Pan chirurg wyrywał mi 8 dolna, niestety wyszla tylko do polowy i 20 minut meczylismy się razem:),był mily, likwidowal stres. wyrywal mi tez 8 gorna, w minute, bez kłopotu, bez bolu, polecam tego fachowca.

Do dupy pozostawil zainfekowany zebodul i juz mialam problemy z infekcja wdalo sie zakazenie

Nawet nie zauważyłam, kiedy p. Gronowski usunął mi górną ósemkę - znieczulenie podane bardzo sprawnie, ząb usunięty szybko, stres związany z wizytą zniknął dzięki zabawnej rozmowie z lekarzem

Pełny profesjonalizm okraszony dawką dobrego humoru i co najważniejsze- niska cena! Bólu absolutnie brak za to humor i wiara w stomatologów przywrócona :) Polecam z całego serca! :)

lekarz w porzadku podejście do pacjenta tez. duzo rozmawia uspokaja, jest naprawde super. w 5minut byłem po wszystkim. troszke znieczulenia ma słabe albo nie na wszyskich jednakowo działają. ogólna ocena jest B.DOBRA

Ja byłam na wyrywaniu górnej ósemki- wiadomo nic przyjemnego, ale ten stomatolog potrafi to zrobić tak, że nie ma czasu myśleć o bólu i strachu. I do tego jest ciepły i sympatyczny. Polecam, naprawdę polecam.

GORĄCO POLECAM!!! DZISIAJ BYŁAM WYRWAĆ SIÓDEMKĘ Z DŁUTOWANIEM PRZYJEMNE TO NIE JEST ALE LEKARZ REWELACJA BARDZO MIŁY POTRAFI ROZŁADOWAĆ NAPIĘCIE WYTŁUMACZYŁ WSZYSTKO WESOŁY DŁUGO BY WYPISYWAŁ SAME POZYTYWY. ZABIEG TRWAŁ MINUTE I Z UŚMIECHEM NA TWARZY WYSZŁAM A BOJE SIĘ DENTYSTY JAK DIABLI. WRESZCIE ZNALAZŁAM DOBREGO STOMATOLOGA NIGDZIE INDZIEJ MNIE NIE ZOBACZĄ A CO WAŻNE CENY NORMALNE !!!! JAK RWAĆ TO TYLKO U DR. GRONOWSKIEGO

Ciepły, kochany człowiek! Przede wszystkim jednak sprawny chirurg. Wyrywa zęby błyskawicznie. Polecam, polecam, polecam. Zwłaszcza dla osób nerwowych i strachliwych. :)

Niepotrzebnie tyle strachu przed wczorajszym zabiegiem! Stomatolog sprawnie, profesjonalnie i bardzo szybko uporał się z moją dolną ósemką! Jestem zadziwiona, bo obyło się bez tabletek przeciwbólowych i opuchlizny. Polecam tego sympatycznego i dobrego fachowca-stomatologa!

Wyrywałem dolną ósemkę, zabieg przeprowadzony profesjonalnie, obeszło się bez tabletek przeciwbólowych, polecam !