dr n. med. Adam Tiszler

Lekarz na pierwszy rzut oka bardzo poważny, w rzeczywistości miły i z poczuciem humoru tylko trzeba wiedzieć jak z nim rozmawiać. Sposób jest prościuteńki - zażartować jako pierwsza:) Nie zaleca zbędnych wizyt, jeżeli nic się nie dzieje zleca wizyty nawet co 4-6 m-cy młodym kobietom a dojrzałym co rok

Kompetentny,konkretny i zdecydowany lekarz.Prowadził dwie moje ciąże i doprowadził je do szczęśliwego rozwiązania.Bardzo miło wspominam poród i pobyt na oddziale położniczym u dr Tiszlera w Tarnowskich Górach.Polecam.

Słyszałam, że dr Tiszler to świetny lekarz. Poszłam więc w pierwszych tygodniach ciąży z myślą, że to on ją poprowadzi. Gdy weszłam, właściwie bez żadnych pytań wstępnych i rozmowy kazał się rozebrać. Bada bez wyczucia, co sprawia, że badanie jest bolesne. Po minucie - USG. I to badanie bez słowa! Żadnych informacji! Po kolejnej minucie - "Proszę się ubrać i przyjść za dwa, trzy tygodnie i wtedy zobaczymy". Po 4 min. wyszłam z gabinetu. Poczułam, że ta wizyta to "żenujący żart prowadzącego". Mój pies w czasie wizyty u weterynarza jest średnio 15 min., bo lekarz go dokładnie bada i tłumaczy. A tu? I to jest dobry lekarz??? Kobiety! Wy nie znacie w takim razie DOBRYCH LEKARZY!!! A badanie piersi to co, już za dużo jak na 80 zł? ŻENADA. Nikomu bym nie poleciła!

Ja osobiście bardzo polecam pana doktora. Jest to nasz" lekarz rodzinny", prawie wszystkie kobiety w mojej rodzinie chodzą właśnie do niego. Ja sama urodziłam się pod jego kontrolą razem z dwójką mojego rodzeństwa. Potem pomógł mi jeszcze po nieudolnym zabiegu przeprowadzonym przez lekarzy w Katowicach. Dzięki niemu jetem zdrowa i mogę mieć dzieci. Mam 19 lat i po pierwszych zrażeniach do ginekologów to on właśnie odbudował takie poczucie że lekarz nie musi być zły:)

wspaniały lekarz doprowadził do szczesliwego rozwiązania moją zagrozona ciaze i tylko dzieki niemu moge cieszyc sie moja zdrową coreczką < ur 14.01.2011> czas wizyty jest uzalezniony od problemu pacjetki i jej pytań. moje wizyty trwały od 5 min do nawet 15 min wszsytko zależy od pacjetki jest konkretny i rozmawia tylko o ciązy lub zdrowiu pacjetki nie ma czasu na zbedne duperelei mimo wszytko jest bardzo mily nawet z tym swoim specyficznym poczuciem humoru , po godzinach pracy dostepny pod swoim PRYWATNYM nr telefonu odpowiadał na pytania zawsze starał sie uspokoic i wszystko wytłumaczyc, chciala bym aby kolejną ciąze również prowadził dr Tiszler , jego oddział w Tarnowskich górach swietnie zorganizowany razem z sympatycznym personelem , sczerze polecam :)

Wróciłam do Pana doktora po 11 latach.To świadczy o moim zaufaniu do niego,polecam jako dobrego fachowca.

Witam! Moje skromne zdanie na temat Pana dr. jest bardzo dobre i polecam każdej kobiecie "błąkającej"sie w poszukiwaniu dobrego lekarz. Zawsze powtarzam, jeżeli chcecie dyskutową i żartować to zapraszam na kawę z koleżanką, lekarz jest od tego żeby leczyć a nie dyskutować na każde pytanie przecież odpowie. Urodziłam "z Nim" dwoje dzieci i był przy każdym porodzie bo to dla dr. normalne, gdzie inne znajome za obecność lekarza prowadzącego ciąże przy porodzie musiały dopłacać. Gorąco polecam za profesjonalizm i ogromną odpowiedzialność za każdą pocjętkę.

Witam!
Gorąco polecam za profesjonalizm i ogromną odpowiedzialność za każdą pocjętkę.

Fachowiec.Specjalista w kazdym calu.Od lat jest ordynatorem w szpitalu nr 3 w tarnowskich gorach,jesli sie na niego zdecydujesz to mozesz byc pewna, ze zdobi wszystko zeby ciaza byla doprowadzona do konca i byla bezpieczna.Najwazniejsze jest dziecko i matka.Porod u Tiszlera i pobyt w jesdnoosobowym pokoju-bajka!Obsluga pielegniark i poloznych-piewrwsza klasa.Trzeba miec charakter zeby do niego isc i nie dac mu sie;-)nie taki straszny;)

6 lat temu urodziłam synka, Ciążę prowdził dr, Tiszler. Urodziłam poprzez cesarskie cięcie po którym nie ma śladu - to jest jego znak firmowy :) Co do jego osoby nie mogę go ocenić go jako bawidamka. Jednak w jego zawodzie nie jest istotne to czy żartuje i jest gadułą a raczej to że wie co robi. Fachowiec to mało powiedziane. Nie mówi dużo ale postępuje rzeczowo i decyzje jakie podejmuje wychodzą na dobre. Jego oddział w T.Górach funkcjonuje jak w zegarku. Pielęgniarki są uprzejme i dobrze zorganizowane. Polecam dr.Tiszlera on wie co robi.

Czytając opinie, że dr. Tiszler jest 'fatalny' aż wzbiera się we mnie agresja, dr. Tiszler jest rzeczowy, wizyta jest krótka, ale rzeczowa i doktor odpowiada na każde pytanie i marnuje czasu jeśli się nie zapyta i to przynajmniej sprawia, że nie czeka się u niego wieczność jak to u niektórych innych ginekologów bywa. Co do poświęcania czasu to poświęca go tyle ile potrzeba! Ja osobiście bardzo sobie chwalę to, że u dr. Tiszlera rzadko się czeka dłużej niż 15 min i wizyta jest rzeczowa. Polecam gorąco tego lekarza, a żeby się nie zrazić do niego po prostu trzeba być przygotowanym na to, że trzeba zadawać pytania i wizyta jest stosunkowo krótka.