dr n. med. Agnieszka Ledniowskadr n. med. Agnieszka Ledniowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog, Ginekolog plastyczny

Doktor nauk medycznych, lekarz, wykładowca, ekspert medycyny estetycznej (dyplom prestiżowej uczelni GWSH na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy uzyskany w 2009r), zwyciężczyni plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetyczne-j ranking Kraków, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na ŚUM w Katowicach pod ...

Po 2 latach poszukiwań zdecydowałam się na labioplastykę u pani doktor. Zabieg przebiegł bez komplikacji. Pani doktor była cały czas dostępna pod telefonem, czułam się zaopiekowana . Polecam, efekt zabiegu wow!! :)

Zdecydowałam się na labioplastykę u dr Ledniowskiej. To była dobra decyzja mino, iż przyjechałam na zabieg 200 km. Od samego początku czułam się zaopiekowana, efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania. Polecam z całego serca !

Zgłosiłam się z problemem seksuologicznym i otrzymałam fachowa pomoc ! Bardzo dziękuje za pomoc i zaangażowanie . W końcu zostałam wysłuchana i zrozumiana a mój problem zażegnany. Polecam

Podczas przeszukiwania internetu w poszukiwaniu lekarza który wykona u mnie labioplastykę natrafiłam na panią Doktor Ledniowska… i to był właściwy wybór. Zabieg przebiegł nieboleśnie, podczas zabiegu rozmawiałyśmy z panią doktor, czułam się zaopiekowana i w dobrych rękach !! Szczerze polecam i dziękuję !! Zabieg w 180% zmienił moje życie!

Serdecznie polecam zabieg labioplastyki u dr Ledniowskiej. Konkretna, rzeczowa a efekt odpowiada moim oczekiwaniom i jest z godny z tym co dr obiecała . Po zabiegu dostałam nowe życie sexualne!! Polecam

Pani doktor jest mega specjalistka!! Wykonałam u niej zabieg labioplastyki. Wszystko przebiegło tak jak mowiła, czułam się zaopiekowana i zrozumiana. Efekt po zabiegu wow. Jestem zachwycona !!

Labioplastyka u Pani doktor to najlepiej zainwestowane pieniądze!! Efekt wow, w końcu czuję sie w 100%kobietą !! Polecam serdecznie dr Ledniowska :)!!

Zdecydowalam się na zabieg labioplastyki u dr Ledniowskiej po przeanalizowaniu wielu opinii w internecie ... i to był strzał w dziesiątkę!! Czułam się zaopiekowana, mogłam się w każdym momencie z panią Doktor skontaktować, efekt zabiegu wow(!) polecam kobietkom ten zabieg oraz Panią Doktor!!

Ja również jestem po zabiegu labioplastyki u pani doktor. Długo szukałam lekarza u którego wykonam ten zabieg i pani doktor oraz opinie w internecie przekonały mnie właśnie do dr Ledniowskiej. Wszystko wytłumaczone, wyjaśnione, miałyśmy bezpośredni kontakt po zabiegu, Pani doktor zainteresowała się moim samopoczuciem po zabiegu. Efekt zabiegu wow!! Serdecznie polecam!!

Polecam zabieg labioplastyki! Efekt rewelacja i opieka pani doktor na najwyższym poziomie!!