dr n. med. Agnieszka Ledniowskadr n. med. Agnieszka Ledniowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog, Ginekolog plastyczny

Doktor nauk medycznych, lekarz, wykładowca, ekspert medycyny estetycznej (dyplom prestiżowej uczelni GWSH na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy uzyskany w 2009r), zwyciężczyni plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetyczne-j ranking Kraków, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na ŚUM w Katowicach pod ...

Pani doktor pomogła mi z problemem rozstępów na brzuchu po ciąży. Wyglądają o niebo lepiej, są prawie niewidoczne, polecam

Jestem bardzo zadowolona z usług pani doktor Ledniowskiej. Zabiegi dobierane do moich potrzeb, efekt zabiegów naturalny, bardzo polecam

Zdecydowałam się na doktor Ledniowska aby wykonać labioplastykę. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, wizyta w miłej atmosferze, bez skrępowania, zabieg bardzo komfortowy.. a po zabiegu efekt wow! Moje życie zmieniło się diametralne, jedna z lepszych decyzji życiowych a panią doktor serdecznie polecam i dziękuję :) 🧡

Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach w internecie natrafiłam na dr Ledniwoska i zdecydowałam się na labioplastykę. Zabieg przebiegł książkowo, rekonwalescencja kilka dni, opieka po zabiegu na 6 z plusem. Polecam i dziękuje za poprawę życia!!!

Polecam, wszystko konkretnie i rzeczowo. Zabieg przebieg szybko i sprawnie. Jestem zadowolona z efektów . Obsługa na najwyższym poziomie !!

Serdecznie polecam panią Doktor !! Byłam na operacji intymnej i musze powiedzieć że wszystko przebiegło tak jak powinno. Pani doktor otoczyła mnie opieka, byłam w ciągłym kontakcie po zabiegu, czułam się zaopiekowana. Efekt zabiegu spełnił moje oczekiwania, jestem ogromnie wdzięczna za leczenie, pomoc i okazana troskę !!!! 100% dobry wybór !! Polecam wszystkim!!!! Bardzo dziękuje za wszystko! Katarzyna L.

Dziękuje Pani doktor za fantastyczny wygląd! Wykonałam serie zabiegów odmładzających na twarz / Botox, mezo, hialuron/ i wyglądam 10 lat młodziej! Jestem zachwycona swoim wyglądem. Bardzo dziękuje za fachowo wykonaną pracę :)

Byłam na zabiegu labioplastyki. Jestem bardzo zadowolona z efektu, minęły 2 miesiące a moje wargi wygladają fantastycznie!! Moje życie zmieniło się o 180stopni, jest przed i po labio. Pięknie dziękuje za operacje, będę polecać!!

Serdecznie polecam zabiegi u Pani doktor . Dobry kontakt, profesjonalizm i super efektu zabiegów. Moja strefa intymna wyglada pięknie .

Polecam zabiegi u pani doktor. Wszystko wytłumaczone i wykonane z dbałością o każdy szczegół.