lekarz Zbigniew Boiski

Po kilku wizytach u zamojskich i lubelskich lekarzy trafiłam do Dr Boiskiego. Diagnoza zupełnie inna bardziej poważna niż mi stawiano wcześniej .Kilka tygodni leczenia , badań i przygotowania do zabiegu.Później operacja i jestem zdrową korzystającą w pełni z życia kobietą . Jestem zszokowana ( oczywiście mega pozytywnie ) osobą Pana Doktora. Jego podejściem do pacjenta jego elokwencją,humorem , sposobem leczenia operacyjnego.Szpital a w zasadzie szpitalik który stworzył to śmiem twierdzić ,że najlepiej wyposażona placówka w regionie .Nie spotkałam bardziej oddanego swojej pasji medycznej lekarza. Stokrotne dzięki.

Stokrotne dzięki.

Mam problem z torbielem, nic mi z nim nie zrobił i nie leczył ale wyczerpał temat na ten temat; jak leczyć,sposoby leczenia, co z nim robić,dlaczego nie wycinać itd. Po mnie z wizytą przyszła moja babcia lat 74 z kolanem , przypisał jakieś wkładki i za miesiąc na zastrzyk rozrzedzający czy jakoś tak, babcia była dwa razy z tym na starym szpitalu i NIC nie pomogli , czasem jej noga drętwiała i jej nie czuła a teraz jest w porządku, o wiele większa poprawa a to nie koniec leczenia więc polecam jak najbardziej. Na początku byłem sceptyczny tam jechać,ponieważ lekarz z Dębowca, to mała miejscowość już lepiej do lublina czy rzeszowa itd. ale słowa złego o doktorze nie powiem i będę go polecać dalej :)
Pozdrawiam

Genialny lekarz z podejściem do dzieci.Dokładny i profesjonalny w każdym calu.Lekarz z powołania i bardzo sympatyczny człowiek

Potwierdzam wykonana operacja przepukliny pępkowej to prawdziwe mistrzostwo świata. Kwadrans zabiegu bez bólu. Po operacji powrót do pracy po dwóch tygodniach.To wszystko dzięki umiejętnościom Pana Doktora oraz operacji na najnowszym sprzęcie i materiałach jakie istnieją na świecie.I jeszcze jedno ceny zabiegów na kieszeń pacjentów z Polski B. Życzę Panu doktorze kontraktu z nfz.To pozwoli ratować zdrowie pacjentów na takim poziomie w bardziej skomplikowanych przypadkach.

Pan Dr Boiski wykonał mi zabieg stulejki.Muszę przyznać, że wcześniej konsultowałem to u wielu miejscowych specjalistów. Również opinie kolegów i informacje w necie napawły mnie strachem. Teraz wiem ,że można to wykonać niemalże bezboleśnie , ze wspaniałym efektem i powrotem do zdrowia i sprawności po kilku dniach.Polecam najlepszy specjalista w regionie. Serdecznie dziękuję.

Ogromna wiedza medyczna, wieloletnia praktyka,nieziemskie wręcz umiejętności manualne wzbogacone super sprzętem to wszystko otrzymałam w jednym człowieku i miejscu.Przy tym wszystkim uprzejmość(żartobliwość ale w dobrym tonie) oraz czas poświęcony w trakcie kilku wizyt na poziomie którego dotychczas nie spotkałam.To charakteryzuje tego lekarza. Jetem mu niezmiernie wdzięczna za skuteczną terapię.Polecam każdemu.

Jetem mu niezmiernie wdzięczna za skuteczną terapię.Polecam każdemu.

W zasadzie nic nie mogę więcej dodać pozytywnego, niż we wszystkich poprzednich opiniach. Panie Doktorze Zbyszku stokrotne dzięki za przywrócenie mi zdrowia i uratowanie życia. Dozgonne podziękowania. Chorzy pacjenci nie znajdziecie lepszego lekarza w całym regionie

Dozgonne podziękowania.
Chorzy pacjenci nie znajdziecie lepszego lekarza w całym regionie

Właśnie zakończyłem leczenie operacyjne u Pana Doktora. Shock!!! Shock!!! Shock!!! tylko w dobrym tego słowa znaczeniu. Klinika, sposób przegotowania ,fachowość i standard wykonania nie do osiągnięcia w żadnym szpitalu i przychodni w regionie , ba śmiem powiedzieć ,że w kraju a być może i poza jego granicami Stokrotne dzięki.

Właśnie zakończyłem leczenie operacyjne u Pana Doktora.
Shock!!! Shock!!! Shock!!! tylko w dobrym tego słowa znaczeniu.
Stokrotne dzięki.

Pan Doktor leczy wspaniale wszystkich pacjentów, również tych w starszym wieku i z mniej zasobnymi portfelami.Mieszkańcami gminy Skierbieszów i sąsiednich gmin opiekuje się od ponad 20 lat wkładając w to całe swoje serce.Oby żyła nam 100 lat i dalej nam tak skutecznie pomagał.

Ze względu na mój stan zdrowia korzystam od wielu lat z pomocy lekarskiej w kraju i za granicą.Byłem przekonany,że opinie na temat Dr Boiski oraz jego placówki są przesadzone, ale tylko do momentu pierwszej wizyty.Teraz wiem komu i gdzie powierzę dalsze swoje zdrowie. To co zastałem w miejscowści Dębowiec to nie dwudziesty pierwszy wiek to odległa kosmiczna,niedościgniona przepaść dla większości placówek.Personel na czele ze wspomnianym lekarzem to absolutni mistrzowie świata.Niech zobaczą to decydenci MZiOS NFZ itp.Niech pozostały Polski personel medyczny uczy się od tego lekarza.Mała miejscowość w Polsce B mały "WIELKI" , a jednak można!!!