Lekarze Kielce

lek. dent. Jan Kubik

Chirurg stomatolog

Fizjo-DENT
25-119 Kielce

Witam Po raz pierwszy wyrażam swoją opinię o lekarzu...nie mogłam tego przemilczeć bo trafiłam do lekarza z powołania Pan Jan Kubik to mistrz w swojej profesji!!! Wizyta na NFZ... a tu miłe zaskoczenie. Nie pamiętam kiedy byłam tak zdenerwowana miałam do usunięcia górną ósemkę bałam się gorzej niż dziecko a dawno już nim nie jestem, (nadmienię że to mój pierwszy ząb usunięty) zabieg usunięcia przebiegł szybko i bezboleśnie nie było ...

dr hab. n. med. Stanisław Bień

Laryngolog

Neo-Med ul'Leonarda 1/27 41 249 55 11
25-764 Kielce

Profesorowi St. Bieniowu zawdzięczam życie; człowiek który mnie ocalił, wiele lat temu; dzięki Niemu pracuję dotychczas, przez 45 lat na Politechnice Warszawskiej jako profesor. Dziękuję Ci Profesorze !
Opinia dodana przez: Tomasz Lewiński

lek. dent. Agata Szydło

FA-DENT
WIŚNIÓWKA
Kielce

CHYBA NIKT KTO ZNA PANIĄ DOKTOR NIE UWIERZY W TE BZDURY , ŻE NIE POTRAFI POMÓC W PRZYPADKU ROPNIA , JA SAM KORZYSTAŁEM Z POGOTOWIA NA PADEREWSKIEGO I MUSZĘ PRZYZNAĆ ,ŻE BYŁEM ZASKOCZONY PROFESJONALNYM PODEJŚCIEM I MIŁĄ OBSŁUGĄ , DODAM ,ŻE W TYM SAMYM DNIU BYŁEM W BILCZY , ALE TAM NAWET NIE ZAJRZANO MI DO BUZI , TYLKO DOSTAŁEM RECEPTĘ , OBECNIE JESTEM PACJENTEM PANI DOKTOR ,PANI DOKTOR PROSZE ...

lek. dent. Joanna Biskupska

Zakład Opieki Stomatologicznej
Hoża 19
25-618 Kielce

Zdecydowanie nie polecam. Przyszłam do Pani doktor na leczenie kanałowe, które zostało wykonane źle. Okazało się to około 2/3 lata później, gdy z bólem tego leczonego zęba trafiłam do innej i lepszej dentystki, która po zobaczeniu zdjęcia rentgenowskiego stwierdziła, że żadne kanałowe nie było tam nigdy robione, choć ząb tego wymaga. Wizyta u Pani doktor była kompletnym zmarnowaniem czasu i nerwów.
Opinia dodana przez: W.

lekarz Marta Wertka

Internista, Lekarz rodzinny

Przychodnia Nr 4
Prusa 1
25-110 Kielce

Od wielu lat Pani Dr Wertka jest moim lekarzem rodzinnym. Zawsze trafnie diagnozowała dolegliwość, schorzenie, dobrała odpowiednie leki, skierowała do odpowiedniego specjalisty lub na badania. Cały czas korzystam z porad Pani doktor i jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Wanda Mączka

Dermatolog

Helenówek 29
25-661 Kielce

bardzo dobra lekarz z duzym doswiadczeniem medycznym mila i sympatyczna osoba poswieca duzo czasu dla pacjenta.polecam
Opinia dodana przez: magda

lekarz Zofia Czarnocka-Kubara

Daleka 3/1
25-319 Kielce

Konkretna i rzetelna kobieta, a do tego ciepła i sympatyczna, polecam!!

lekarz Rafał Szymczyk

Internista, Kardiolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Jedyny lekarz, który pomógł mojej mamie. Potrafi wszystko jasno wytłumaczyć. Kontakt z Panem doktorem jest bardzo dobry, w razie wątpliwości co do stanu mamy mogę do niego zadzwonić i otrzymać pomoc. Bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dariusz Sołowiej

Gastroenterolog, Gastrolog

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej w dniu dzisiejszym przez Pana doktora kolonoskopii. Badanie przeprowadzone w szpitalu MSWiA w Kielcach na NFZ, można powiedzieć prawie bezboleśnie. Lekarz godny polecenia. Grażyna Z. Dziękuję serdecznie:)
Opinia dodana przez: Grazia

dr Grażyna Sobczyk

Ortodonta

Gabinet Prywatny
Paderewskiego 4 pok 233
Kielce

Jestem bardzo zadowolona z leczenia ortodontycznego u P. Sobczyk. Już od początku leczenia czułam, że wszystko jest pod kontrolą. Wytłumaczono mi jakie będą etapy leczenia. Efekt dwuletniego leczenia jest świetny. Będę polecać gabinet.
Opinia dodana przez: P. Aneta

mgr Marlena Gromska

Psycholog

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Nie polecam zwłaszcza parą którym zależy na związku !!! Jak dziecko dała sie nabrać na "mechanizm iluzji i wyparcia w chorobie alkoholowej" mojej zony (ta diagnoza została potwierdzona przez dwoch niezależnych i rzetelnych psychologów). Pani Gromska po godzinie postawiła diagnoze: "Iż problem jest we mnie, poniważ jestem emocionalnym szantażystą o skłonnościach sociopatycznych" (ta diagnoza zosta obalona przez dwóch psychologów i psychiatre z pomocy którego musiałem skorzystać gdyż dzięki pani Gromskiej ...
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Agnieszka Sławeta

ulica Matejki 7
25-111 Kielce

Jestem pod ogromnym wrażeniem, że w dzisiejszych czasach można jeszcze spotkać lekarza z prawdziwego powołania jakim jest Pani Agnieszka! Będąc dzisiaj na badaniach okresowych przekonałem się o tym, że tacy są... Nie rutyna zawodowa, lecz troska z serca płynąca o zdrowie pacjenta nawet w jego przyszłości... Dziękuję Pani !!! Moc Serdeczności !!! Władysław
Opinia dodana przez: Władysław

lekarz Bożena Biskup

Neurolog

Zakład Opieki Stomatologicznej i Specjalistycznej
ks.Piotra Ściegiennego 81/6
25-114 Kielce

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Dba o pacjenta, zleca kontrolne badania nawet jeśli nie ma objawów choroby bo organizm dobrze reaguje na leki. Z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Agnieszka Stelmach-Gołdyś

Internista, Hematolog

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Jagiellońska 74
25-734 Kielce

chciałam bardzo podziekowac pani dokor ze dzięki niej jej wrazliwosci zosalam przyjeta do szpitala chcialal jej powiedzieć Dziekuje pani dokor pacjentka

lek. med. Jarosław Miszczuk

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Lekarz medycyny p.J. Miszczuk przyjmuje w gabinecie w Częstochowie w Centrum Medyk, już przy rejestracji dowiaduję się że lekarz może zrobić badanie jeśli uzna to za stosowne, wzbudziło to moje podejrzenia i wątpliwości. Przyszłam z problemem bolących i piekących nóg przy chodzeniu i staniu, podejrzeniem wczesnych żylaków i obawą zakrzepicy żylnej, chciałam to skonsultować ze specjalistą, chciałam też wykonać badanie dopplerowskie. Pan lekarz J.Miszczuk nawet nie spojrzał na moje nogi ...

lekarz Rafał Cyranowski

Traumatolog, Ortopeda

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

Lekarz pierwsza klasa. Potrafi wyprowadzić z najgorszej sytuacji. Jestem młodą osobą, kolano miałam w strasznym stanie, a teraz prawie jak nowe. Miły, sympatyczny i co najważniejsze zna się na rzeczy! Polecam bardzo!

lekarz Renata Palmowska

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Sienkiewicza 76 p.15 (IV piętro)
25-501 Kielce

Bardzo kompetenta,uprzejma.Jednym słowem całkowity profesjonalizm.Polecam super lekarz,godny zaufania.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ryszard Ćwiąkała

Psychiatra

asd
Malachitowa 14
25-705 Kielce

Lekarz stwierdzil u pacienta chorobe nieuleczalna.Los jednak okazal sie laskawy.Pacient jest obecnie dobrze prosperujacym biznesmenem wiekszosc poza Polska.Chociaz czasem mozna zauwazyc slabe objawy.Choroby psychiczne sa straszne do leczenia i nic nie da sie przewidziec.Diagnoza postawiona 40 lat temu postawiona powalila nas z nog.Ale czy to wina lekarza.Z pewnoscia nie. To wielka laska Boza,ze jest taki resultat.
Trafiłam do tego stomatologa jakieś 2 lata temu z polecenia znajomego któremu robił jedynki. Był zadowolony z efektów jego pracy. Pozwolę sobie szerzej i dokładniej opisać temat. Trafiłam tam, ponieważ rozsypa łmi się daaaawno temu kanałowo leczony ząb. Pan doktor stwierdził, że nie ma co ratować i trzeba zrobić ekstrakcję. Wszystko miało trwać nie więcej niż 30 min. Urwałam się więc z pracy na szybki "zabieg". Jak się okazało "zabieg" ...
Opinia dodana przez: Anim

Sławomir Syzdoł

Lekarz rodzinny

Indywidualna Praktyka Lekarska Sławomir Syzdoł
25-433 Kielce

Bardzo dobry lekarz Pomógł mojemu mężowi zdiagnozować co tak naprawdę się dzieje z jego stanem zdrowia
Opinia dodana przez: Anna