dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

Konkretny, fachowy, kontaktowy, w mojej ocenie każdy kardiolog powinien być taki. A co najważniejsze skutecznie mnie leczy.

Fachowiec wysokiej klasy, posiada ogromną wiedzę a co najważniejsze potrafi ją wykorzystać w praktyce. Miałem duże szczęście, że trafiłem na tego lekarza.

Zajmował się moją mamą. To bardzo miła i życzliwa osoba, która bardzo dobrze dba i troszczy się o swoich pacjentów. Polecam

Rzeczowy i dokładny lekarz. Słucha chorego. Liczy się pacjent nie kasa. Przyjmuje w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix we Wrocławiu na pl. Hirszfelda 17. Polecam !!!..... Miły i uprzejmy !!!...

Wspaniały lekarz. Przepełniony empatią. Takiego lekarza nie spotyka się często, ponieważ On chce pomagać ludziom. Kompetentny, rzeczowy przyjazny pacjentowi, życzliwy. Polecam !!!!!!!!!!!...............

potwierdzam opinie, byłam u wielu specjalistów we Wrocławiu u tzw profesorów ale wolę jednak przyjechać do dr - taniej i dużo lepiej

DOKTOR TANECKI JEST WEDŁUG MNIE BARDZO DOBRYM FACHOWCEM, UMIE SŁUCHAĆ I ROZMAWIAĆ. A TO JEST BARDZO WAŻNE. UWAŻAM ŻE JEST GODNY POLECENIA.

Pan Dr Tanecki jest najlepszym lekarzem kardiologiem jakiego znam.Człowiek o wielkim sercu-ma wspaniałe podejście do pacjenta.Pełen profesjonalizm przy diagnozowaniu i leczeniu przede wszystkim wielka dokładność przy diagnozie. Polecam Pana Doktora, nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego lekarza jak Pan Doktor.

Niezwykle kompetentny kardiolog, z cudownym podejściem do pacjenta. Moje serce jest już zdrowe, co prawda z rozrusznikiem, ale czuje sie o niebo lepiej. Dziękuję jeszcze raz Panie doktorze.

Ja polecam jak najbardziej pana doktora. Nie żałuje czasu dla pacjenta, jest bardzo cierpliwy, odpowie na każde pytanie, i wszystko wytłumaczy. Znalazł tez przyczynę mojej choroby. Dużym plusem jest także to, że można szybko umówić się na wizytę.