dr n. med. Agnieszka Ledniowskadr n. med. Agnieszka Ledniowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog, Ginekolog plastyczny

Doktor nauk medycznych, lekarz, wykładowca, ekspert medycyny estetycznej (dyplom prestiżowej uczelni GWSH na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy uzyskany w 2009r), zwyciężczyni plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetyczne-j ranking Kraków, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na ŚUM w Katowicach pod ...

Polecam zabieg labioplastyki i hoodoplastyki u Dr Ledniowskiej. Kwalifikacja, zabieg i opieka pooperacyjna przebiegała prawidłowo, czułam się bezpiecznie i zaopiekowana. Efekt po zabiegu rewelacja !!

Polecam wszystkim którzy boją się igły:).. atmosfera w gabinecie luźna, pani doktor wykonuje zabiegi sprawnie i precyzyjnie, jestem spokojna o efekt zabiegu i zawsze jestem zadowolona :)polecam gorąco

Jestem bardzo zadowolona z wizyty oraz zabiegów dobranych i wykonanych przez Panią doktor. Wyglądam naturalnie , tak jak chciałam. Polecam z czystym sumieniem

Jestem szczęśliwą posiadaczką pięknych usteczek wykonanych przez dr Ledniowską. Zabieg niebolesny a po zabiegu efekt wow!! Dziękuje za opiekę i profesjonalnie wykonany zabieg:)

Bardzo dobre podejście do pacjenta, a przy tym szeroki uśmiech na twarzy. Profesjonalizm, profesjonalizm- taka jest dr Ledniowska. Polecam wszystkim!! Zabiegi dają super efekt.

Polecam zabieg o shot! Pierwsze efekty już po tygodniu od zabiegu, jestem zachwycona ;) efekt wow!!

Cudowna lekarz i fantastyczny człowiek. Poddałam się zabiegowi labioplastyki i to była najlepsza decyzja w życiu :) polecam kobietkom zmagającym się z tym problemem.

Zabieg labioplastyki wykonany super!! Jestem zachwycona efektem ! Serdecznie polecam panią doktor i zabieg!

Świetnie wykonana labioplastyka z hodoplastyka. Zabieg niebolesny i przebiegający w miłej atmosferze. Polecam kobietkom zmagającym się z podobnym problemem. Pełen profesjonalizm.

Polecam zabiegi u pani doktor Ledniowskiej w szczególności usta i Botox. Efekt naturalny a zabieg praktycznie niebolesny.