lekarz Andrzej Gałązka

Doskonały, rzeczowy, uprzejmy lekarz. Prowadzi całą moją ciążę. Polecam.

Doskonały, rzeczowy, uprzejmy lekarz. Prowadzi całą moją ciążę.
Polecam.

koszmar!!!!!!!!!! niby fajnie wszystko ładnie pięknie prowadził moją ciąże umówił się na cesarke (względy zdrowotne)i niestety tego dnia nie dotarł więc nawet niewiem kto mi zrobił tą cesarke wrrr a to co mu się (nie)należało zgarnął beszczelny . Dodam tylko że nie jestem pierwszym takim przypadkiem. Na szczęście wszystko było ok.

A jak wygląda sprawa z otrzymaniem L-4 od Pana doktora? Sprawia jakieś problemy czy raczej jest przyjazny kobiecie?

wizyta 100 zł + usg+ cytologia 150 zł komplet lekarz bardzo sympatyczny miałam pewien problem, który konsultowałam u dwóch innych lekarzy jednak tylko Dr Gałązka wytłumaczył mi o co chodzi. Uważam, że warto wybrać się do tego gabinetu jest on na prawdę przyjazny kobiecie :)

Podczas ciazy wszystko ok. Potem okazało się o 2 tygodnie źle ustalony termin porodu. Nie interesował się porodem wogóle, kazał skakć na piłce to wszystko bedzie ok. Po 8 godzinach skaknia zdodział się na cesarkę ale gdy zobaczył plik banknotów w rękach teściowej. Potem okazalo się ze dziecko owiniete było pepowiną (szyja). Gdyby nie teściowa a raczej pieniadze skonczyło by się ... nie chce mysleć jak.

Nie polecam a wręcz odradzam. Cóż z tego, że lekarz jest bardzo miły, uprzejmy, grzeczny i poświecą pacjentce dużo czasu skoro nie ma podstawowej wiedzy i nie potrafi postawić prostej diagnozy. Odstawił leki na podtrzymanie ciąży, podane przez innego lekarza, przez 6 miesięcy zwodził, bezczelnie biorąc pieniądze, i uspokajał, że wszystko jest oki. i dziecko żyje, a ciąża od 4 miesięcy była martwa. Zero reakcji na to, że zupełnie nie są wyczuwalne ruchy płodu. Znam wiele osób, które przez tego pana poroniły, więc nie rozumiem zupełnie zachwytów.

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza-jest kompetentny,uprzejmy oby wszyscy lekarze mieli takie podejcie do pacjenta jak pan dr.Gałązka.

Lekarz owszem bardzo uprzejmy, miły i można powiedzieć,że kompetentny, choć nie wytłumaczył mi do końca na czym polega nadżerka . Prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Rozmawiałam z nim na temat tego ile kosztowałoby jeśli chciałaby aby przyjechał do mojego porodu. Chyba był pewien,że do niego zadzwonię, bo w dzień kiedy mijał mi termin bez niczego przyjął mnie do szpitala. Jednak nie zadzwoniłam do niego aby był przy porodzie, wolałam te pieniążki przeznaczyć dla maluszka, myślę,że jak chodziłam do niego co dwa tygodnie po L4 i zostawiałam tam za każdym razem 100 zł to i tak wystarczy. Po porodzie pan doktor udawał, ze mnie nie zna, nawet będąc u mnie na sali nawet na mnie nie spojrzał, rozmawiał z drugą pacjentką, a do mnie nawet nie podszedł. Zwykła ludzka przyzwoitość nakazuje w takiej chwili choćby podejść i zapytać o samopoczucie. A on po prostu się obraził Dlatego drugiej ciąży nie będę prowadzić u niego.

Leczyłam się u niego kilka lat obiecywał pełne wyleczenie niepłodności miałam masę badań u niego na oddziale , za każdym razem słyszłam że już teraz się uda i nic, nie kierował męża na żadne badania tylko faszerował mnie lekami i hormonami w końcu powiedział że nic z tego nie będzie .Ja jestem zawiedziona tym lekarzem nie potrafi się przyznać na początku leczenia że przypadek jest za trudny na jego kompetencje w tym wypadku powinien polecić kogoś innego

Lekarz, którego mogę z czystym sumieniem polecić. Jedyną niedogodnością są długie kolejki przed gabinetem.

Lekarz, którego mogę z czystym sumieniem polecić.
Jedyną niedogodnością są długie kolejki przed gabinetem.