dr n. med. Alicja Halbersztadt

Ginekolog, Ginekolog położnik

Na wizytę umówiłam się za pośrednictwem internetu, szybko i bez problemu. Pani ALicja jest niezwykle serdeczną osobą a jako lekarz wykazuje dużą kompetencję, zrozumienie pacjenta i delikatnosc. Gabinet wyposażony jest kompleksowo a sama wizyta przebiegła w kompletnie bezstresowej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam.

Pierwszy raz byłam u pani doktor i jestem zaskoczona mega profesjonalizmem polecam naprawde

gabinet w pełni luksusowy, Pani doktor w pełni profesjonalna i delikatna, cały czas wyjaśnia co będzie robić co mogę odczuwac. bardzo dba o dobre samopoczucie pacjeta podczas badań. W pełni profesjonalna opieka i najwyższy standard przy korzystnych cenach. Jeżdzę do Pani doktor specjalnie z drugiego końca miasta, nie ma lepszego lekarza. Pani doktor prowadzi moją ciąże, dlatego zalezało mi na godnym lekarzu. Gorąco polecam.

Pani Doktor jest najlepszym lekarzem-ginekologiem u jakiegokolwiek byłam. Kompetentna, przesympatyczna, delikatna. Bardzo polecam.

Leczyłam się u doktor Halbersztadt ginekologicznie po nieudanej terapii u innego lekarza. Jest to świetna specjalistka, bardzo mi pomogła. Siła spokoju i wielka wiedza merytoryczna. Zdecydowanie godna polecenia.

Pani Doktor prowadziła całą ciążę włącznie z rozwiązaniem. Rewelacyjna wiedza i ludzkie podejście. Pełna merytoryka i zaangażowanie w los pacjenta. Polecamy bardzo. Dziecko mamy piękne i zdrowe i to też zasługa Pani Doktor.

Prowadzilam u dr Halbersztadt ciążę. Jest to lekarka o dużej wiedzy i wielkiej kulturze osobistej. Czułam sie przez cały czas bardzo pewnie, aż do bezproblemowego porodu. Polecam.

Byłam u Pani doktor i moge tylko powiedziec ze polecam. Bardzo subtelna, spokojna osoba a to jest dla mnie ważne u ginekologa.

Byłam u Pani doktor w zeszłym tygodniu. Jestem pod wrażeniem, pełen profesjonalizm, no i bardzo piękna, nowoczesna przychodnia. Niestety nie przyjmują na NFZ i nie jest tanio, ale jakość musi mieć swoją cenę. Polecam wszystkim.