lekarz Adam Sturski

3,9
3,9

dr Adam Sturski to b.kompetentny lekarz; mily komunikatywny, rzeczowy. Resekcja odbyla się bezboleśnie i bez jakichkolwiek dalszych powiklan. POLECAM .

Dr Adam Sturski to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim lubi to co robi a przy tym jest bardzo kompetentny i rzeczowy. O wszystkim informuje pacjenta i w sposób zrozumiały tłumaczy. Jest przesympatycznym, miłym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.

Gorąco polecam ... komunikatywny , konkretny , bardzo delikatny . Super , mimo że wizyty u stomatologa należą do najbardziej stresujących dla mnie wyszłam spokojna i z ogromną ulgą

Doskonały lekarz, bardzo kompetentny, niesamowicie miły i cierpliwy, każdy etap leczenia tłumaczy obrazowo i konsultuje z pacjentem. Bardzo polecam

Dr Adam Sturski to wyjątkowy lekarz. Kompetentny, uprzejmy, miły i bardzo skuteczny. Niezwykłe podejście do dzieci, wyrozumiałość i komunikatywność doktora sprawia, że mój pięcioletni syn pozwala na leczenie zębów przy znieczuleniu i dr robi to tak precyzyjnie, że odbywa się to bez jednej kropli łzy. Polecam z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134