dr n. med. Adam Niezgoda

Neurolog

2,9
2,7
2,9

Jestem zaskoczona tak dużą liczbą negatywnych komentarzy. Pan Doktor jest bardzo miłym i sympatycznym lekarzem, poświęca tyle czasu ile potrzeba. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Moja córeczka po wizycie powiedziała: "Ten Pan Doktor był bardzo sympatyczny"- córka ma 3,5 roku.

Nigdy nie miałam do czynienia z takim lekarzem, jak ten!!! Nawet nie doszło do wizyty! Zadzwoniłam do Pana Doktora. Zanim zaczęłam tak naprawdę dostałam reprymendę, że jak się do kogoś dzwoni najpierw trzeba się przedstawić. Przeprosiłam. Pan Doktor jednak chciał na ten temat dalej dyskutować. W końcu, jak doszłam do słowa powiedziałam, że chciałam się umówić na wizytę, ale po jego beznadziejnych i nic nie wnoszących do sprawy wywodach powiedziałam, że odeszła mi ochota na spotkanie i poszukam w tym celu innego lekarza. Zostałam pożegnana w ten sam sposób, jak przywitana. Nigdy, przenigdy nie zostałam tak potraktowana przez lekarza. Nawet nie wyobrażam sobie, jak mogłaby wyglądać wizyta. Absolutnie odradzam, nawet jeśli byłby świetny w tym, co robi a umówmy się - jest całkiem przeciętnym lekarzem. Jego zachowanie poniżej jakiejkolwiek krytyki. Tu nawet dyplom z Paryża nic nie pomoże....

Byliśmy z synem. Bardzo polecam. Pan doktor bardzo miły, najpierw szczegółowy wywiad, później badanie. Na pewno wrócimy gdy będzie taka potrzeba. 🙂

Witam, miałam przyjemność być na wizycie u Pana Doktora z moją córką, z całego serca polecam Pana Doktora, profesjonalizm w każdym calu. Człowieczeństwo i zrozumienie potrzeb pacjenta. Ponadto, Bardzo miły i sympatyczny jak określiła moja córeczka. Pozdrawiamy Pana Doktora.

Lekarz bardzo sympatyczny, rzetelny i cierpliwie tłumaczący przebieg badania EMG. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu, odpowiada na pytania. Bardzo polecam

Buc, arogancki , zachowuje się jakby miał chorobę psychiczną niepowinien nikogo diagnozować! Jak najszybciej go zdjagnozuje , psychiatra!! '!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!obyście nie trafili w jego łapy!!!!!!!!!!!!!!!! '!!!!!!!!!!!

Jeśli to ten sam lekarz, który pracuje w wojewódzkiej komisji ds. niepełnosprawności to radzę trzymać się od niego z daleka. Najgorszy lekarz z jakim miałam kontakt podczas półtora roku od udaru mózgu. Samozwańczy moralizator, zero empatii, chamskie komentarze, pomylił się zdecydowanie w wyborze zawodu oraz miejsca pracy.

Diktor pracuje w Komisji ds. Orzekania o niepełnosprawnośvci i jest dobry w tym co robi ponieważ nie daje stopnia niepełnosprawności. Po za tym bardzo proprodzinny więc wszystko zgodne z dzisiejszą polityką.

Doktor sprawia wrażenie, jakby nie do końca był zdrowy psychicznie. Do tego bardzo arogancki i wyniosły. Pacjenta traktuje strasznie z góry. Więcej nie mogę o nim powiedzieć, bo po prostu trzasnołem drzwiami i wyszedłem.

Niestety wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Pan doktor rzeczywiście się tak zachowuje. Żałuję bardzo, iż wcześniej nie wiedziałam, że poniżanie pacjenta, 2minutowe badanie kluczem od drzwi, brak wglądu w dokumentację, zaprzeczanie objawom, sposób komunikacji "z góry" jest normą. Byłabym wówczas przygotowana, a tak osłupienie odebrało mi mowę... Sadząc też po ilości negatywnych komentarzy zachowanie tego typu jest normą i jest akceptowane przez jego zwierzchników. Koszmar. Szkoda, że nie ma zer...