dr n. med. Adam Niezgoda

Neurolog

2,9
2,7
2,9

ignorant,brak szacunku dla drugiego człowieka zamaskowany udawaną uprzejmością ,brak kontaktu i zaufania ,chyba ma jakieś kompleksy,

Chciałem do swojej opinii dopisać nazwisko by moja opinia nie była anonimowa. Antoni Spychała.

Zadufany w sobie człowiek,przerost formy nad treścią!!! Lekceważąco podchodzi do problemu pacjenta,niemiły i nieuprzejmy!!! Zdecydowanie odradzam i nie polecam!!!

Zdecydowanie odradzam i nie polecam!!!

Pan Niezgoda to typ cwaniaczka jak najbardziej arogancki i uważający się za ikonę tego świata i dziedziny neurologi , a tak naprawdę to jest jeszcze jeden tzw. PŁYWAK!!! w tym całym biznesie medycznym. Ma duże parcie na kasę.

Pan Niezgoda nie szanuje pacjenta, uwaza sie za nadczlowieka, ktory posiadl tajemna wiedze, a jest tylko czlowiekiem z kompleksami.Zdecydowanie odradzam

Nie rozumiem tych co niektorych komentarzy negatywanych . Jest to jedyny lekarz ktory mnie zdiagnozowal i ogromne wyrazy szacunku dla Pana doktora

Nie polecam .po znajomosci można z nim cos załatwić np: wyleczyć migrenę.Jako konsultant przychodzi żeby sobie ze znajomymi kolegami lekarzami z roku pogadać a nie wyleczyć chorego-przykre ale prawdziwe .

Jestem zadowolona z wizyty. polecam specjalistę.

Jestem zadowolona z wizyty. polecam specjalistę.

Bardzo dobry lekarz fachowo podchodzi do pacjenta .Cierpliwie tłumaczy chorobę .Wyrazy szacunku dla pana doktora

Dziwią mnie negatywne opinie na forum.Pewnie fakt ,że chodzi o orzecznictwo w Zus ie wyjaśnia nieco:pewnie nie udało się naciągnąć i stąd .rozczarowanie.Kompetentny i oddany swej pracy.Polecam