lekarz Zbigniew Boiski

Chirurg ogólny

Pan Dr Boiski to wyjątkowa osoba. Taki powinien być każdy lekarz.Powinno się uczyć lekarzy takiego podejścia do pacjenta. Trafiłem do Pana Doktora załamany z zupełnie niespodziewaną diagnozą.Wysłuchał pocieszył wytłumaczył i zaproponował dalszą walkę z chorobą. Równy gość który darzy pacjentów empatią i potrafi rozmawiać z pacjentami bo psychologia w medycynie jest równie ważna jak samo leczenie, to część terapii. Dziękuje , że są jeszcze tacy ludzie jak Pan. Wiem że w mojej walce z chorobą nie jestem sam.

Polecam lektarza i przychodnię jak mało którą. Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam. Podejście profesjonalne i prawdziwa troska. Diagnoza konkretna i dobranie szybkie sposobu leczenia. Nie naciąga. Nie narzuca. Nie ściemnia. Jestem pełna podziwu i aż ciężko uwierzyć że tacy lekarze jeszcze istnieją.

Panie Doktorze,z całego serca dziękuję za leczenie mojego ukochanego taty.Dzięki Panu dostał szansę na leczenie ,którego nikt inny nie chciał się podjąć...Niestety tata zmarł,ale o trzy lata później niż przewidywali inni lekarze.Dzięki Pana człowieczeństwu tata nabrał ochoty do walki z swoją chorobą.Do końca był w całkiem dobrej kondycji. Jest Pan najlepszy lekarzem jakiego spotkałam. Panie Doktorze dziękuje, za Pana trud i pracę. Jeśli istnieje powołania do pracy lekarza, to podczas wizyty człowiek przekonuje się, że jest właśnie u takiego człowieka. Pochylam głowę przed wielkim człowiekiem jakim jest Pan Doktor Boiski

Mam problem z torbielem, nic mi z nim nie zrobił i nie leczył ale wyczerpał temat na ten temat; jak leczyć,sposoby leczenia, co z nim robić,dlaczego nie wycinać itd. Po mnie z wizytą przyszła moja babcia lat 74 z kolanem , przypisał jakieś wkładki i za miesiąc na zastrzyk rozrzedzający czy jakoś tak, babcia była dwa razy z tym na starym szpitalu i NIC nie pomogli , czasem jej noga drętwiała i jej nie czuła a teraz jest w porządku, o wiele większa poprawa a to nie koniec leczenia więc polecam jak najbardziej. Na początku byłem sceptyczny tam jechać,ponieważ lekarz z Dębowca, to mała miejscowość już lepiej do lublina czy rzeszowa itd. ale słowa złego o doktorze nie powiem i będę go polecać dalej :)
Pozdrawiam

Super lekarz. Nigdy w życiu takiego nie spotkałam. Zarówno kompetencyjność jak i podejście do pacjenta rewelacyjne. Niech się inni lekarze od Niego uczą !!!!!!!!

Ad vocem opinii poniżej.Nie wiem co mój poprzednik piszący negatywną opinię miał na myśli odnośnie "kopert" -być może sam tak postępuje. Etyki Dr Zbyszka ewentualnie jego fachowości.Radzę temu adwersarzowi niech skorzysta z opieki innych lekarzy tego regionu i może wówczas zauważy kosmiczną przepaś jaka dzieli ich od podejścia fachowego, zawodowego,ludzkiego i materialnego Dr Boiskiego.Człowiek ten,lekarz,nigdy mnie mojej rodziny i pozostałych pacjentów nie zawiódł.Można to przeczytać w pozostałych opiniach, nie biorąc pod uwagę jednej napisanej przez " nienawistnego oszołoma. Polecam w stu procentach lekarza. Jeszcze na koniec mała uwaga kto nie ...

Polecam w stu procentach lekarza. Jeszcze na koniec mała uwaga kto nie miał możliwości skorzystania z ogromnej wiedzy i umiejętności Dr Zbyszka niech spróbuje i zobaczy dodatkową wspaniałą nową klinikę w Dębowcu.Trzymam za Pana kciuki , za Pana plany i dziękuję za dotychczasową skuteczna profesjonalną i nie drogą opiekę medyczną.

Lekarz z powołania, przyjemny, wesoły, wytłumaczy, pocieszy a co najlepsze trafnie stawia diagnozy . Męczyłam się z chorobą tyle czasu, on w jednej chwili po badaniu i wysłuchaniu moich narzekań trafił w sedno. Jestem zadowolona, poleciłam siostrze, znajomym i będę polecała - wdzięczna pacjentka. Tak trzymać Panie Doktorze!!!!!

Szlachetny i znakomity człowiek i prawdziwy lekarz z powołania. Wzór do naśladowania przez wszystkich lekarzy. Pacjenta zaczyna leczyć już od pierwszej rozmowy. Zrozumiale i realnie omawia sposób leczenia i buduje siłę pacjenta do walki z chorobą. Szczęście wielkie ma ten chory, którego lekarzem jest Pan Dr Boiski. Serdeczne podziękowania Panie Doktorze.

Po kilku wizytach u zamojskich i lubelskich lekarzy trafiłam do Dr Boiskiego. Diagnoza zupełnie inna bardziej poważna niż mi stawiano wcześniej .Kilka tygodni leczenia , badań i przygotowania do zabiegu.Później operacja i jestem zdrową korzystającą w pełni z życia kobietą . Jestem zszokowana ( oczywiście mega pozytywnie ) osobą Pana Doktora. Jego podejściem do pacjenta jego elokwencją,humorem , sposobem leczenia operacyjnego.Szpital a w zasadzie szpitalik który stworzył to śmiem twierdzić ,że najlepiej wyposażona placówka w regionie .Nie spotkałam bardziej oddanego swojej pasji medycznej lekarza. Stokrotne dzięki.

Stokrotne dzięki.

Lekarz z powołania. Świetny specjalista i znakomity człowiek. Wiedza jak i doswiadczenie ogromne. Polecam serdecznie.😌

Lekarz z powołania. Świetny specjalista i znakomity człowiek.
Wiedza jak i doswiadczenie ogromne. Polecam serdecznie.😌