lekarz Adam Sturski

3,9
3,9

Witam :) Czytajac wczesniejsze komantarze, postanowiłam się trochę rozpisać. Pana doktora poznałam podczas usuwania wrastającej ósemki, z polecenia "mojej" dentystki. Należę do ludzi, którzy dostaja histerii na sam dźwięk słowa" stomatolog". Pan Sturski wytłumaczył przebieg całego zabiegu, był rzeczowy i co dla mnie istotne-stanowczy, jak dla mnie jest to ogromna zaleta, ponieważ odciąża pacjenta emocjonalnie, nie pozwala na niepotrzebną histerię. I teraz ciekawostka:jego kompletnie niestandardowe podejście-zapytał, czy skoro się nie boję widoku krwi ( miałam słowotok :)))) to może chcę zobaczyć co bedzie robił. Ha! Cały zabieg oglądałam w lusterku skupiając się na tym, a on spokojnie zrobił swoje, cały czas konkretnie wyjasniając co robi. Dla mnie strzał w dziesiatkę!!!!! Teraz odnośnie dzieci: p.Adam jest ukochanym dentystą mojego synka (8). Panowie dogadali się właśnie dlatego, że p Sturski jest bardzo stanowczy i konkretny. Młody go uwielbia i przestał się bać zastrzyków znieczulających i wizyt! Pan Sturski lubi mieć komfort pracy z dzieckiem i faktycznie często pracuje bez rodziców w pokoju, ale zawsze jest to ustalone i nigdy nikogo nie wyrzuca!!! Jak są sami z moim synem załatwiają to "jak dorosli faceci"-to okreslenie mojego dziecka. moim zdaniem, jeżeli mama cały czas gada to on poprostu nie może nawiązać odpowiedniego kontaktu z maluchem. Mój syn zostaje z doktorem z własnej woli w gabinecie, a ja tam czasem zaglądam, zresztą doktor co jakiś czas woła i omawia postępy i CHWALI dzielne dziecko , oczywiście ordynując duże lody po wizycie ;)))) Jest stanowczy- no to dobrze! Nie lubi, jak mu się laik w......... w pracę? A kto z nas lubi? Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam. I się podpiszę, a co :))))))))))))))))) Agnieszka Wojciechowska

Moje uzębienie od zawsze wymagało stomatologa, który nie tylko jest kompetentny, ale też musi być otwarty na wyzwania w swojej pracy. Mimo sporej selekcji wśród specjalistów i "specjalistów" w tej branży, udało mi się spotkać jedynie dwóch, którzy nie tylko deklarowali umiejętności, ale także potrafili sprawić, że efekty leczenia robiły wrażenie. Jednego z nich straciłam, zmieniając miejsce zamieszkania. Pięć lat poszukiwań w Warszawie przypłaciłam zniesmaczeniem, stratą pieniędzy i kilkoma "kwiatkami" w uzębieniu. I wtedy znajoma znajomej poleciła mi doktora Sturskiego. Dokładnie takiej opieki stomatologicznej potrzebowałam, po prostu fachowiec ma wiedzieć co i jak należy zrobić a później to dobrze wykonać. Doktor jest wręcz perfekcjonistą i ma tego świadomość, dlatego niektórym (może mniej pewnym w swoim fachu?) może wydawać się nazbyt pewny siebie. W mojej ocenie za tą pewnością idą w parze niezwykłe kompetencje. Doktor pamięta lepiej niż ja, co i dlaczego ostatnio leczyliśmy, skrupulatnie wszystko opisuje i analizuje. Prezentuje plan leczenia i prowadzi pacjenta w taki sposób jakby był jego jedynym klientem. Styl pracy, podejście do klienta i zadaniowość doktora Sturskiego jest dokładnie tym, co prezentował mój poprzedni niezwykły stomatolog, do którego klienci jeździli nie tylko z różnych miejsc Polski, ale i Europy. Zakładam, że i do mojego nowego, już ukochanego stomatologa, również pielgrzymują z dalszych okolic, bo aż tak zdolnych lekarzy zbyt często jednak nie spotyka się.
Anna Demarczyk

Witam wszystkich, mając na uwadze fakt, że kilka dni temu sama szukałam jednoznacznej opinii zdecydowałam się napisać bardziej szczegółowo. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości odnośnie wizyty u doktora i słyszał różne opinie na Jego temat to zapewniam, że słuszne są jedynie te pozytywne, te negatywne to chyba wyłącznie wytwór zazdrosnych kolegów z branży. Szłam do gabinetu doktora z przysłowiową duszą na ramieniu ponieważ przeżyłam półtora roku temu koszmar przy wyrywaniu pierwszej ósemki i przez kolejne trzy miesiące po tym zdarzeniu. Niestety stan zapalny wymógł na mnie konieczność udania się do ...

Witam wszystkich,
mając na uwadze fakt, że kilka dni temu sama szukałam jednoznacznej opinii zdecydowałam się napisać bardziej szczegółowo. Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości odnośnie wizyty u doktora i słyszał różne opinie na Jego temat to zapewniam, że słuszne są jedynie te pozytywne, te negatywne to chyba wyłącznie wytwór zazdrosnych kolegów z branży. Szłam do gabinetu doktora z przysłowiową duszą na ramieniu ponieważ przeżyłam półtora roku temu koszmar przy wyrywaniu pierwszej ósemki i przez kolejne trzy miesiące po tym zdarzeniu. Niestety stan zapalny wymógł na mnie konieczność udania się do chirurga. Trafiłam do Pana doktora przypadkiem. I to był mój najlepszy przypadek od dawna :-) Pan doktor najpierw sprawdził z czym ma do czynienia, następnie było prześwietlenie, a później dostałam pełną, profesjonalną, a zarazem powiedzianą w przyswajalnym języku wykładnię mojego przypadku. Później podczas całego zabiegu doktor nieustannie tłumaczył co i dlaczego w danym momencie robi. To bardzo pomagało i uspokajało. Byłabym nieuczciwa gdybym napisała, że zabieg był w całości bezbolesny, troszeczkę momentami pobolewało jak to przy ósemce wrośniętej w kość na 2 cm, która nie wyrosła z dziąsła. Jednak po zabiegu miałam jeszcze wystarczająco dużo siły i odwagi aby usunąć górną ósemkę. To już trwało dosłownie minutę. Zanim się zorientowałam było po wszystkim. Następnie doktor przekazał mi pełną informacje co powinnam robić, a czego nie aby dolegliwości odczuwane po zabiegu były jak najmniejsze. Ponadto otrzymałam zapewnienie, że w każdej chwili mogę przyjść gdyby cokolwiek się działo niepokojącego. Odnosząc się do zamieszczonych komentarzy, pewność i zdecydowanie pana doktora dodaje wyłącznie odwagi pacjentowi i jest to niewątpliwie atut. Usługa wykonana na najwyższym poziomie.
Pozdrawiam i polecam,
Renata

Leczę się u Pana Adama od wielu lat. Trafiłem do niego po tym jak wypadła mi n-ta plomba wstawiona przez innego stomatologa. Jestem naprawdę bardzo i to bardzo zadowolony. To jest PROFESJONALISTA od A do Z. Wszystko wytłumaczy w sposób zrozumiały, dba o komfort pacjenta, a że jest pewny siebie to dla mnie zaleta. Oczywiście pewność siebie Pana doktora ma racjonalne granice i jeżeli nie jest o czymś przekonany w 100%, to wpierw to dokładnie zdiagnozuje i mnie o tym poinformuje. Moim zdaniem taki właśnie powinien być dobry lekarz. Od czasu kiedy leczy mnie dr Sturski udało się "wyprowadzić moje zęby na prostą" i jak do tej pory żadna plomba wstawiona przez Pana Adama mi nie wypadła. Ponadto nie znam innego dentysty, który z taką pedantyczność sprawdzałby przyleganie i spasowanie plomby, po jej założeniu.

Co do małych dzieci. Ponieważ korzystam z usług Pana doktora od wielu lat, przyprowadzam również do niego na wizyty moje małe dziecko. Doktor ma autorytarny sposób bycia i dzięki temu na posłusznego malucha na fotelu, który po pewnym czasie zyskuje jego zaufanie. Nasz Michaś nie boi się wizyt u Pana Adama, a ja mam do niego pełne zaufanie. W związku z tym obawiam się, że Mama wpisująca negatywny komentarz Panu Adamowi była zbyt przewrażliwiona i niesłusznie oceniła Pana doktora, którego ja osobiście naprawdę polecam.

Dr Adam Sturski jest moim stomatologiem od 6 lat. W tym okresie nie tylko wyleczył mnie z próchnicy, ale zadbał też o estetykę mojego uśmiechu, co sprawiło, że teraz uśmiecham się chętnie:-) Całe długotrwałe leczenie i decyzję o jego podjęciu, która dzisiaj oceniam jako jedną z najlepszych, zawdzięczam Doktorowi Adamowi. Przy czym chciałabym podkreślić, iż w trakcie całego procesu nie namawiał mnie do żadnych nowych zabiegów, a wszystko bardzo szczegółowo tłumaczył i wyjaśniał, decyzję pozostawiając mi samej. Doktor Adam jest kwintestencją kompetencji, cierpliwości i fachowości w najlepszym wydaniu. Po tylu latach archetyp cierpienia w gabinecie stomatologicznym przestał mnie prześladować, a na każdą wizytę stawiam się z pozytywnym nastawieniem i bez śladu lęku. Z całą mocą rozsądku mogę polecić Doktora Adama jako kompetentnego stomatologa, nie raz już zresztą tego dokonałam, za co niezmiennie zbieram podziękowania od moich znajomych. Jeśli więc szukacie stomatologa- ten jest godny polecenia!

Dr Adam Sturski to wyjątkowy lekarz. Kompetentny, uprzejmy, miły i bardzo skuteczny. Niezwykłe podejście do dzieci, wyrozumiałość i komunikatywność doktora sprawia, że mój pięcioletni syn pozwala na leczenie zębów przy znieczuleniu i dr robi to tak precyzyjnie, że odbywa się to bez jednej kropli łzy. Polecam z całego serca.

Dr Adam Sturski to bardzo dobry lekarz, przede wszystkim lubi to co robi a przy tym jest bardzo kompetentny i rzeczowy. O wszystkim informuje pacjenta i w sposób zrozumiały tłumaczy. Jest przesympatycznym, miłym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem.

Gorąco polecam ... komunikatywny , konkretny , bardzo delikatny . Super , mimo że wizyty u stomatologa należą do najbardziej stresujących dla mnie wyszłam spokojna i z ogromną ulgą

Polecam ( usuwalam zab- osemke) . cena uslugi takze przyzwoita. Lekarz konkretny, dokladnie informujacy pacjenta, probujacy nawiazac pozytywny wspolpracujacy kontakt- mimo mojego duzego stresu.

Leczę u Pana doktora 8 letnią córkę. Do tej pory wyleczyliśmy kilka zębów, usunęliśmy dwa mleczaki, podcięliśmy wędzidełko. Pierwszy ząb usunęliśmy rok temu i od tamtej pory moja córka nie chce słyszeć o pójściu do innego stomatologa. Dlaczego? 1. Pan doktor tłumaczy dziecku co robi i czy będzie bolało, a jak będzie to mówi jak bardzo poprzez "porównania" 2. po zabiegu usuwania zęba donośnie oznajmia że dziecku trzeba kupić duże lody ;) 3. nie traci kontaktu z pacjentem, każde posunięcie jest dokładnie omawiane 4. informuje rodzica o tym co zrobi ...

Leczę u Pana doktora 8 letnią córkę.
3. nie traci kontaktu z pacjentem, każde posunięcie jest dokładnie omawiane
4. informuje rodzica o tym co zrobi i co zrobił

Żeby podkreślić podejście Pana doktora do dzieci, to chciałbym nadmienić że córka kilka razy wcześniej potrafiła dosłownie zejść z fotela podczas zabiegu.

Za pierwszym razem po prostu zaryzykowałem i oddałem w ręce specjalisty córkę i nie żałuję - teraz już przed zabiegiem spokojnie mogę wyjść z gabinetu i poczekać na szczęśliwy finał.

Proponuję innym robić to samo.