dr n. med. Wojciech Tanecki

Kardiolog

Dużo zawdzięczam panu Wojciechowi . Nie wiedziałam, że leczenie problemów kardiologicznych tak wiele może zmienić i w konsekwencji naprawić w moim życiu. Było warto leczyć sie u p. doktora. Pozdrawiam i naprawdę polecam

Pan doktor bardzo mi pomógł. Jest kompetentny a przede wszystkim skuteczny. Praca z chorymi jest trudna, trafiają się ludzie w różnym stanie dlatego doceniam jego opanowanie - Stanisława O.

Dla tego lekarza liczy się pacjent jako człowiek. Pan dr Wojtek zajął się świetnie moim dziadkiem i dzięki niemu dziadek spędził z nami jeszcze kilka ładnych lat. Dziękujemy .

Pan doktor Wojciech Tanecki zajmował się mną, jest osobą bardzo kompetentną i czułą na potrzeby ludzkie.

Bardzo sympatyczny Doktor. Przystępnie i rzetelnie wytłumaczył mi szczegóły proponowanego zabiegu + kilka wariantów leczenia. Zdecydowanie polecam! Darek

Pan Doktor Tanecki leczył moją mamę i prawdopodobnie gdyby nie On to mojej mamy nie byłoby już z nami. Cudowny lekarz z ogromnymi kompetencjami a także bardzo ciepły i sympatyczny.

Doktor Wojciech Tanecki posiada umiejętności nawiązania dobrych relacji lekarz - pacjent, dzięki temu w jego gabinecie panuje przyjazna atmosfera.

Do pana Wojciech Taneckiego chodził mój tata -po zawale. Doktor zapewnił mu fachową opekę na najwyższym poziomie o którą w dzisiejszych czasach niestety trudno. Polecamy pana doktora niezdecydowanym...

Wyrozumiały, potrafi wysłuchać,naprawdę zainteresowany zdrowiem pacjenta. Człowiek czuje, że jest w dobrych rękach i czuje się bezpiecznie. Prawdziwy lekarz z powołania. Obyśmy mieli tylko takich lekarzy.

Kompetentny i rzetelny lekarz. Dokładnie tłumaczył podczas badania co robi i w jaki sposób przebiega badanie. Cierpliwy. Odpowiada konkretnie i wyczerpująco na pytania. Potrafi nawiązać dobry kontakt z pacjentem.