lekarz Zbigniew Kobylański

2,6
1,9
2,1
1,9

Nie jest to pierwszy endo, do którego trafiłam, i niestety znów jak kulą w płot... No może potrafi zrobić USG, ale nic ponad to. ODRADZAM KAŻDEMU, a już na pewno osobom z Hashimoto, wizytę u tego pana. Wymieniłam mu wszystkie objawy, jakie dręczą mnie od ok 5 lat, próbując opisać ich częstotliwość, pory występowania w m-cu a nawet godzinowe - dowiedziałam się, że są zupełnie nie ważne. Przedstawiłam jasne wyniki badań: kilka hormonów, z szczególną uwaga h. tarczycy, oraz całą historię choroby - której to pan dr nawet nie raczył aktywnie słuchać. Notorycznie przerywał mi, mówiąc: "z tym nie do mnie" , "tak, to ma, proszę pani, każdy z nas" , "kobiety w pani wieku (42!) tak mają", "w pani badaniach labor się pewnie pomylił, bo raz pani ma te wyniki wyższe raz niższe..." Ostatni wynik z przedwczoraj pan dr jednak uznał za bezbłędny i na jego podstawie uparł się, iż nic mi nie dolega. Nie zasugerował żadnych dalszych badań, nie zalecił żadnych leków na moje długotrwałe dolegliwości (Hashimoto'wcy na pewno wiedzą jakie to.) Zamiast melatoniny zalecił picie wina przed snem. Nie wniknął w fakt nieprawidłowego poziomu kortyzolu, nie zaciekawiły go objawy podobne do obj. niedocukrzenia, a na książkę "Jak żyć z Hashimoto" napisaną przez kompetentnych niemieckich lekarzy zareagował, jak diabeł na święconą wodę. Uznał, że "te bujdy mogę sobie między bajki włożyć." Stwierdził autorytarnie , że "przecież nie ma czegoś takiego jak Hashimoto." Nie uzyskałam żadnej konkretnej rzeczowej porady, żadnych leków, żadnych zaleceń. Uni-med skasował 100 zł. Nie dziwi mnie, iż biorą opłaty za wizyty przed wizytą... po takim spotkaniu nie zapłaciłabym bowiem ani grosza.

Trafiłam do tego lekarza z polecenia z córką 6 letnią, podejście do dzieci jak najbardziej posiada, poświęca dużą uwagę, obserwuje zachowanie dziecka, zleca bardzo wnikliwe badania (dodam tylko że również lecze się na tarczycę u innego lekarza i nigdy nie miałam zleconych takich badań a wielu lekarzy odwiedziłam:/)Kontakt z lekarzem bardzo dobry nawet drogą elektroniczną można przesłać wyniki badań jeżeli nie ma możliwości wizyty osobistej. Polecam.

Jestem zadowolona.Lekarz nie musi dużo mówić ale leczyć.Wysoka kultura z poważaniem Teresa Wilfort Łazy

Lekarz nie słucha pacjenta, mówi językiem niezrozumiałym (można się czuć jak na najnudniejszym wykładzie z obcego języka). Ma on wiedzę, ale nie umie jej przekazać pacjentowi, tylko robi wywody na temat wszystkiego a nie tego o czym mówić powinien. Nigdy się tak nie zanudziłam jak na wizycie u tego Pana. Nie podchodzi do leczenia poważnie, badania wykonuje byle jak. Kasa wyrzucona w błoto, a człowiek nic się nie dowiedział. Nikomu nie polecam tego lekarza!

Wspaniały lekarz. Po półtorej roku chodzenia po endokrynologach, którzy stawiali przeróżne diagnozy i przepisywali przeróżne lek nie poprawiających mojego stanu zdrowia, trafiłam na niego. Poświęcił mi dużo czasu, wysłuchał, zlecił badania, postawił diagnozę, przepisał leki, czuję się świetnie. Polecam.

typowy służbista, małomówny, nic nie doradzi, nawet nieuprzejmy i bubowaty

typowy służbista, małomówny, nic nie doradzi, nawet nieuprzejmy i bubowaty

Byłam dzisiaj na wizycie u tego lekarza. Muszę przyznać,że miło mnie zaskoczył swoją aparycją.W miarę wytłumaczył o co chodzi. Zobaczymy jak dalej przebiegnie leczenie

szkoda słów, kasa wydana w błoto, nie słucha pacjenta................................................................................................................