dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

polecam pana doktora W. Taneckiego, bardzo dobry kardiolog, uprzejmy, kompetentny, empatyczny, diagnozował moją żonę, na prawde baaardzo dobry lekarz

Od kilku lat dr Tanecki prowadzi moją mamę . Jest on jednym z lekarzy kardiologów przyjmujących w Medixie, i to dzięki niemu moja mama dalej żyje. Dziękuję Panie Doktorze.

Od kilku lat choruję na nadciśnienie tętnicze i mam związane z tym problemy kardiologiczne. Leczyłam się u wielu jednak dopiero dr Tanecki tak dobrał mi leki, że ciśnienie stabilizuje się . To bardzo dobry i sympatyczny lekarz.

Z całą pewnością Pan dr Tanecki jest godny polecenia. To prawdziwy lekarz z powołania,z ogronnym doświadczeniem - trafnie rozpoznaje chorobę i skutecznie ją leczy.

Polecam Pana doktora. Świetny specjalista kardiolog. Szybka i trafna diagnoza w dodatku człowiek z wielkim powołaniem.

Doskonały kardiolog, na bardzo wysokim poziomie - szczerze polecam warto się u doktora Taneckiego leczyć

Pan Wojciech Tanecki to wspaniały lekarz o wielkim sercu. Wspiera, motywuje, dodaje otuchy. Polecam bezsprzecznie !!!

SUPER LEKARZ, DZIĘKI DR TANECKIEMU JESTEM DZIŚ ZDROWY. A JAKO CZŁOWIEK .......... DOKTOR JEST MIŁY ODPOWIADA NA KAŻEDE WATPLIWOŚCI, WARTO DO NIEGO CHODZIĆ JAK COŚ ZACZYNA NIEPOKOIĆ, POLECM W 100%....

Bardzo dobry lekarz , a przede wszystkim fantastyczny facet. Profesjonalista do kórego trafiłam niedawno. Otwarty przy wyborze terapii i leków. Wszystko tłumaczy. Poświęca czas. Miły - bardzo !!!

uczciwy miły wyrozumiały, daje opcje wyboru, cenię w tym lekarzu to że jest otwarty na moje sugestie i intuicję - Agata