dr n. med. Alicja Halbersztadt

Ginekolog, Ginekolog położnik

Jeszcze nigdy nie udało mi się spotkać takiego wspaniałego,kompetentnego,delikatnego,uprzejmego,troszczącego się,godnego zaufania lekarza. Cieszę się,że dr Alicja jest moim lekarzem i polecam serdecznie. Koszt wizyty rzeczywiście może nie zachęcać ale osobiście uważam,że warto. Gabinet ginekologiczny oraz sprzęt pełen wypas,przemiła atmosfera i najlepsi lekarze. Można zarezerwować wizytę o każdej porze. Potwierdzenie i przypomnienie o wizycie dostaje się sms-em i e-mailem. Sylwia

Polecam! Jedynie ginekolog u którego była, który był jednoczenie i specjalistą i bardzo miły. Pani gin. była bardzo delikatna, wszystko dokładnie wytłumaczyła, mówiła co będzie robić, spytała, czy mam jakieś pytania i czy wszystko jest jasne. Z ręką na sercu polecam!

Szczerze Polecam Jestem w szoku i pod wielkim wrażeniem podejściem Pani ginekolog do Pacjenta . Fachowo atmosfera bardzo przyjemna jak iść to tylko tam . Takiego specjalisty to szukać jak igły w stogu siana . Jestem bardzo zadowolona i mysle ze wróce ale nigdzie indziej jak tam .

Pierwszy raz spotykałam się z tak niekrępującą wizytą u ginekologa. Spokojnie,dyskretnie i delikatnie.Otrzymałam odpowiedź na wszystkie pytania.Nie byłam namawiana na żadne dodatkowe badania co spotykało mnie zawsze w innych gabinetach. Nie byłam poganiana następnym pacjentem. Pani doktor poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam.Niewątpliwie najlepszy lekarz jakiego dotychczas spotkałam.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, wszystko dokładnie wyjaśnia pacjentowi, nowoczesny sprzęt, rejestracja czynna całą dobę. Gdy brak miejsc, dzwonią w gdy jakieś nagle się zwolni. Bardzo przytulne wnętrze i gabinet. Oceniam na 5+.

Szczerze polecam!!!. Pani Doktor jest bardzo rzeczowa ,życzliwa, sympatyczna, delikatna itp. Odpowie na wszystkie pytania, porozmawia jak kobieta z kobietą, nie zbywa człowieka, jak wielu lekarzy nawet prywatnie. Od niedawna zaczęłam chodzić do Pani Doktor, ale już wiem , że nie zamienię Jej na nikogo innego. Poza tym gabinet wyposażony w profesjonalny sprzęt, przytulny. Nie ma co się rozpisywać. Po prostu Lekarz rewelacyjny!!!!

Witam. Pani Doktor jest niesamowicie uprzejmą, ciepłą i kompetentną Osobą. Zapisałam się na wizytę, po uprzedniej wizycie prywatnej u jednego z pseudo lekarzy, który stwierdził u mnie guza, i zapisał leki, które mogły mi bardzo zaszkodzić! Ze szczerego serca polecam Panią Doktor, koszt wizyty - badanie ginekologiczne, usg, cytologia to 150 zł.

Pierwszy raz poczułam się w pełni komfortowo. Pani Doktor sprawiła, iż nie czułam się winna, że przyszłam na badania i co ja tutaj robię...

Wspaniała lekarka. Kompetentna, miła, cierpliwa, tłumaczy wszystko co robi podczas badania, co można odczuwać w związku z badaniem itp. Przekonałam się, że podczas wizyty u ginekologa można czuć się komfortowo. Szczerze polecam!

W pełni zgadzam sie z opiniami o Pani doktor.Pełny profesjonalizm. Obecnie staramy sie z mezem o dziecko i najprawdopodobniej to właśnie pod opieką Pani Alicji przejdziemy ciąże. Mam tylko pytanie w jakim szpitalu pracuje Pani doktor i jak wygląda opieka porodowa?