dr n. med. Adam Niezgoda

Neurolog

2,9
2,7
2,9

Ten Pan interesuje się wszystkim tylko nie tym czym powinien. Siedzi w komisji ds. niepełnosptawności. Przeszłam dwie operacje kręgosłupa i tego dotyczyło odwołanie. W trakcie wizyty byłam zmuszona wysłuchać opinii tego pana o kobietach które nie mają dzieci i że ich dolegliwości ustałyby po urodzeniu kilku. Tak mnie dobił, że pod koniec wizyty nie słyszałam o co mnie pyta a jak wyszłam to się rozpłakałam.

dziwny trudny człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dziwny trudny człowiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bardzo miły i uprzejmy. świetne podejście do pacjenta. wizyta trwała ok. 1,5 godziny. w trakcie jednej wizyty dokonał wszelkich potrzebnych badań i później podczas hospitalizacji zdiagnozował moją chorobę robiąc EMG.

Ten pan zdecydowanie ma awersje do kobiet.dziwny w zachowaniu.jakim jest lekarzem trudno ocenic.zyje w swoim swiecie. Typ pewnego prof.z tej kliniki. Mysle.ze pacjenci powinni wreszcie sie otworzyc i wyrazic swoja opinie na temat zachowania lekarzy tej kliniki!

23.05.2011 leżałam w Klinice HCP w Poznaniu, celem przeprowadzenia diagnostyki. Do oceny Mojego zdrowia oraz ostatecznego rozpoznania brakowało EMG. Z początku nie byłam pewna , czy zechce Pan doktor ze Mną rozmawiać, ale nie było tak źle zaczął zbierać wywiad:), dodatkowe pytania i potem badanie. Rozpoznanie Miastenia nie wiedziałam co to takiego bo nic Mi to nie mówiło , że mam chore mięśnie, jak chore jeśli ciągle uprawiałam sport? najgorzej było z chodzeniem po schodach na górę, mówieniem, twarz bez wyrazu, uśmiech poprzeczny i chuda jak długopis. Zrobiłam wielkie oczy ...

23.05.2011 leżałam w Klinice HCP w Poznaniu, celem przeprowadzenia diagnostyki.
Do oceny Mojego zdrowia oraz ostatecznego rozpoznania brakowało EMG.
Zrobiłam wielkie oczy zaczęłam pytać Pan doktor zaczął tłumaczyć był grzeczny rozstaliśmy się miłym gestem podając sobie ręce:)
Moje nazwisko to Wilgowicz Iwona. miejsce zamieszkania Bukowiec koło Nowego Tomyśla.

Moja opinia zdecydowanie negatywna ale dlaczego oceń to sam. Adam Niezgoda jest przewodniczącym składu orzekającego Wojewódzkiego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności do którego się odwołałem od decyzji niższego szczebla. Nie chodzi przy tym o uznanie stopnia inwalidztwa, ten jest bezdyskusyjny i został mi przyznany. Chodzi o okres czasu, przyznano mi go na trzy lata. Od siedmiu lat jestem połowicznie sparaliżowany po udarze i WSZYSCY lekarze których do tej pory spotkałem są zaskoczeni że z takim uszkodzeniem pnia mózgu można żyć.Wszyscy USZKODZENIA uznają za trwałe i nieodwracalne oprócz w.w. komisji której szefem jest pan dr. med. podobno neurolog Adam Niezgoda. Nikt absolutnie nikt nie zna metod rehabilitacji które by mogły mój obecny stan zmienić. Sprawa niby błaha dla człowieka zdrowego, za trzy lata ponownie po raz któryś zebrać stos papierzysk i bezdyskusyjnie inwalidztwo potwierdzić.Rzecz w tym że dla mnie, praktycznie zdanego na łaskę otoczenia w każdej czynności poza pisaniem na komputerze jest to czynność SAMODZIELNIE nie do wykonania. Zmuszony jestem do angażowania osób trzecich. Chodzi o uznanie stanu za trwały dożywotnio, nieodwracalny. Czemu ma służyć ograniczenie tego czasu do lat trzech po za mnożeniem stert papieru ?? Nie będę się wypowiadał co myślę ludziach którzy takie decyzje podejmują w mojej ocenie nie przystające do miana opini lekarskich ale po prostu ludzkich.

Wspaniały diagnostyk, lekarz z powołania, serdecznie polecam :)

Wspaniały diagnostyk, lekarz z powołania, serdecznie polecam :)

Byłem u pana doktora Niezgody i jestem bardzo zaskoczony tak dużą liczbą negatywnych opinii. Może i rzeczywiście na pierwszy rzut oka nie wzbudza aż tak wielkiego zaufania ale nie mogę powiedzieć bo na wszystkie moje pytania odpowiedział dosyć rzetelnie.

Masakra,nie polecam !!!!Czlowiek szmat drogi przejechał tylko po to zeby nic sie nie dowiedziec.Ten czlowiek jest dziwny,nie On powinien leczyc ludzi tylko sam powinienen sie leczyc !!!

Niesympatyczny człowiek!Niemiły i arogancki. Nie mogłam się doczekać kiedy wstanę z kozetki i wyjdę!