lekarz Andrzej Gałązka

byłam w 5 m-cu jak trafiłam do tego lekarza,trochę daleko miałam(mieszkałam w będzinie i na konsultacje dojechać musiałam autobusem-tak aż do 9 mca(:)). bałam się ponieważ ciąża na początku była zagrożona,ja nie znałam wcześniej doktora,bo mieszkałam w częstochowie... Prowadził mnie nienagannie,polecił najpierw wybór szpitala,w którym pracował(mogłam tam najpierw iść i dowiedzieć się szczegółów jak to wygląda..).wybrałam szpital...termin ustalony.Przyjechałam na ktg w piątek rano,i młody lekarz pyta czy zostaje na weekend,bo nikt raczej nie zostaje jak nie musi,(mały brzuszek wiec przeprosił,bo myslał,że to dopiero połowa :). zostałam,zjadłam obiadek...usg...po 14:30 znowu ktg-i ...

Prowadził mnie nienagannie,polecił najpierw wybór szpitala,w którym pracował(mogłam tam najpierw iść i dowiedzieć się szczegółów jak to wygląda..).wybrałam szpital...termin ustalony.Przyjechałam na ktg w piątek rano,i młody lekarz pyta czy zostaje na weekend,bo nikt raczej nie zostaje jak nie musi,(mały brzuszek wiec przeprosił,bo myslał,że to dopiero połowa :). zostałam,zjadłam obiadek...usg...po 14:30 znowu ktg-i wody odeszły.....dzwonie do doktora,że leże sama na jakiejs sali nie ma nikogo a tu wody pełno niemiło,mokro...wstyd mi było....opieka ok...miałam kłopoty z maluszkiem przy porodzie-niedotlenienie-9apgar(?) i późniejsza rehabilitacja maluszka.ale jeśli chodzi o samego Pana Gałazkę,jak znowu zaplanuje maluszka to na pewno wróce własnie do niego.....ach-wspomnienia....dzis juz moja pociecha ma skończone 2 latka..........

Polecam, bardzo miły i kompetentny. Wizyta podstawowa 100 zł, USG 50 zł, wypisanie recepty c.d. 30 zł, cytologia 30 zł.

Wspaniały lekarz, rzeczowy, konkretny doskonale wszystko wytłumaczy i wyjaśni. prowadził moją ciąże od początku i mam wspaniałego syna. Oby wszyscy lekarze byli tacy jak pan Gałązka. pozdrawiam

SUUPER LEKARZ, JA CHODZIŁAM PODOBNO DO SUUPER SPECJALISTOW I NIE MOGLA URODZIC, TRAFIŁAM DO NIEGO I MAM JUZ DWOJKE DZIECI, POLECAM GO KAZDEJ KOBIECIE, A KOLEJKI SWIADCZA TYLKO O TYM ZE WARTO CZEKAC BO KAZDA CHCE TRAFIC W RECE SPECJALISTY.

Jest lekarzem godnym polecenia,miły, uprzejmy poświeca tyle czasu pacjentowi ile potrzeba jestem jego pacjetka i polecam go w 200%-oby wszyscy chodz troche wzieli z pana doktora przykład było by lepiej w naszej służbie zdrowia!!!

Odbierał moje dwa porody-ciepły, uprzejmy,profesjonalny ,Gorąco polecam!!

Odbierał moje dwa porody-ciepły, uprzejmy,profesjonalny ,Gorąco polecam!!

nie polecam!!! w ogóle nie dostepny!!! nie lubie go

nie polecam!!! w ogóle nie dostepny!!!
nie lubie go

Jest rewelacyjny prowadzi moją pierwszą ciże żeby każdy był takim fachowcem jak on już dawno byłabym mamą :) Polecam w 100% Sama wiyta 80zł Wizyta z USG 100zł Samo USG 50zł Cytologia 30zł wypisanie recepty na kontynuajce leku 30zł

Polecam w 100%
Sama wiyta 80zł
Wizyta z USG 100zł
Samo USG 50zł
Cytologia 30zł
wypisanie recepty na kontynuajce leku 30zł

Lekarz super,oby wszyscy byli tacy.Polecam

Lekarz super,oby wszyscy byli tacy.Polecam

To jest koszt pełnej wizyty czyli: USG, badanie i recepty. W przypadku niepełnej jest taniej, tj. za recepty 30zł na przykład. Można się o wszystko wypytać i nie zostanie się zbytym. Polecam

Można się o wszystko wypytać i nie zostanie się zbytym.

Polecam