dr n. med. Agnieszka Ledniowskadr n. med. Agnieszka Ledniowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog, Ginekolog plastyczny

Doktor nauk medycznych, lekarz, wykładowca, ekspert medycyny estetycznej (dyplom prestiżowej uczelni GWSH na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy uzyskany w 2009r), zwyciężczyni plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetyczne-j ranking Kraków, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na ŚUM w Katowicach pod ...

Polecam i dziękuje za super efekt odmłodzenia twarzy. Pani doktor dobrała tak zabiegi, że wyglądam wyśmienicie.

Ogromne podziękowanie za zabieg labioplastyki. W końcu czuję się dobrze we własnym ciele. Najlepiej podjęta decyzja. Polecam z czystym sumieniem.

Jestem po zabiegu labioplastyki i dostałam drugie życie !!! Jestem przeszczęśliwa, że w końcu zdecydowałam się na zabieg u pani doktor!! Polecam z całego serca !

Jestem przeszczęśliwą pacjentką doktor Ledniowskiej po zabiegu labioplastyki z hoodoplastyką . Otrzymałam nowe życie, pozbyłam się mojego największego kompleksu. Polecam:) i baaardzo dziękuje !!

Wykonałem zabieg na nadpotliwosc pach u dr Ledniowskiej i jestem zadowolony z efektu. Pełen komfort, polecam

Polecam zabieg botoxem na bruksizm. Po kilku dniach ogromna ulga! Zabieg praktycznie niebolesny a efekt rewelacja.

Polecam zabieg labioplastyki. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!! Jestem przeszczęśliwa z dobrze podjętej decyzji. Gorąco polecam panią Doktor, Kasia

Cudowna i profesjonalna pani Doktor! Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, efekt zabiegu rewelacyjny! Polecam z całego serca !

Serdecznie polecam Panią Doktor Ledniowska!! Korzystałam z zabiegów w okolicy intymnej i jestem bardzo zadowolona. Atmosfera podczas konsultacji bardzo miła, tak że nawet nie spostrzegłam się a było już po zabiegu. Zabieg niebolesny a afekty super. Polecam Kasia S

Cudowna pani doktor!!! Poddałam się zabiegowi labioplastyki i to była najlepsza decyzja w życiu !! Moja okolica intymna wyglada wyśmienicie i w końcu nie muszę się wstydzić. Jestem zachwycona!!! Polecam !!!!!