dr n. med. Agnieszka Ledniowskadr n. med. Agnieszka Ledniowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog, Ginekolog plastyczny

Doktor nauk medycznych, lekarz, wykładowca, ekspert medycyny estetycznej (dyplom prestiżowej uczelni GWSH na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy uzyskany w 2009r), zwyciężczyni plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetyczne-j ranking Kraków, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na ŚUM w Katowicach pod ...

Ja umowilam sie na zabieg w Beauty Medica w Katowicach. Usta boskie, nic dodać nic ująć. Polecam pania doktor.

Polecam powiekszanie ust u Pani doktor. Jestem mega zadowolona z zabiegu, spełniła moje oczekiwania. Warto, Ewa

Iwona. Byłam u Pani doktor na botoxie. Wcześniej korzystałam z usług w innych gabinetach, botox trzymał krótko, jeździłam na korekty itp. U Pani doktor po zabiegu efekt rewelacyjny, wszystko się wygladzilo. Polecam.

Godna polecenia. Wszystko tlumadzczy, nie spieszy się, dała kontakt do siebie więc miałam poczucie bezpieczeństwa. Bardo fachowa.

Ania. Pani doktor jest mistrzynią ust. Po zabiegu którego się bardzo bałam mam na prawdę piękne usta :-) żałuję, że tak późno zdecydowałam się na zabieg. Pani doktor skorygowala asymetrie i jest cudnie. Godny polecenia lekarz. Miałam zabieg w Kędzierzynie- Koźlu.

EWA: Efekty Pani doktor to 10 lat mniej. POLECAM z całego serca bo warto. Na dodatek bardzo miła i sympatyczna.

TOMASZ: polecam, lekarka kompetentna i fachowa. Pomogła mi z nadpotliwoscia i po 1 zabiegu ulga. Szkoda,że tak późno dowiedziałem się o tego typu leczeniu.

Byłam u Pani doktor na szkoleniu i szkolenie warte swej ceny!! Takiego podejścia w medycynie estetycznej jeszcze nie widziałam. Różne techinki zabiegowe, wszystko wytłumaczyła...rewelacja!!