lekarz Zbigniew Boiski

Dlaczego człowiek i fachowiec tej klasy marnuje się na prowincji. Leczyłam dziecko w najlepszych ośrodkach w kraju. Po niewielkim zabiegu wykonanym ambulatoryjnie przez Dr Boiskiego mam w pełni zdrowego syna.Ogromne podziękowanie

Dlaczego człowiek i fachowiec tej klasy marnuje się na prowincji.
Leczyłam dziecko w najlepszych ośrodkach w kraju.
Po niewielkim zabiegu wykonanym ambulatoryjnie przez Dr Boiskiego
mam w pełni zdrowego syna.Ogromne podziękowanie

Super lekarz, jeszcze lepszy człowiek. Cała rodzina leczy się u Pana doktora. Życzymy mu zdrowia i uśmiechu. Wizyta u Pana Zbyszka Boiskiego to wielka przyjemność.

Pan dr Boiski to wspaniały człowiek - gdyby nie on to nie wiem czy dziś pisałabym na forum. Jego podejście do pacjenta je wręcz fenomenalne. Zawsze jest sympatyczny i miły a żarty go nie opuszczają nawet na moment. Pacjent wychodzi od Niego zadowolony i uśmiechnięty. Super lekarz - polecam:)

Super lekarz!!! Przesympatyczny, kompetentny,komunikatywny i z poczuciem humoru.Diagnozy lekarza Boiskiego są w stu procentach wiarygodne.Do takiego lekarza aż chce się iść.Bardzo bardzo bardzo polecam!!! Oby takich lekarzy było więcej.

naprawde lekarz jest super!!! :) potrafi zartowac i ma dobry kontakt z pacjentem, to sie liczy :)

Po wizycie byłam wręcz zszokowana zachowaniem lekarza, uprzejmy, kompetentny, ma czas dla pacjenta!!! Doktor miał czas na badanie, wytłumaczenie sposobu leczenia i przyczyn schorzenia. Zamość gdzie dotąd leczyłam syna jest 100 lat za murzynami, przychodnia ortopedyczna powinna uczyć się od takich lekarzy jak doktor Boiski.

Lekarz, który zawsze wyleczy, prawidłowo diagnozuje chorobę

Lekarz, który zawsze wyleczy, prawidłowo diagnozuje chorobę

Jest dobrym lekarzem do którego zawsze chodzę i zawsze dobrze wytłumaczy chorobę

Super lekarz pomoże na każdą chorobę.Polecam.

Super lekarz pomoże na każdą chorobę.Polecam.

trafnie stawia diagnozę , zawse z humorem ,jednemu pacjętowi poświęciłby pół dnia jak wpadnie w trans rozmowy na temat choroby i nie tylko. A babcie i dziadkowie mało drzwi nie staranują czekając w kolejce. A tak co do samego leczenia trafne w większości przypadków jakie znam.