dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

naprawdę pomaga i ma serce dla każdego pacjenta..... wspaniały lekarz, empatia i chęć niesienia pomocy to chyba Jego największe zalety.

BARDZO SOLIDNY PAN DOKTOR BARDZO NAM POMÓGŁ!!!!!!!!!! DZIĘKUJEMY CENTRUM MEDIX ZA WSPARCIE W TRUDNYCH DLA NAS CHWILACH .

Z wielkim sercem i zaangażowaniem oddaje się swojej pracy. Życie ludzkie jest dla Niego wartością najwyższą - byłam , widziałam, potwierdzam pozytywne opinie.

Polecam serdecznie tego lekarza. Leczę się u niego na zaburzenia rytmu serca. Doktor to wspaniały człowiek, zawsze służy pomocą:). Przyjmuje w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX we Wrocławiu.

Polecam tego lekarza ponieważ jego złote ręce wyleczyły mnie bez żadnych komplikacji. Ma anielską cierpliwość. Jestem mu bardzo wdzięczna.