Mój zabieg polegał na usunięciu niewidocznej dolnej ósemki, która paskudnie rosła "w poziomie". Oznaczało to usunięcie części kości i dopiero wtedy usunięcie zęba. Nie powiem, że nie bolało, ale taki zabieg to chyba jedynie pod pełną narkozą byłby bezbolesny. Co do doktora - pełen profesjonalizm, bijący od niego spokój, "domowy" klimat gabinetu:) no i sprawność - całość zajęła z pół godziny. Jeszcze jeden plus:wizyty kontrolne, kiedy zakładał mi lekarstwa były za free:)

złote rączki!!!!100% profesjonalista i do tego bezinteresownie koleżeński.Koleżanka po fachu która pilnie potrzebowała pomocy w sobotę po południu.dzięki stokrotne!!!!

Bardzo polecam tego fachowca od stomatologi to specjalista w swoim zawodzie w 100%tach :)

Od razu widać profesjonalizm i doświadczenie. Inny lekarka miała mi usunąć czwórkę, ale po dwóch dawkach znieczulenia i godzinie prób zrezygnowana odesłała mnie na chirurgię szczękową. Na zabieg miałam czekać aż do następnego dnia. Na szczęście znalazłam dr Gronowskiego - przyjął mnie jeszcze tego dnia (była niedziela) i jednym ruchem wyciągnął to co z zęba pozostało. Bez bólu, szybko i dokładnie. Cała wizyta trwała 15 minut. Jeśli rwać, to tylko do mężczyzny.

Potwierdzam, p. Gronowski to wspaniały fachowiec. Usunął mi ósemkę połamaną przez innego dentystę. Tacy lekarze - profesjonaliści traktujący bardzo "po ludzku" pacjenta - to w dzisiejszych czasach rzadkość! Jeżeli będę musiała pozbyć się jeszcze jakiegoś zęba, bez wahania pokonam te 120 km, które dzieli mnie od gabinetu dr. Gronowskiego. POLECAM!

Wspaniały specjalista, zdecydowanie najlepszy w Toruniu. Od 20-u lat leczy się u niego cała moja rodzina. Zdecydowany, spokojny i ..... przystojny.

Zdecydowany, spokojny i ..... przystojny.

Dobry lekarz - dokładny, konkretny, działa w dobrym tempie, uspokaja, odstresowuje i nawet jest dowcipny... Byłem na ekstrakcji zęba (siódemki) i wszystko Ok! Tak więc Polecam!

Byłem na ekstrakcji zęba (siódemki) i wszystko Ok! Tak więc Polecam!

Świetny i sympatyczny, SPECJALISTA - w każdym calu. Zabieg usunięcia ósemki zupełnie bezbolesny. Mam do usunięcia jeszcze dwie ósemki i na pewno zwrócę się z nimi do doktora Gronowskiego. Naprawdę szczerze polecam - to po prostu FACHOWIEC:-).

profesjonalny, delikatny, zabieg usunięcia 8ki prawie bezbolesny, lekarz dowcipny, rozładowuje nerwową atmosferę, z całego serca polecam :D

Polecam w 100%! Wspanialy dentysta! Zabieg resekcji korzenia wykonany ekspresowo i profesjonalnie. Zaluje,ze tyle kilometrow nas dzieli,inaczej bylabym zdecydowanie regularna pacjentka. Ewelina(Londyn)

Polecam w 100%!
Wspanialy dentysta!
Zabieg resekcji korzenia wykonany ekspresowo i profesjonalnie.
Ewelina(Londyn)