dr n. med. Alicja Halbersztadt

Ginekolog, Ginekolog położnik

nie dziwie się opiniom pacjentek, gdyż sama mogę ją z czystym sumieniem polecić każdemu..Pani ALicja prowadziła moją ciążę i jestem z tej opieki w pełni zadowolona, tym bardziej, że od dwóch tygodni mam ślicznego zdrowego synka:-) Wybrałabym ją bez wahania drugi raz.

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem z jakim miałam kontakt w życiu. Prowadziła moją ciążę w sposób doskonały, tak, że czułam się bezpieczna o siebie i maleństwo. W ostateczności uratowała życie mojemu dziecku kierując mnie w ostatniej chwili na cc, które sama przeprowadziła. Po tygodniu czuję się bardzo dobrze, dzieciątko przy porodzie otrzymało 10 pkt a sam zabieg przez obecność Pani Doktor był mniej stresujący. Polecam z całego serca. Takich lekarzy jak Pani dr Halbersztadt spotyka się tylko raz w życiu.

miałam do czynienia z Panią doktor w placówce prywatnej i publicznej. I w obu ten sam profesjonalizm, takt, życzliwość i wsparcie. Pani Doktor jest fachowcem ale też- lub przede wszystkim- zawsze Człowiekiem. Prowadziła moją ciążę i będę jej zawsze wdzięczna za ogromne wsparcie ludzkie i medyczne.

Od pierwszej wizyty u Pani Doktor wiedziałm,że zostanie moim lekarzem na stałe. Obecnie prowadzi moją ciążę i czuję się bardzo bezpieczna pod Jej opieką.Jest życzliwa i zaangażowana,zawsze wnikliwie omawia problem i wykazuje wiele empatii.Ufam Jej w 100% i jestem spokojna o los swój i córeczki. Polecam wszystkim z czystym sumieniem.Taki lekarz to skarb:)

Polecam wszystkim z czystym sumieniem.Taki lekarz to skarb:)

super lekarz, godny polecenia, pani doktor miła, uprzejmia i sympatyczna, o wysokiej kulturze osobistej:)

Same zalety, dlugo by wymieniac.. godna polecenia i nie zrezygnuje z jej uslug..

Wspaniały lekarz!!! Dr Alicja prowadzi moją ciążę i jestem zachwycona. Po kilku nieudanych wizytach u innych lekarzy, przyszłam zestresowana na wizytę do Pani Doktor i zobaczyłam jak powinna wyglądać wizyta u lekarza. Inni lekarze powinni uczyć się od Pani Doktor szacunku dla pacjenta i kultury.

Niesamowity lekarz! aktualnie prowadzi moją ciążę. Cierpliwa, miła, bardzo bardzo delikatna, kompetentna. Na pytania odpowiada wyczerpująco, nie okazuje zniechęcenia. Sprawia że czuję się bezpiecznie i komfortowo, wzbudza zaufanie. Jeżeli czytasz ten komentarz ponieważ szukasz dobrego ginekologa,masz złe doświadczenia i zwyczajnie boisz się pierwszej wizyty to na prawdę idź Kobieto do dr Halbersztadt, a zaczniesz umawiać się na wizyty z przyjemnością.

Cudowna osoba. Po raz pierwszy u ginekologa nie poczułam się niezręcznie. Pani doktor pełna wyrozumiałości i dbałości o pacjenta. Właściwie jeszcze żaden lekarz nie obchodził się ze mną w taki sposób. Niesamowicie ciepła osoba warta zaufania. Polecam wszystkim takich lekarzy jest niewiele.

Jeszcze nigdy nie udało mi się spotkać takiego wspaniałego,kompetentnego,delikatnego,uprzejmego,troszczącego się,godnego zaufania lekarza. Cieszę się,że dr Alicja jest moim lekarzem i polecam serdecznie. Koszt wizyty rzeczywiście może nie zachęcać ale osobiście uważam,że warto. Gabinet ginekologiczny oraz sprzęt pełen wypas,przemiła atmosfera i najlepsi lekarze. Można zarezerwować wizytę o każdej porze. Potwierdzenie i przypomnienie o wizycie dostaje się sms-em i e-mailem. Sylwia