lekarz Andrzej Rosiński

2,7
2,4
2,2
2,5

Czekałam w kolejce u pana doktora. Przede mną było 25 osób, ale szybko się z nimi uwinął, bo w niecałe 2 godziny. Lekarz, który poświęca pacjentowi 3 minuty nie jest wg mojej opinii godnym polecenia specjalistą. Jestem po wypadku samochodowym, mam uszkodzony kręgosłup szyjny w dwóch miejscach a pan "doktor" zaleca nienoszenie kołnierza i kręcenie głowy dla rozruszania mięśni! kpina!

Czy ten lekarz jest kompetentny: kpina nie lekarz nic nie wytłumaczy co i jak leczyć, jest nieuprzejmy i opryskliwy. Miałem mały problem z kolanem chyba zwichniecie pan doktorek powiedział ze wszystko jest ok już od 3 tygodni nie mogę chodzić po schodach tylko na wyprostowanej nodze, po około godzinie w pracy noga mnie boli i ból nie ustępuje. Sami oceńcie, ja polecam unikać z daleka tego pseudo specjalistę.

Bardzo dobry lekarz.Stawia trafne diagnozy i leczy skutecznie.

Bardzo dobry lekarz.Stawia trafne diagnozy i leczy skutecznie.

polecam go naprawdę zdesperowanym i równie nieszczęśliwym

polecam go naprawdę zdesperowanym i równie nieszczęśliwym

Jako specjalista ortopeda jest rzeczywiście dobry,wiarygodny i ma duże doświadczenie.Natomiast w kontakcie z pacjentem....tragedia.Odniosłam wrażenie ,że ten Pan cierpi ,że w ogóle żyje na tym świecie.Jeśli komuś nie przeszkadza odpychające podejście do pacjenta a stawia jedynie na trafną diagnozę to ewentualnie mogę Go polecić.

Przychodząc na kontrol po zlamaniu palca doktorowi wystarczył jeden rzut oka by stwierdzić że z placem już ok. Nie interesowało go to że palec nad jest opuchnięty i boli. Nie dostałam żadnych informacji jak dalej leczyć palca ponieważ zdaniem doktora wszystko jest dobrze. Gdy poprosiłam o L4 za dzień kiedy byłam u niego na wizycie powiedział, że on nie widzi podstaw do jego wystawienia. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego " Lekarza"

Zdecydowanie nie polecam nikomu tego " Lekarza"