Lekarze Kielce

lekarz Roman Bastow

ulica Dolomitowa 7/3
25-705 Kielce

Bardzo dobry lekarz,ogromna wiedza i doświadczenie. Posiada taką miłą aparycję, zawsze znajdzie jakiś sposób aby pomóc.

lekarz Paweł Kundera

ul. Nowa 27/2
25-376 Kielce

Pan Doktor zachował się profesjonalnie. Jestem pod wrażeniem Jego uprzejmości, kompetencji i zrozumienia. Zabieg wykonał z największą starannością i precyzją. Dodam tylko, że to było usuniecie tłuszczaka, który odnowił się po latach. Pan Doktor usunął bardzo precyzyjnie wraz z całą otoczką (nie tak jak wcześniej) a Jego szwy to mistrzostwo świata! Widać i słychać było również zgranie w zespole i poszanowanie osób z nim współpracujących na oddziale. Zabieg był refundowany ...
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Łukasz Dąbrowski

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Kościuszki 25
25-316 Kielce

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pan doktor kompetentny rzeczowy uprzejmy. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Justyna B.

lek. dent. Piotr Parzyszek

Gabinet "Luxdent" S.C. Piotr Parzyszek Marta Parzyszek
ul. Żelazna 43
Kielce

Jestem wierną pacjentką, ponieważ leczyłam u Pana Dr dużo zębów, kilka wyrywałam i każda z wizyt przebiegła bezbolesnie, w miłej atmosferze i przede wszystkim z należytym efektem, z zębami wyleczonymi u Dr nic się nie dzieje po kilku latach, po wyrywaniu (a były to 4 zęby) nie było niemiłych niespodzianek, Pan Dr jest rzeczowy i zawsze szczegolowo omawia plan leczenia. Jestem zachwycona obsługa w tym gabinecie i jeśli ktoś boi ...
Opinia dodana przez: lucy

lekarz Justyna Wolska

Psychiatra

PSYCHIATRIA
szczecińska 32/1
25-900 Kielce

P Doktor jest wspaniała jako lekarz ale jako człowiek tez. jest bardzo ciepła , bardzo dokładnie wysłuchuje pacjenta, b.dokładnie tłumaczy .....chociaż to dopiero 3 wizyty jest ogromna poprawa zdrowia. Polecam wszystkim P. Doktor i z całego serca dziękuję.
Opinia dodana przez: ADAM
Moim zdanie Pani doktor Henryka Guzik jest wspaniałym pediatrą z ogromnym doświadczeniem.

lekarz Marta Stanisławska

Dentifem
Złota 26
Kielce

Wspaniały lekarz,ginekolog najlepsza w kielcach. Wszystko doskonale tłumaczy,jest serdeczna,wyrozumiała.Bardzo polecam
Opinia dodana przez: anonim

lek. dent. Jolanta Zatorska

Szymanowskiego 5
25-365 Kielce

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam wszystkim którzy chcą być potraktowani miło i profesjonalnie.
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Mateusz Posłowski

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Pana dr. Posłowskiego spokojnie można zaliczyć do grona najlepszych lekarz- ginekologów w Kielcach . Wizyty u doktora przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze, doktor tłumaczy wszystko dokładnie i odpowiada cierpliwie nawet na najgłupsze pytania pacjentki . Badanie jest bardzo dokładne i na każdym jego etapie doktor wszystko na bieżąco tłumaczy i wyjaśnia . Duża wiedza i kompetencje rzadko spotykane u tak młodych lekarzy . Pan doktor prowadził moją pierwszą dość skomplikowaną ...
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Karolina Galikowska

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Kielce

Bardzo doświadczony lekarz. Ma dużą wiedzę, kompetencje. Jest konkretna, rzeczowa. Można o wszystko zapytać, odpowie i jeszcze doradzi. Uważam że to lekarz z powołania. Ciężko znaleźć dobrego psychiatrę dziecięcego, dlatego doktor ma terminy odległe, ale jak się poprosi to zawsze pójdzie na rękę i można się dogadać co do wizyty ponieważ przyjmuje w Kielcach i Skarżysku, czasami ma wolne miejsce bo ktoś odmówi. Naprawdę polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Marta

Tomasz Kapturski

Położna, Ginekolog położnik

Gabinet lekarski
25-014 Kielce

Pan doktor bardzo profesjonalny, serdeczny, delikatny. i cierpliwy.Dokładnie zbadał, zrobiĺ USG i wszystko dokładnie wytłumaczyĺ i cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, bo mało jest takich uprzjmych, dokładnych i uczciwych lekarzy

lekarz Tadeusz Russek

Wojska Polskiego 49/18
25-375 Kielce

Niesamowicie ciepły, cierpliwy, kompetentny lekarz. Pierwszy raz w życiu zostałam naprawdę przyjęta i zbadana bez pośpiechu, pan doktor wszystko wyjaśnił, pokazał na monitorze, opowiedział. BARDZO POLECAM!
Opinia dodana przez: Emilia

lek. dent. Katarzyna Król-Garnuszewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Strasza 3 a
25-108 Kielce

Świetna pani doktor, delikatna, wyrozumiała, staranna. Ale nie przyjmuje juz na Strasza tylko w Nowinach w ABC DENT Białe Zagłębie 51, 26-052, Nowiny Chcę tą drogą podziękować pani doktor i polecam ją gorąco. Lidia B.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Maria Forc-Biała

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne "BETAMED" Filia Nr 2
Wojska Polskiego 51
25-375 Kielce

Jestem pod opieką medyczną pani doktor niemal trzy lata. Na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z innymi jej pacjentami mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że lekarzy takich jak ona spotyka się już bardzo rzadko. Rozległa i wszechstronna wiedza specjalistyczna, oddanie dla sztuki medycznej i dla drugiego człowieka, duże doświadczenie zawodowe, profesjonalizm w diagnostyce i w leczeniu, oraz bardzo dobry, empatyczny kontakt z pacjentem, to tylko niektóre cechy, które sprawiają, że ...

lekarz Piotr Nieroda

Chirurg ogólny, Wizyty domowe

Szpital Kielecki
Kielce

Przyjazne podejście, delikatność, aura spokoju, a przy tym wysoki profesjonalizm i skuteczność - oto cechy pana doktora.
Opinia dodana przez: Mira

lek. dent. Bartosz Biskup

Stomatolog dziecięcy

Gabinet prywatny
Kielce

Bardzo profesjonalny stomatolog który swoja prace wykonuje w 100% Bardzo cieszy mnie godziny wizyty , doktor nigdy sie nie spóźnia Podczas wizyty 50 razy sie pyta czy wszystko w porządku. na dodatek personel czyli asystentki są tak samo uprzejme i zawsze uśmiechnięte co odbija sie na atmosferę gabinetu W poczekalni jak i w gabinecie telewizor żeby człowiek sie tak nie stresował ;) Ceny podane na stronie jak i w gabinecie ...
Opinia dodana przez: Milena

dr n. med. Artur Pabis

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Specjalistyczna Praktyka Chirurgiczna dr n. med. Artur Pabis
Górna 19 A
Kielce

Szkoda że jest tylko 5 gwiazdek. Nie bez powodu między nami pacjentkami mówimy o Nim "Anioł nie człowiek" jego postać jako człowieka - Wspaniały!! Wiedzą nie ma sobie równych. A jego praca mam na myśli nasze biusty to arcydzieło!! Dziękuję Panie Doktorze ... Nie ma Pan sobie równych ☺️
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Emil Połowniak

Nałkowskiej 2A/42
25-546 Kielce

Miły, bardzo kulturalny, kompetentny, dokładnie tłumaczy każdy krok leczenia, rozpisuje jego plan. Przy każdym problemie można zadzwonić, a dodatkowa wizyta przy aparacie ortodontycznym jest darmowa. Polecam wszystkim, szczególnie tym którzy boją się dentystów i ortodontów.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Wiesław Sitnik

Urzędnicza 16b
25-729 Kielce

Chciałabym polecić każdemu kto szuka dobrego chirurga takim jest właśnie Pan Doktor Sitnik.Dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam serdecznie.

dr Dawid Dopierała

Radiolog

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Kompetentny i miły lekarz. Badanie wykonał szczegółowo, bez pośpiechu. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Godny polecenia 😊
Opinia dodana przez: Magdalena