny...pacjentka po kilku kłopotliwych operacjach to moja mama..teraz ja jestem pacjentką od 12lat..odbierał mój poród..czas tak szybko ucieka,że mam nadzieję, że moją córkę też zaprowadzę właśnie do tego lekarza..