Nie dość, że świetny specjalista, to jeszcze do tego super sympatyczny gość. Z nim nawet zabieg wyrywania ósemki wspominam super:)

usunął mi 2 ósemki, jedną na dole,którą musiał dłutować bo była już mocna ukruszona i druga u góry-minął tydzień po wyrwaniu a ja nie czuję że miałam wyrywany ząb,zero bólu:) rewelacyjny specjalista z poczuciem humoru, godny polecenia!!!!!!!!

Świetny lekarz. Ósemkę wyrwał mi w dziesięć sekund, nawet nic nie bolało. Moja ocena jak najbardziej 5

byłam u dra na ekstrakcji dolnej ósemki, po wyrwaniu zęba, które trwało 2 sekundy, wysłał mnie do domu z wacikiem, po powrocie rozpętało się piekło, okazało się że było zapalenie okostnej, nocna wizyta w ambulatorium stomatologicznym, silny antybiotyk co 6 godz. przez 5 dni + leki za zatamowanie krwawienia, bo krew nie chciała przestać lecieć, o bólu nie wspomnę.. a dr Gronowski kazał mi wziąć apap.... najpierw trzeba było wyleczyć zapalenie a później rwać zęba, totalna ignorancja pacjenta !!!!

zdecydowanie nie polecam, gabinet bardzo słabo wyposazony, wieje poprzednia epoka, nie wyglada zbyt czyszto, lekarz lekcewazacy pacjenta...

Świetny!! Nawet nie czułem kiedy mi wyrywał ósemkę :).

Świetny!! Nawet nie czułem kiedy mi wyrywał ósemkę :).

Świetny lekarz !! Polecam polecam i jeszcze raz polecam !! Pełen poczucia humoru, konkretny, miły i sympatyczny.Raz dwa i po bólu :)

Chociaż dużo miłych słów usłyszałam o fachowości lekarza, to jednakże umówienie się graniczy z cudem! Pani odbierająca telefon nie raczy prowadzić do końca konwersacji. Ogranicza się do słów "mamy nad komplet" i w telefonie zapada głucha cisza!. Są sytuacje nie zaplanowane, w tym rosnąca opuchlizna! Szkoda.

Szkoda.

Świetny specjalista, bardzo uprzejmy, zainteresowany pacjentem, dowcipny. Zęba (8) wyrwał bezboleśnie i bez komplikacji. Bardzo polecam.

Pan chirurg wyrywał mi 8 dolna, niestety wyszla tylko do polowy i 20 minut meczylismy się razem:),był mily, likwidowal stres. wyrywal mi tez 8 gorna, w minute, bez kłopotu, bez bolu, polecam tego fachowca.