dr n. med. Agnieszka Ledniowskadr n. med. Agnieszka Ledniowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog, Ginekolog plastyczny

Doktor nauk medycznych, lekarz, wykładowca, ekspert medycyny estetycznej (dyplom prestiżowej uczelni GWSH na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy uzyskany w 2009r), zwyciężczyni plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetyczne-j ranking Kraków, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na ŚUM w Katowicach pod ...

Usta sztos! Jestem zachwycona efektem:)! Z pewnością wrócę na kolejne zabiegi. polecam Ewa P.

Jestem zadowolona zabiegami wykonywanymi przez panią doktor. Efekt subtelny, naturalny bez przerysowania. Basia K.

Wykonywałam usta u pani Agnieszki i są rewelacyjne, dokładnie takie jak chciałam. Polecam. Byłam na Matejki w Kędzierzynie. Ola

Zabiegu wykonywane bardzo profesjonalnie i z wyczuciem estetyki. Po zabiegach wyglądam naturalnie i świeżo. Polecam z czystym sumieniem. Kasia

Wykonywałam zabieg labioplastyki. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam kobietom wahającym się w podjęciu tej decyzji. To była najlepsza decyzja w moim życiu!! Barbara

Ola. Jestem zadowolona z efektów zabiegow. Wykonywałam nici, kwas hialuronowy i Botox. Wyglądam 10 lat młodziej. Polecam i na pewno wrócę na kolejne.

Wykonałam u Pani doktor zabieg labioplastyki. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Zabieg wykonywany w bardzo miłej atmosferze, opieka pozabiegowa przez panią doktor. Polecam

Wykonałam zabieg usunięcia warg sromowych i zabieg usunięcia napletka łechtaczki u pani doktor. Po prostu rewelacja, zwłaszcza samo[poczucie po zabiegi i komfort funkcjonowania. Pani doktor jest rewelacyjna pod każdym względem, polecam w 101%