lekarz Zbigniew Boiski

Thank you Dr. Boiski for a very professional, effective treatment for my child. I did not expect this level of medical services in Poland. I commended clinic in Debowiec the English arriving in this area

Lekarz pod każdym względem super!!!! Trochę trudno się dostać na wizytę ale jeśli już to można mu to wybaczyć.Polecam wszystkim pacjentom

Lekarz pod każdym względem super!!!!

Kompetencje doktora,kompleksowość diagnostyki i leczenia,ilość poświęconego czasu oraz uprzejmość oceniam na więcej niż 5( dała bym 10 ale nie ma takiej skali). Co do finansów za podobne procedury w dużo gorszych jakościowo klinikach w Warszawie 5-6x więcej.Dziękuję za skuteczne leczenie.Życzę samych sukcesów.

Ad vocem opinii poniżej.Nie wiem co mój poprzednik piszący negatywną opinię miał na myśli odnośnie "kopert" -być może sam tak postępuje. Etyki Dr Zbyszka ewentualnie jego fachowości.Radzę temu adwersarzowi niech skorzysta z opieki innych lekarzy tego regionu i może wówczas zauważy kosmiczną przepaś jaka dzieli ich od podejścia fachowego, zawodowego,ludzkiego i materialnego Dr Boiskiego.Człowiek ten,lekarz,nigdy mnie mojej rodziny i pozostałych pacjentów nie zawiódł.Można to przeczytać w pozostałych opiniach, nie biorąc pod uwagę jednej napisanej przez " nienawistnego oszołoma. Polecam w stu procentach lekarza. Jeszcze na koniec mała uwaga kto nie ...

Polecam w stu procentach lekarza. Jeszcze na koniec mała uwaga kto nie miał możliwości skorzystania z ogromnej wiedzy i umiejętności Dr Zbyszka niech spróbuje i zobaczy dodatkową wspaniałą nową klinikę w Dębowcu.Trzymam za Pana kciuki , za Pana plany i dziękuję za dotychczasową skuteczna profesjonalną i nie drogą opiekę medyczną.

Pełny profesjonalizm medyczny ogromna wiedza i zaangażowanie w moje leczenie.Co najważniejsze skuteczne.Sprzęt oraz klinika jakimi dysponuje Dr Boiski chyba najlepsze w Polsce. Polecam, dziekuję!!!

Polecam, dziekuję!!!

Tego lekarza i człowieka trzeba poznać osobiście.Jego umiejętności to najwyższy światowy poziom, a do tego Klinika w Dębowcu.Kilka lat byłam w USA i tam korzystałam z opieki medycznej.Trafiłam do Dr Zbyszka z polecenia i wiem , że tylko dzięki niemu piszę te słowa. Niezmierne dzieki

Niezmierne dzieki

dzięki takim lekarzom jak dr Boiski człowiek nie traci wiary w ludzi/lekarzy. Dr jest mega kompetentny - diagnoza i leczenie lub diagnoza i odesłanie do najlepszych specjalistów - bez próśb i błagań a jeszcze doktor dzwoni do nich i mówi kogo z czym przysyła itd. Ubolewam tylko nad tym, iż juz niebawem Pan Doktor ucieknie nam do Dębowca i nie będzie już tak dyspozycyjny jak do tej pory. Ale życzę powodzenia i na tej płaszczyźnie!

Wiedza,kompetencje,umiejętności manualne(podstawa w chirurgii) kontakt z pacjentem a przy tym podejście do chorej osoby fenomenalne. Najjaśniejsza gwiazda medycyny zamojskiej.

Najjaśniejsza gwiazda medycyny zamojskiej.

Dziękuje za 15 letnią walkę z chorobą nowotworową mojego ojca(inni lekarze dawno skazali go na śmierć)Medycyna to nie tylko umiejętności,których Dr Zbyszkowi nie brakuje ale i człowieczeństwo,którego inni koledzy lekarz powinni mu zazdrościć. Spełnienia planów ze szpitalem w Dębowcu.

Spełnienia planów ze szpitalem w Dębowcu.

Pierwsza wizyta około 1/2h a Dr Boiski postawił diagnozę którą innym lekarzom zajęło 1/2 roku.Badania do zabiegu,Przekazanie do najlepszego specjalistą w kraju,Zabieg opieka pooperacyjna i jestem zdrowy.Szacun!!!