dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

W tym tygodniu byłam na wizycie u pan Taneckiego . Wczesniej byłam u kilku kardiologów gdzie niekoniecznie byłam zadowolona ze sposobu traktowania. A on mi sie podoba . Gorąco polecam.

Ja również jestem BARDZO zadowolona z DOKTORA W. TANECKIEGO - świetny specjalista i wspaniały człowiek - POLECAM .

zawsze pomocny, uśmiechnięty, odpowiada na wszystkie moje pytania oraz rozwiewa watpliwosci, Doskonały kardiolog

Od razu po postawieniu diagnozy przez dr Taneckiego zostałem skierowany do szpitala co uratowało mi życie. Pan doktor jest lekarzem przeze mnie sprawdzonym i skutecznym. Polecam innym. Doskonały człowiek i fachowiec.

dr Wojciech Tanecki pomógł mi w tym moim dramacie zdrowotnym ,jestem szczęśliwy.To on mnie wyleczył. specjalista kardiolog !!!

Bardzo rzetelne podejście do pacjenta. Poświęca czas i ma cierpliwośc do osób starszych. Potrafi w przystepny sposób wyjaśnic na czym polega choroba i jak będzie wyglądało leczenie. W końcu wiem na co jestem chora.

Zawsze wolałam iść do lekarza kobiety ale po namowie mojej mamy zgodziłam się na wizytę u doktora Taneckiego i nie zawiodłam się - doktorowi daję dużego plusa a dodatkowo muszę powiedzieć że jest bardzo sympatyczny

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora, bardzo starannie mnie przebadał aby postawić konkretną diagnozę, która była trafiona w 100%. Polecam tego lekarza.

Wspaniała, profesjonalna obsługa. Leczę się w Medixie u dr Taneckiego od roku. Serdecznie polecam każdemu z problemem zdrowotnym. Wcześniej nie miałam szczęścia trafić na tak kompetentnego lekarza. Poza tym jest to bardzo elegancko urządzona przychodnia. Polecam

Najlepszy kardiolog u jakiego w życiu byłam! Żałuję że wcześniej chodziłam do innych, bo mi tylko "zniszczyli zdrowie" . Pan dr jest bardzo delikatny i sympatyczny. Polecam!