dr n. med. Agnieszka Ledniowskadr n. med. Agnieszka Ledniowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog, Ginekolog plastyczny

Doktor nauk medycznych, lekarz, wykładowca, ekspert medycyny estetycznej (dyplom prestiżowej uczelni GWSH na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy uzyskany w 2009r), zwyciężczyni plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetyczne-j ranking Kraków, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na ŚUM w Katowicach pod ...

Polecam z czystym sumieniem dr Ledniowska. Pani doktor wykonała u mnie zabieg labioplastyki. Efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania. Zabieg wykonany w miłej atmosferze i sprawnie. Żałuje, ze nie poddałam się operacji wcześniej. Basia

Basia

Robiłam u Pani Doktor łącznie 8 zabiegów na twarz. Wg siostry, która wiecznie mnie krytykuje uważa, ze i tak wyglądam jak w roku 2011. Myślę, że spokojnie 5-7 lat młodziej. Lifting, mezo, botox, dermapen. Polecam, pełna fachowość, ma strasznie duzo pacjentek, non stop dzwoni jej telefon. Warto zobaczyc zdjecia przed i po na https://gabinet-estetyczny.pl zanim ktokolwiek się zdecyduje na zabieg.

Dr Ledniowska jest najlepsza!! Botox i kwas usta to mój standard u pani doktor. Usta sa pieknie wyprofilowane, maja ładnie dobrany kształt i nieprzerysowane. Zabieg bardzo komfortowy i wykonany w przyjaznej atmosferze. Polecam wszystkim Paniom.

Pani doktor wykonała mi zabieg ginekologii estetycznej. Zabieg wykonany delikatnie i niebolesnie a pani doktor bardzo taktowana i życzliwa.

Małgosia. Jestem pod wrażeniem fachowości pani doktor. Skorzystałam już z kilku zabiegów i wszystkie dały oczekiwany , rewelacyjny efekt. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pani doktor bardzo uprzejma. Polecam osobom ceniącym profesjonalizm i wysoką jakość usług. Ja z kolejnych zabiegu skorzystam na pewno.

Małgosia.

Bardzo fachowa pani doktor. Młoda a już tak doświadczona i utytułowana. Do zabiegów podchodzi bardzo profesjonalnie i ostrożnie. Wszystko tłumaczy, zabieg niebolesny i wykonany bardzo higieniczne. Dba o każdy detal. Polecam i dziękuję bo czuję i wyglądam znacznie młodziej. Kasia W

Pani doktor ma dobrą rękę. Wykonala mi lifting twarzy nićmi haczykowymi. Efekt 10 lat mniej i brak szpecacych chomiczkow, piekny owal twarzy. Polecam lifting twarzy u dr Ledniowskiej!!

Pani doktor to profesjonalista. Od kilku lat korzystam z jej uslug. Ostatnio Pani doktor wykonala mi lifting twarzy nićmi haczykowymi barb w Kędzierzynie Koźlu. Efekt rewelacyjny!!

Dobry kontakt, bardzo profesjonslne podejście i piekne usta!! Zabieg wart swojej ceny a przede wszystkim dobrze wykonany.

Pani doktor bardzo rzeczowa, z dużą wiedza i ogromnym doswiadczeniem. Potrafi bardzo dobrze doradzić a efekty jej pracy sa bardzo naturalne. Każdy zabieg daje dobry efekt, jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystki ceniacym profesjonalizm.