lekarz Andrzej Gałązka

Czy ktoś wie w jakich dniach przyjmuje Pan Doktor Gałązka prywatnie? Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

pomimo regularnych wizyt prywatnych - rozczarowanie, kiedy byłam zdrowa i właściwie nic nie potrzebowałam, ciąża ok.- był miły i wylewny, natomiast kiedy potrzebowałam pomocy bo słaniałam się na nogach w 8 miesiącu - nie udzielił nawet porady przez telefon, nie pomógł tylko sugerował pójście do innego lekarza.... paranoja za te pieniądze ...

Chodzę do Pana doktora od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze kompetentny i sympatyczny, niezależnie czy prywatnie czy publicznie. Mądry i doświadczony lekarz, dobry diagnosta

witam mi prowadzil ciaze chodzilam prywatnie, bardzo sympatyczny mily, zajmowal sie mna strasznie mial zaniedbanie dlatego urodzilam dziecko w stanie krytycznym jednak i po porodzie interesowal sie mna i dzieckiem ale kazdy jest czlowiekiem majac tylu pacjentow stwarza atmosfere zaufania nadal chodze i kozystam z jego uslug i polecam innym

witam
ale kazdy jest czlowiekiem majac tylu pacjentow stwarza atmosfere zaufania
nadal chodze i kozystam z jego uslug i polecam innym

Chodzę i publicznie i prywatnie, ale nie mam przekonania. Od dłuższego czasu nie potrafi wyleczyć stanu zapalnego (musiałam prosić o cytologię, której od kilku lat mi nie zlecił publicznie!) - z powodu braku cytologii przepisuje zbyt słabe leki na infekcję jak się okazuje bakteryjną. Kiedyś chyba bardziej się przykładał, teraz leci hurtowo. Miły, daje poczucie bezpieczeństwa, stąd m. in. jego sukces.

super lekarz polecam dzieki temu lekarzowi mam wspaniałego synka

super lekarz polecam dzieki temu lekarzowi mam wspaniałego synka

Świetny lekarz z kompleksowym podejściem do pacjentki tak w gabinecie prywatnym jak i w przychodni.Ciepły i ludzki. Stwarza w atmosferę bezpieczeństwa. W 100% wzbudza zaufanie.

Zdecydowanie nie polecam.Wszystko było dobrze póki chodziłam na wizyty kontrolne.Zaszłam w ciążę-stwierdziłam,skoro jest dobrym lekarzem,niech tą ciążę prowadzi do końca właśnie on.Jednak nie zauważył że coś jest nie tak.Dostałam krwiaka pozamacicznego i wylądowałam w szpitalu.Miał on tam dyżury.Któregoś dnia zapytałam skąd to mogło powstać,co jest tego przyczyną.Odpowiedział-"a ma pani tydzień czasu na wysłuchiwanie"?Odpowiedziałam "no nie".Więc on na to "jedno jest pewne,teściowej ani psa nie wolno winić".Od tej pory każdej osobie odradzam Gałązkę.Jest może i miły,gdy chodzisz prywatnie,ale leczyłam się państwowo więc musiałam to odczuć.NIE POLECAM!

Bardzo dobry ginekolog, uprzejmy, przemiły, kompetentny, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i wysłucha pacjenta. Minusem jest brak zapisów na wizytę, długie oczekiwanie w kolejce i ciasna poczekalnia.

Rewelacja, ten lekarz prowadził moja ciążę w 2009 roku, czułam się bezpiecznie ibezstresowo, to naprawdę ciepły człowiek i lekarz z powołania! :-) Ja chodziłam prywatnie ale 2 pacjentki, które chodziły państwowo mówiły, że mają identyczne odczucia jak ja :-) POLECAM!!!!