lekarz Andrzej Rosiński

2,7
2,4
2,2
2,5

witam Pan doktor niestety jest albo zadumy albo jest panem życia. Zadufany i krytczny wobec wszystkich. Nie potrafi wytłumaczyć pacjentowi jego praw i obowiązków. Zakłada że wszyscy pacjenci to idioci. Może i jest dobrym chirurgiem, ale obycie w stosunku do petentów, żadne. Nie polecam, leczenia u tego pana. Mozna znaleźć milszych ludzi. wizyta polega na nieodzywaniu się i sluchaniu tego co powie. Infirmacje uzyskane w punkcie rejestracji mają się nijak do późniejszej rozmowy podczas wizyty, bo rozmowy brak. Jest monolg i straszenie pacjenta.

witam

Bardzo polecam pana Dr. Andrzeja Rosińskiego Klasa sama w sobie fachowe podejście do pacjenta kultura osobista na wysokim poziomie w zeszłym roku składał mi prawą rękę nasadę kości promieniowej za pomocą płytki LCP. Lekarz godny polecenia i godny zaufania jestem zadowolony z zabiegu i cieszę się że on za to się zabrał nie rozumiem tych negatywnych opinii na jego talemat przede wszystkim lekarz ma leczyć a nie być miły i uprzejmy jak tutaj niektórzy narzekają Ręka ma się dobre i pozdrawiam pana Andrzeja opieka nad pacjentem też na wysokim poziomie ...

Bardzo polecam pana Dr. Andrzeja Rosińskiego
Klasa sama w sobie fachowe podejście do pacjenta kultura osobista na wysokim poziomie w zeszłym roku składał mi prawą rękę nasadę kości promieniowej za pomocą płytki LCP. Lekarz godny polecenia i godny zaufania jestem zadowolony z zabiegu i cieszę się że on za to się zabrał nie rozumiem tych negatywnych opinii na jego talemat przede wszystkim lekarz ma leczyć a nie być miły i uprzejmy jak tutaj niektórzy narzekają Ręka ma się dobre i pozdrawiam pana Andrzeja opieka nad pacjentem też na wysokim poziomie dokładnie mówił jak wszystko będę wyglądać bardzo szczegółowo już wiem że nie zmienię ortopedy

Zero kultury, podejście do pacjenta żadne.Brak totalnie empatii, prostactwo w życiu się z takim czymś nie spotkałam idąc prywatnie do lekarza.

Nie powinien wykonywać tego zawodu, chamski ,ordynarny,... Odradzam każdemu ...,..........,............

Dołączam się do negatywnych opinii przedstawionych przez innych pacjentów. Doktor sam otwarcie powiedział mi w twarz, że nie musi lubić pacjentów, nie musi być dla nich miły i swoją postawą reprezentuje otwartą pogardę dla ludzi. Nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku. Mizogin, który na moje bolące stawy zamiast rehabilitacji zalecił mi wykręcanie ścierek, bo od tego są kobiece ręce. Zadziwia mnie fakt, że od lat nie ma niego sposobu, oficjalne skargi na nic się nie zdają i każda wizyta u tego pana wiąże się z wybitnie chamskim i pogardliwym traktowaniem pacjenta. I co mi po jego kwalifikacjach, skoro człowiekiem jest marnym, żałosnym, duszącym się w swojej nienawiści do wszystkiego i wszystkich. Polecam omijać z daleka.

Miałem do czynienia z lekarzem w szpitalu w brzegu, szczeze moje osobiste odczucie to arogancki i nieprzyjemny gość.

Uważam , Pan doktor to świetny fachowiec , konkretny ,kompetentny i nie traci czasu na zbędne dyskusje co mi się bardzo podoba . Moja mama ,która ma obecnie 90 lat jest zachwycona jego podejściem . Podczas wizyty porannej dodał jej tyle siły swoim dobrym słowem ,że wróciła do domu pełną dobrej energii. Dziękujemy Panie doktorze Panu i Pana zespołowi

Lekarz, który chcę zapchać portfel, a nie leczyć. Nie wytłumaczy nic pacjentowi jedynie wulgarna gadka, która nic nie daje, polecam omijać szerokim łukiem. Najwidoczniej nie zna się i nie potrafi przyznać do błędu. W gabinecie spędziłem 2 minuty zależy mu tylko na pieniądzach, bo już kolejny pacjent czeka z gotówką za drzwiami.....

Zabieg przeprowadzony bardzo dobrze, pełna informacja dla pacjenta, kultura osobista bez zastrzeżeń. Lekarz to nie lokaj, nie może być zbyt usłużny. Gdybym w przyszłości potrzebował pomocy specjalisty ortopedy, to tylko u tego lekarza.

Lekarz beznadziejny. Zaaplikował mojej mamie dwie blokady na kolano. Kiedy mama wróciła do niego z bolącą nogą, stwierdził że to wina żylaków. Był opryskliwy i niemiły. Nie dość, że nie zna się na swoim fachu to jeszcze jest chamski! Nie polecam, szukajcie innego specjalisty, na niego szkoda pieniędzy.