lekarz Zbigniew Boiski

Bardzo ludzki, wesoły i profesjonalny lekarz, widać że stara się utrzymać przyjemną atmosferę, wszystko tłumaczy, pokazuje co jest nie tak. Bardzo polecam, najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam.

Holistyczne podejście do pacjenta. Wiele empatii i zrozumienia . Brak bariery tzw. ściany w relacji lekarz - osoba chora. Profesjonalista. Miałam szczęście znaleźć się u Pana Doktora w moim nieszczęściu.Dziękuję. Polecam !!!

Pan Dr jest nie tylko kompetentnym specjalistą, ale także uważnie słucha pacjentów, nie lekceważy niczego. Zajmuje się także bardzo trudnymi przypadkami. A co najważniejsze w obecnych czasach - jest przede wszystkim człowiekiem, wrażliwym lekarzem (niestety coraz mniej takich spotykamy).

Polecam!!!! Świetny lekarz a przy tym serdeczny i pełen empatii człowiek. Zanim trafiłem na doktora leżałem 3 razy w szpitalach , miałem wykonane dziesiątki badań oraz przyjąłem kilka reklamówek zupełnie zbędnych leków. Dopiero doktor postawił trafną diagnozę ,ustawił leczenie w.g. najnowszych standardów.Efekt po tygodniu i pełne wyleczenie po dwóch miesiącach.WIELKIE DZIĘKI.

Polecam!!!!
Świetny lekarz a przy tym serdeczny i pełen empatii człowiek.

Super lekarz. Nigdy w życiu takiego nie spotkałam. Zarówno kompetencyjność jak i podejście do pacjenta rewelacyjne. Niech się inni lekarze od Niego uczą !!!!!!!!

Pan Dr Boiski to wyjątkowa osoba. Taki powinien być każdy lekarz.Powinno się uczyć lekarzy takiego podejścia do pacjenta. Trafiłem do Pana Doktora załamany z zupełnie niespodziewaną diagnozą.Wysłuchał pocieszył wytłumaczył i zaproponował dalszą walkę z chorobą. Równy gość który darzy pacjentów empatią i potrafi rozmawiać z pacjentami bo psychologia w medycynie jest równie ważna jak samo leczenie, to część terapii. Dziękuje , że są jeszcze tacy ludzie jak Pan. Wiem że w mojej walce z chorobą nie jestem sam.

Polecam lektarza i przychodnię jak mało którą. Z takim lekarzem jeszcze się nie spotkałam. Podejście profesjonalne i prawdziwa troska. Diagnoza konkretna i dobranie szybkie sposobu leczenia. Nie naciąga. Nie narzuca. Nie ściemnia. Jestem pełna podziwu i aż ciężko uwierzyć że tacy lekarze jeszcze istnieją.

Panie Doktorze,z całego serca dziękuję za leczenie mojego ukochanego taty.Dzięki Panu dostał szansę na leczenie ,którego nikt inny nie chciał się podjąć...Niestety tata zmarł,ale o trzy lata później niż przewidywali inni lekarze.Dzięki Pana człowieczeństwu tata nabrał ochoty do walki z swoją chorobą.Do końca był w całkiem dobrej kondycji. Jest Pan najlepszy lekarzem jakiego spotkałam. Panie Doktorze dziękuje, za Pana trud i pracę. Jeśli istnieje powołania do pracy lekarza, to podczas wizyty człowiek przekonuje się, że jest właśnie u takiego człowieka. Pochylam głowę przed wielkim człowiekiem jakim jest Pan Doktor Boiski

Lekarz z powołania. Świetny specjalista i znakomity człowiek. Wiedza jak i doswiadczenie ogromne. Polecam serdecznie.😌

Lekarz z powołania. Świetny specjalista i znakomity człowiek.
Wiedza jak i doswiadczenie ogromne. Polecam serdecznie.😌

Szlachetny i znakomity człowiek i prawdziwy lekarz z powołania. Wzór do naśladowania przez wszystkich lekarzy. Pacjenta zaczyna leczyć już od pierwszej rozmowy. Zrozumiale i realnie omawia sposób leczenia i buduje siłę pacjenta do walki z chorobą. Szczęście wielkie ma ten chory, którego lekarzem jest Pan Dr Boiski. Serdeczne podziękowania Panie Doktorze.