lekarz Andrzej Rosiński

2,7
2,4
2,2
2,5

Pan zasugerował mi że skoro nie leczę się u niego prywatnie to nie mogę mieć na jego oddziale operacji i że okazałem mu w ten sposób brak szacunku!!!!???? Nowa forma łapówek????

Nowa forma łapówek????

Bardzo dobry lekarz, profesjonalista pod każdym względem, nie rozumiem tych złych opinii, może nie jest zbyt wylewny ani miły do przesady, ale to akurat mi nie przeszkadzało, Ważne że zna się na swojej pracy i w pełni się w nią angażuje,

Lekarz dramat. Omijać szerokim łukiem. Bezczelny, chamski, 0 empatii. Chętnie bym zobaczył jakby ktoś go wypierdolil z miejsca pracy

Dr Andrzej Rosiński jest wspaniałym fachowcem. Diagnoza zawsze trafna i konkretna. Cztey lata temu operował mojej mamy biodro( tylko jedno) wszyscy po takiej operacji straszyli nas że po roku lub dwuch bedzie konieczna operacja drugiego biodra. Minęło cztery lata i nie zapowiada się nawet aby druga strona musiała być operowana. Nama szybko doszla do siebie i jest w pelni sprawna. Absolutnie !!! Fach i perfekcja !!!

Złamany CHU*J to mało powiedziane. Takim lekarzom powinni zabierać prawo do wykonywania zawodu ! Żadnemu wrogowi nie polecam kontaktu z tym "człowiekiem"..

Byłem na wizycie u dr Rosińskiego. Wcześniej nie słyszałem najlepszych opini o dobrym traktowaniu pacjenta przez tego lekarza. Zmieniło się wszystko po wizycie. Pierwsza wizyta konkretną diagnoza, rozpoznanie. Bez owijania opowiedział jak ma wyglądać zabieg. Jestem świeżo po. Chwile rozmowy, przed zabiegiem, jeszcze raz wyjaśnił na czym to ma polegać i jestem po. Żadnych z jego strony złośliwości czy uszczypliwości. Nawet kilka słów wesołych dla rozluźnienia sytuacji. Człowiek nie idzie do niego na kawę i ciasteczka tylko w konkretnym celu.

Człowiek o 2-óch twarzach: - z jednej strony bardzo obcesowy, odpychający w kontakcie, potrafiący wyprowadzić z równowagi, traktujący pacjenta z góry itd., wizyta trwa nie dłużej jak 5 minut, - z drugiej strony świetny fachowiec, konkretny, podejmujący trafne decyzje, o "oryginalnym" podejściu do kwestii badania itp. Należy zachować cierpliwość i nie wdawać się w zbędną, z góry skazaną na niepowodzenie, polemikę czy jakąkolwiek dyskusję ;-)

Człowiek o 2-óch twarzach:

Poszłam do lekarza z polecenia. Nigdy więcej nie pójdę. Wizyta trwała 5 minut. Lekarz praktycznie nic nie sprawdził i stwierdził, (po przedstawionych objawach) że powinnam pójść na operację. Poradził mi szybko się decydować i zawołał następnego pacjenta.

dr Rosinski jest swietnym fachowcem, ogromna wiedza merytoryczna, specyficzne podejscie to fakt ale doskonaly ortopeda.Polecam

podsumowując: Mussolini. Wolę ze złamanymi wszystkimi kończynami chodzić niż złożyć mu jeszcze raz wizytę. Tak się nie zachowuje lekarz tylko "kark" co po characz przyjezdza.

podsumowując: Mussolini.