Lekarze Gliwice

dr Małgorzata Kocot

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Aleja Przyjaźni 7
44-100 Gliwice

Żona Iwona nie wie co mówi, jest nieświadoma. Ja mąż jestem bardziej w temacie. Bo to ja szkodzę. Jestem konkurencją i muszę konkurować. Ps - zmieniłem profesję. Piszcie do gazety lokalnej. Pozdrawiam Panią Małgorzatę.
Opinia dodana przez: Witold histeryk.
{'id': 14758, 'name': u'Gliwice'} Ginekolog
                                       dr Dagmara Pluta

dr Dagmara Pluta

Serafin Clinic. Spejalistyczne Centrum Medyczne
Daszyńskiego 34
44-100 Gliwice

Chodziłam kiedyś do Pani doktor z mięśniakami. Miła delikatna, konkretna. Mam tylko troszkę żalu że nie wysłała mnie na operacje, tylko były obserwowane I teraz jestem bez macicy.
Opinia dodana przez: Julka

Marek Kopacz

Laryngolog dziecięcy

Raciborska 17
Gliwice

Lekarz bardzo kompetentny, poświęca dużo czasu na badanie oraz wytłumaczenie diagnozy. Dba o pacjenta aby czuł się zaopiekowanym .Bardzo dobre podejście do dzieci! Dorosły pacjent też się nie zawiedzie. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Andrzej Księżarek

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
K.Marksa 11
44-109 Gliwice

ZDECYDOWANIE NIE GODNY ZAUFANIA, niekompetentny, interesowny lekarz. Pan doktor jest teraz zastępcą ordynatora oddziału ginekologiczno - położniczego Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach. Ja zetknęłam się z nim na oddziale patologii ciąży i moje odczucia w ogólnym ujęciu są bardzo negatywne. Owszem, doktor wzbudza zaufanie, wydaje się bardzo sympatyczny, nawet zażartuje podczas obchodu, ale... Na patologię ciąży trafiłam w 30 tc z b. silnymi bólami brzucha, ale nie ze strony macicy. Wysłano ...

lek. dent. Piotr Stefański

N.Z.O.S.iL.
PARTYZANTÓW 22
44-113 Gliwice

Pan Piotr jest prawdziwym profesjonalistą w swoim zawodzie. Leczę się u Pana Doktora już od kilkunastu lat i za każdym razem Pan Doktor rzetelnie i cierpliwie wszystko tłumaczy, począwszy od diagnozy przez możliwe leczenie i konsekwencje. Dzięki Panu Doktorowi mogę pochwalić się nieskazitelnym uśmiechem. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Robert Domański

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Przychodnia Sikornik" Sp. z o.o.
ulica Rybitwy 2
44-100 Gliwice

Dr R. Domański to świetny specjalista w swojej dziedzinie. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się spotkać (poznać) tak miłego i wielce życzliwego doktora. Dzięki jego fachowości i profesjonalizmowi moje prawe oko, które miało zaćmę podwiniętą wikłającą, po zoperowaniu powróciło do normalnego funkcjonowania, choć rokowania wstępne, były bardzo złe. Dzięki dr Domańskiemu mogę znowu powrócić do codziennych zajęć. Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się trafić do tak dobrego specjalisty. ...
Opinia dodana przez: Stefan Midor

dr n. med. Jerzy Łagan

Dunikowskiego 3
Gliwice

panie doktorze dziekuje za syna teraz ma 5 lat .a pana dr . polecam modlitwie spoczywaj spokoju.a rodzinie wyrazy glebokiego spulczucia .bedzie brakowalo pana dr.

lekarz Antoni Sabatowski

Laryngolog

ZOZ Przychodnia Specjalistyczna "Diagnoza" A.C.Banaszkiewicz
Kłodnicka 16/3
44-100 Gliwice

Polecam lekarza. super podejście do dzieci. jeśli się da to omija antybiotyki. wszystko zawsze super wytłumaczone. POLECAM
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Krzysztof Stanek

Internista, Lekarz rodzinny

GZLS w Gliwicach Fundacji "Unia Bracka"
ulica Bojkowska 20
44-100 Gliwice

Lekarz godny polecenia dobrze leczy.Nigdy się na nim nie zawiodłam szkoda że nie ma więcej takich lekarzy.Sto lat panie doktorze

lekarz Ewa Ciołczyk-Niewiadomska

Seksuolog

Prywatny Gabinet Lekarski
Dubois
44-100 Gliwice

Pani doktor zawsze dokładnie bada dziecko. Ma bardzo fajne podejście do dzieci a rodzicom wszystko tłumaczy. Polecam tego lekarza

Sylwia Jędruś

Ginekolog, Onkolog

Gliwice

Polecam tego lekarza, spełnił wszystkie moje wymagania

dr n. med. Ilona Skoczylas

Kardiolog

ELSIT - Przychodnia lekarska , Dr. n . med. Ilona Skoczylas SPECJALISTA KARDIOLOG . PRYWATNY GABINET LEKARSKI
ul. Artura Grottgera 46
Gliwice

Pani doktor zajmowała się moją mamą Nie spotkałem jeszcze takiego lekarza,o takiej wrażliwości ,empatii a jednocześnie tak profesjonalnego Bardzo dziękuję Pani Doktor Ps Jeśli ktoś nie ma odwagi podpisać się pod swoją opinią to lepiej niech jej nie dodaje ,zwłaszcza tak bardzo krzywdzącej
Opinia dodana przez: Marek Żmudka

lekarz Magdalena Mostowska-Grzesik

Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacji
Mewy 34
44-100 Gliwice

Niestety nie mogę polecić lekarza, podważyła diagnozę wystawioną przez neuropsychologa, opartą na wielogodzinnych testach, uparcie narzucając swoją wcześniejszą diagnozę naskrobaną na kolanie, której próby leczenia przyniosły pogorszenie mojego stanu. Odmówiła pomocy jasno dając mi do zrozumienia, że za mną nie przepada i się nie dogadamy.
Opinia dodana przez: Remas
Nie straszy,nie podejmuje pochopnych decyzji,zawsze dostępny pod telefonem. Swoje diagnozy konsultuje z innymi lekarzami. Szczerze polecam Grzegorz
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. med. Marek Szafrański

Psychiatra

ul.Daszyńskiego 44
44-100 Gliwice

Jestem wieloletnim pacjentem doktora Marka Szafrańskiego. Pan Doktor jest wybitnym specjalistą w zakresie psychiatrii. Ze względu na przewlekłość mojego schorzenia muszę stale przyjmować leki jednak dzięki terapii lekowej zaordynowanej przez dr Szanfrańskiego mogę funkcjonować zupełnie normalnie. Ale niestety, poradnia zdrowia psychicznego w Szpitalu Miejskim nr 4 w Gliwicach, w której dr Szafrański wiele lat przyjmował pacjentów na NFZ została zlikwidowana. W gabinecie prywatnym na ul. Daszyńskiego w Gliwicach Pan dr ...
Opinia dodana przez: Michał
Pani doktor bardzo miła i uśmiechnięta. Z uwagą wysłuchuje problemów pacjenta. Zleca dużo badań. Stawia trafne diagnozy. Polecam w 200%.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Sławomir Blamek

Onkolog, Radioterapeuta

Przychodnia Przykliniczna
Gliwice

Specjalista najwyższej klasy, dociekliwy do tego z empatią, której warto się uczyć od samego Profesora. Zaangażowany w 100% w pomocy pacjentowi. Polecam jako pacjent z problemami nie tylko onkologicznymi. A sam bardzo dziękuję za pomoc i opiekę. JaroKrup z niedoborem odporności od urodzenia..
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Mateusz Kęsek

Chirurg plastyczny, Lekarz medycyny estetycznej

MK Aesthetic Med Clinic
Zygmunta Starego 27
44-100 Gliwice

Z usług doktora korzystałam wielokrotnie i śmiało mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.Szczegółowo przeprowadzony wywiad,omówienie zabiegu krok po kroku i odpowiedź na każde z moich pytań to nie jedyne plusy.Ogromna wiedza,cierpliwość i skrupulatność oraz praca na wysokiej jakości preparatach, sprawiają, że efekty zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami utrzymują się o wiele dłużej.Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet po zabiegach miałam zapewniony kontakt oraz opiekę medyczną. Świadomość tego, że ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Anna Bibułek-Bogacz

Chirurg stomatolog

ulica Toszecka 99
44100 Gliwice

Jestem pod ogromnym wrazeniem podejscia i zyczliwosci Pani doktor.Po raz pierwszy spotkalam sie z tak sympatycznym lekarzem .polecam kazdemu dzieki tej wizycie pozbylam sie leku przed zabiegami poprostu fantastyczna .dziekuje
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Katarzyna Banert

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach
ulica Kościuszki 1
44-100 Gliwice

Wizyta kontrolna po zapaleniu ucha z NFZ -pierwsza u tej Pani doktor. Na wstępie Pani doktor pouczyła mnie jako mamę 8 letniego chłopca, że nie jest dzidziusiem i że może bez problemu połknąć wielką tabletkę antybiotyku zamiast zawiesiny ( syn nie połknie bo się boi- połyka mniejsze tabletki bez problemu). Kontynuując Pani doktor wspomniała jeszcze, że z przerażeniem patrzy co się dzieje teraz z chłopakami rozpieszczanymi przez swoje mamusie i ...
Opinia dodana przez: Małgosia