dr n. med. Adam Niezgoda

Neurolog

2,9
2,7
2,9

Ze zdziwieniem czytam negatywne opinie. Odniosłam diametralnie inne wrażenie. Bardzo kompetentny, rzetelny lekarz. Bardzo konkretny, skupiony na pacjencie. A co najważniejsze - skuteczny

Drogi Panie, "dziękuję" za pogłębienie mi traumy i tym samym cofnięciem mnie w drodze do wyleczenia. Miałam mieć EMG. Otworzyłam się na lekarza mówiąc mu że mam traumę związaną z dotykiem. Poprosiłam tym samym o wyrozumiałość w tej kwestii. Nie było to łatwe. Wpadłam w panikę, zaczęłam płakać ze strachu. Powinien wiedzieć bo nie trzeba być psychologiem żeby wiedzieć że nad atakami paniki człowiek nie ma kontroli, nie robi tego specjalnie. Zamiast wykazać się jakimś zrozumieniem patrzył na mnie z wytrzeszczonymi oczami, uśmiechem i pogardą. Usłyszałam: "Jest Pani dorosła, czas się przyzwyczaić". Nie wytłumaczył mi nic odnośnie badania i dotyku którego się boję. Jedyne co powiedział : "To nie boli". To tak jakby osobie która się topiła powiedzieć "to nie boli" i oczekiwania że ta wejdzie do wody i będzie już wszystko w porządku.Z minuty na minutę rozmowy z nim lęk mi narastał, nie zrobił kompletnie nic aby mnie w jakikolwiek sposób uspokoić. Współpraca-zero. Gdy zapytałam czy mogę pozostać w krótkich spodenkach usłyszałam: "A jakby miała iść Pani do ginekologa to też byłby taki płacz?". Co to za pytanie? Czy ono jest na miejscu? Czy ono wnosi coś innego niż poniżenie, zruganie mnie za moje lęki? Nie byłam wtedy u ginekologa tylko na badaniu EMG. Badanie się nie odbyło bo odwrócił się na pięcie i oznajmił że mam sobie pójść. Nie mając nawet odwagi powiedzieć mi tego spokojnie i prosto w twarz. Mówił to do mnie odwrócony do mnie tyłem. Zachowywał się karygodnie, impulsywnie, śmiał mi się w twarz myśląc że nie widzę uniesionych kącików ust i wytrzeszczonych oczu jak gdyby lęki które ludzie mają przeróżne były czymś tak niespotykanym że aż dziwnym.Cieszę się że ów Pan nie wybrał zawodu ginekologa bo z takim podejściem badanie kobiet np. po gwałcie mogłoby te osoby doprowadzić do samobójstwa. Podejście które ma w zawodzie który sam sobie wybrał jest karygodne. Drogi Panie, zamiast leczyć krzywdzisz ludzi. Nie wymagałam głaskania mnie po główce, ale szacunku, kultury, próby zrozumienia z czym się borykam i nie lekceważenia tego. Jestem w jeszcze gorszym stanie psychicznym niż byłam, pójście na to badanie wymagało ode mnie wiele odwagi i walki o siebie i swoje zdrowie. To że się nie odbyło jest winą tylko i wyłącznie tej osoby która mianuje się lekarzem.
Ludzie jeśli macie na swoim koncie ciężkie życiowe doświadczenia szukajcie innego lekarza jeśli musicie wykonać EMG a macie problem z dotykiem. Ja już wiem że są na świecie lekarze którzy zrobią wszystko żeby to czego się obawiacie było dla Was do przejścia mimo że jakby stricte nie należy to do ich obowiązków, ale są po prostu ludźmi. Pan Adam Niezgoda najkrócej i najogólniej mówiąc jest osobą która nie szanuje drugiego człowieka, natomiast oczekiwań a wręcz wymagań wobec pacjenta ma ogrom.

Dr Niezgoda to pełen profesjonalizm podejścia do pacjenta i zrozumienie dla jego potrzeb. Bardzo dobre wrażenia z wizyty

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Byłam, niestety, świadkiem tego jak na Komisji upokorzył mojego małoletniego, niepełnosprawnego Syna. Przekraczało to granice norm kulturowych i normalności. Bez powodu mówił o nim ,,to coś,, i miotał się po gabinecie pół godziny, wykrzykując, że jest niewychowany. Samo badanie zajęło mu 2 minuty, bo zbadał jedynie odruchy neurologiczne przez skarpetki zwykłym kluczem do drzwi. Złożyłam skargę do Izby Lekarskiej, która nie dopatrzyła się nieprawidłowości w pracy tego lekarza. Teraz wiem, że w analogicznej sytuacji wezwałabym na pewno Straż Miejską i postawiłabym zarzut psychicznego znęcania się nad osobą niepełnosprawną.

Koszmarny pan. Zatrudniony przez Komisję ds Orzekania o Niepełnosprawności tylko w celu odbierania chorym, niepełnosprawnym ludziom pomocy i przywilejów które daje im państwo. Pewnie ma płacone za każdego "odwalonego petenta".

Miałam "przyjemność" poznania Pana dr. na komisji o niepełnosprawności. Uważam że kompletnie nie ma zielonego pojęcia o neurologii. Pan dr. zadał mi tylko 2 pytania, "czy mam dzieci i czy w ogóle zamierzam mieć dzieci?" on chyba szuka potencjalnej matki swoich dzieci. Te literki przed jego nazwiskiem dr.n.med. mają się nijak w stosunku z jego wiedzą i kompetencją. Powinien zmienić profesję...., może na mechanika samochodowego wtedy będzie mógł "pukać młoteczkiem" bez konsekwencji

Pan doktor to kompletny ignorant który nie powinien leczyć.A tym bardziej wypowiadać się o stopniu niepełnosprawności.

To człowiek który nie powinien być lekarzem. Ignorancja połączona z brakiem wiedzy. Kpienie z inwalidztwa. Miałam wątpliwą przyjemność spotkać tego "lekarza" dwa razy. Raz w zeszłym roku w ZUS-ie wspaniałomyślnie po 2,5 roku mimo, że byłam po dwóch operacjach kręgosłupa, odebrał mi rentę i niedawno w zespole ds Orzekania o Niepełnosprawności gdzie teraz już po 3 operacji trafiłam na niego. Nie chciał nawet dołączyć wypisu ze szpitala do akt ani orzeczenia ZUS o całkowitej niezdolności do pracy. Nie wie co to etyka zawodowa.

lekarz który wszystko wie lepiej i nie pyta pacjenta po co przyszedł,nie polecam wizyt u niego

Brak pojęcia o neurologii. Nie otrzymałam żadnej konkretnej odpowiedzi na zadane pytania podczas 1,5 godzinnej wizyty.Jeżeli chodzi o kwotę za wizytę, to i owszem może być ona mniejsza pod warunkiem,że jest się znajomym znajomego pana doktora. Pozdrawiam i nie polecam.