lekarz Andrzej Rosiński

2,7
2,4
2,2
2,5

Tak bezczelnego i chamskiego lekarza nie spotkałam nigdy w życiu, a doświadczenie w tych kwestiach mam spore. Rozumiem, że kolejki do specjalisty są długie, ale słówka PILNE na skierowaniu lekarz prowadzący nie wypisał mi dla żartu i na ładne oczy. Pielęgniarka powiedziała bym poszła się zapytać lekarza czy przyjmie mnie wcześniej niż w połowie stycznia. Pan Rosiński popatrzył na skierowanie i na mnie i powiedział, że jakie to pilne, skoro mam wadę wrodzoną kręgosłupa. Skoro schorzenie od dzieciństwa to żadne pilne. Gdyby szanowny pan doktor raczył choć zapytać czemu lekarz ...

Rozumiem, że kolejki do specjalisty są długie, ale słówka PILNE na skierowaniu lekarz prowadzący nie wypisał mi dla żartu i na ładne oczy. Pielęgniarka powiedziała bym poszła się zapytać lekarza czy przyjmie mnie wcześniej niż w połowie stycznia. Pan Rosiński popatrzył na skierowanie i na mnie i powiedział, że jakie to pilne, skoro mam wadę wrodzoną kręgosłupa. Skoro schorzenie od dzieciństwa to żadne pilne. Gdyby szanowny pan doktor raczył choć zapytać czemu lekarz prowadzący wypisał mi takie skierowanie, to dowiedziałby się, że od kilku dni jestem na silnych lekach przeciwbólowych, w trudnością oddycham i poruszam górną częścią ciała. Ale to mało istotne, prawda? Przecież osoby ze stałymi schorzeniami nie mają prawa chorować. Nie dał mi dojść do głosu, wyprosił za drzwi.
Dla porównania - zadzwoniłam do Poradni do Opola. Opowiedziałam (przez telefon!) o mojej sytuacji i bez problemu dostałam numerek na poniedziałek (8.12), a jest dziś 5.12. Więc, moja opinia jest taka - żaden lekarz, który nie da nawet dojść do słowa pacjentowi, odsyła go z kwitkiem bez jednego pytania, nie jest wart jakiejkolwiek uwagi i uznania. Uważam, że takie zachowanie świadczy o wszelkim braku kompetencji, nawet jeśli posiada dyplomy nie wiadomo jakich ukończonych uczelni medycznych.
Stanowczo odradzam tego lekarza! Radzę szukać w innym mieście.

Nie znam bardziej kompetentnego lekarza. Mam do niego 100% zaufanie, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Wykazuje się dużym zaangażowaniem w stosunku do pacjenta. Miły, uprzejmy, szczery. Mega profesjonalny w swojej pracy. Godny polecenia.

to bardzo dobry lekarz najlepszy na świecie jednemu chłopakowi poskładał złamane biodro naprawdę to dobry lekarz poloecam go naprawdę

Dodaję moją opinię, ponieważ byłam z córką u doktora Rosińskiego w piątek, a dzisiaj postanowiłam sprawdzić opinie o tym lekarzu. Jestem bardzo zdziwiona tymi wpisami i na ich podstawie z pewnością zarejestrowałabym córkę do innego lekarza. Doktor Rosiński był bardzo konkretny, uprzejmy i nie odczuwałyśmy presji, że zajmujemy zbyt wiele czasu, dokładnie wyjaśnił nasze wątpliwości. Ogólnie bardzo dobrze oceniam tę wizytę. Chciałam jeszcze nadmienić, że też niedawno byłam prywatnie u ortopedy, ponieważ mam problemy z kręgosłupem i nie odniosłam wrażenia że byłam rzetelniej potraktowana niż teraz w przychodni.

ten lekarz jest do kitu nikt go nie ceni i kłóci się z emerytkami i dogaduje pielengniarkom to huj i pedał

Ten lekarz nie jest godny polecenia. Jest w stosunku do pacjenta chamski, ordynarny, niekompetentny i niemiły. Operował mi złamaną nogę pół roku temu. A ja dalej nie chodze. Dopiero w opolu wyleczyli mi tą noge normalnie, musieli mi zrobić ponownie operacje i powiedzieli że przy pierwszej operacji noga była zle złożona . Mało tego było w niej zakarzenie. Nigdy więcej nie chce widzieć tego lekarza.

Ten lekarz nie jest godny polecenia.
Jest w stosunku do pacjenta chamski, ordynarny, niekompetentny i niemiły.
Operował mi złamaną nogę pół roku temu.
A ja dalej nie chodze.
Nigdy więcej nie chce widzieć tego lekarza.

rosiński wygląda jak łysy z brazzers sfdssfggfdgfdgfgfdgfdgfdgfdgdgadfgfaggfdsgfdgfdsdsgfg gfgfgfgfgsfsg

gfgfgfgfgsfsg

Lekarz godny polecenia, może nie jest wylewny ale podchodzi do pacjenta dobrze. to,że przyjmuje szybko -myślę, że to też zaleta, bo przecież obecnie każdemu brakuje czasu.

Bardzo dobry lekarz nie wylewa uczuć ale on ma leczyć a nie bajki opowiadać. To co robi robi dobrze, interesuje się także pacjentem po zabiegu nie tylko tym, którego operował jak to robią inni lekarze jak nie jego pacjent to przeczyta nazwisko i przechodzi dalej.

Wcale się nie dziwię że pan dr jest starym kawalerem-podobnie jak jego siostra starą panną!Zero zrozumienia dla cierpiącego pacjenta tylko kasa, kasa i kasa się dla niego liczy!Dlaczego brzeski BCM ma w swoich szeregach takiego nieludzkiego lekarza ja się pytam?!