lekarz Andrzej Rosiński

2,7
2,4
2,2
2,5

Bardzo mi przykro, ale w stosunku do tej osoby za dużo byloby powiedzieć czlowiek , choćby z tego powodu że słowo to kojarzy się z reguły pozytwnie. W tym przypadku nie może być o tym mowy . Krótko, jeśli mogłabym wystawić opinię 0 to tylko taka się należy za każdy z powyższych elementów. Ponad to kompletyny brak empati dyskwalifikuje ta osobę jako lekarza.

Ponad to kompletyny brak empati dyskwalifikuje ta osobę jako lekarza.

co do uprzejmości lekarza to brak tu skali.. gbur i tyle.. jego zachowania tylko świadczą o nim jako o człowieku, żal mi go, to musi być smutne być taką osobą. Mam nadzieje, że nie będzie mi dane mieć z nim więcej kontaktu

Ten człowiek ma problemy z komunikacją z pacjentem jego zachowanie razi chamski , oporyskliwy , pacjenta traktuje jako natręta .Wiadomo że kasa wali na głowę , bo dwóch ortopedów na Brzeg to dla pana doktora to o jednego za dużo .Żebym miał jechać 100 km dalej to temu panu dziękujemy.PS NAWET NIE ODPOWIADA NA DZIEŃ DOBRY A PIELĘGNIARKA OSTRZEGŁA MNIE ABY NIESTAĆ W PRZEJŚCIU BO PAN DOKTOR MOŻE PRZECHODZIĆ.

Lekarz bardzo nieprzyjemny, podczas wizyty zapytał się po co do niego przychodzę skoro nie mam złamanej nogi i nie jestem po wypadku,rzucał kartami pacjentów. Co z tego że ma dużą wiedzę jeśli traktuje ludzi jak śmieci... pacjent przychodzi po to żeby się poradzić lekarza a nie żeby słuchać jego pretensji bo ma zły dzień czy mu się porostu pracować nie chce i wyżywa się na wszystkich.

Byłam z synem 2 razy u tego lekarza i mam nadzieję ze więcej już się nie spotkamy. Jest niemily i używa zbędnych komentarzy. Do 4 letniego dziecka powiedział że nadaje się do zakonu bo poplakiwal podczas wizyty. Na wypisie ze szpitala mieliśmy wizytę kontrolną za 2 dni a on do nas po co tu przyjechaliśmy? Nie polecam.

Przychodzi dziecko na punkcję, na widok wielkiej igły i strzykawki zaczyna się bać i płakać. Reakcja pana doktora? Rzucił sprzęt, wrzasnął, że nie ma czasu na histerie, trzasnął drzwiami i poszedł. Wyzywanie pacjentów od grubasów, rzucanie kartami choroby po gabinecie, wyrzucanie z gabinetu, bo "coś" się panu doktorowi nie spodobało (wystarczyła godzina w zabiegówce, a mogłabym tak opisywać i opisywać). Zero kultury, największy cham i prostak, jakiego w życiu miałam okazję spotkać. I niech mi nikt nie mówi, że lekarz ma leczyć i nic więcej. Bo podejście do pacjenta jest ...

I niech mi nikt nie mówi, że lekarz ma leczyć i nic więcej. Bo podejście do pacjenta jest równie ważne. Niestety, pan dr Rosiński traktuje ludzi jak śmieci.

Dr. Rosiński jest bardzo dobrym lekarzem w swoim fachu. Nie owija w bawełnę, mówi jak jest. Jestem jego pacjentką i jestem bardzo zadowolona. Nie dorównuje poprzednim ortopedom, którzy mnie leczyli. Osoby wypowiadające się, że partaczy robotę same do tego doprowadziły. Jest jaki jest, ale wkłada całe swoje serce w to co robi-to on poprawia robotę po innych (w moim przypadku po 2 nieudanych operacjach dr Nimsza). Nie stosujesz się do jego zaleceń to później masz problem. A starsze PANIE narzekają na niego, bo warunkiem do operacji bioder(w większości wypadków) jest schudnięcie. Dla mnie zawsze jest miły, bo liczy się podejście. Doktor Rosiński nie lubi jak mu się wchodzi w d*pę. Polecam z czystym sercem.

Dr. Rosiński jest jednym z lepszych specjalistów jakich znam. Operował mi dwa kolana. Może nie jest uprzejmy ale w tym fachu nie to jest ważne tylko umiejętności. Ma postawic na nogi a nie wdawać się w dyskusje. I to robi bardzo dobrze

Nie wiem skąd te negatywne opinie o Dr. Rosińskim. Uważam go za dobrego specjalistę i trafnie stawia diagnozy. Na dowód tego chcę przedstawić sytuację, 6 lat temu gdy urodziła mi się wnuczka, miała złe ułożenie, jeździłem z nią do lekarza w Opolu i Wrocławiu. Lekarze twierdzili, że jak będzie miała dwa lata trzeba operować nogę. Poszedłem z nią do Dr. Rosińskiego, nie zwlekając stwierdził, że nie trzeba niczego operować, a z wiekiem wszystko się unormuję. Jego diagnoza się sprawdziła, a wnuczka ma teraz 6 lat i równe, zgrabne nóżki. Następna ...

Następna sytuacja była taka, że w 2011 roku stojąc w kolejce w sklepie w Rychtalu. usłyszałem rozmowę między kobietami, jedna drugą zapytała "Gdzie jest mąż?", powiedziała, że jest w pracy, a tamta była zdziwiona, "przecież był w szpitalu". Po wielu wizytach w Kaliszu i Poznaniu leczenie nieskuteczne, a pojechał do Brzegu "taki mały łysy lekarz zrobił mu operację i teraz chłop do roboty".

Ze względu na to, że też miałem mieć wstawiane endoprotezy do prawej i lewej nogi w 2011 roku udałem się do Opola na Katowicką do ordynatora ponieważ operował moją mamę i chciałem żeby mnie również zoperował. Pan Ordynator zapytał mnie skąd jestem, powiedziałem, że z Brzegu, poinformował mnie, że w Brzegu też zakładają endoprotezy i robią to dosyć dobrze, a jak będzie to robił Dr. Rosiński to w Opolu tego też lepiej nie zrobią. Jest bardzo dobrym operatorem, pracował też u nas na oddziale i znam jak jego kompetencje.
Pojechałem, też do Korfantowa, tam też powiedzieli, że jest długi czas oczekiwania, a w Brzegu zrobią to szybciej i potwierdzili opinie o Dr.Rosińskim.

Związku z tym zdecydowałem się na operację lewej nogi w Brzegu i w 2012 roku zrobił mi tą operację Dr.Rosiński z której jestem zadowolony. W 2014 roku dostałem zawiadomienie o możliwości operowania prawej nogi, związku z tym udałem się na oddział, ale ze względu na słabą kondycję mojego serca operacja odbyła 2015 roku 17 lutego, operował mnie Dr.Rosiński i Dr.Czajka. Jak na razie jestem zadowolony i polecam też innym. Dobrzy lekarze są również w Brzegu.