Lekarze Anestezjolog Warszawa

lekarz Beata Błaszczyk

Meissnera 9/38
03-982 Warszawa

Pani Doktor jest cudowna, miła, uprzejma z sercem na dłoni do pacjentów. Kobieta Anioł z Ogromnym Sercem!!
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Mariusz Mioduski

Anestezjolog, Wizyty domowe

Centralny Szpital MSW
Warszawa

Panie Doktorze bardzo dziękuję za Pana podejście i pełen profesjonalizm zarówno przed zabiegiem,jak i później na sali operacyjnej. Jest Pan wielkim i cudownym człowiekiem o niespotykanym podejściu do pacjenta i jego choroby. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora. Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.

lekarz Paulina Orłowska

Madalińskiego 57/10
02-544 Warszawa

Wspaniała Pani Doktor z niezwykle empatycznym i profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wszystko wyjaśniła w najmniejszych nawet szczegółach, wnikliwie przeprowadziła wywiad przed zabiegiem, bardzo cierpliwa i ciepła, oddana pacjentowi, z ogromną wiedzą medyczną. Jestem zauroczona Panią Doktor i bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę.
Opinia dodana przez: Barbara

Irena Schubert

LUX MED
ulica Szernera 3
03-305 Warszawa

Pani doktór wprowadzała mnie w stan narkozy do kolonoskopii. Bardzo kompetentna, bardzo miła. Jak ukochana babcia i nie trzeba było się niczego bać. Bardzo starannie się opiekowała przed i po zabiegu. (cena wizyty to opłata za znieczulenie ogólne)

lekarz Magdalena Gołębiowska

Zgrupowania Żmija 17 B/8
01-875 Warszawa

Jestem juz po kilku wizytach u Pani doktor. To sama radość i przyjemnosc zostac pacjętką Pani doktor M.Gołębiowskiej.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Adam Grabowski

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20
04-730 Warszawa

Kompetentny, profesjonalny, uprzejmy. Z cierpliwością odpowiada na pytania, wnikliwie analizuje dokumentację medyczną pacjenta, rozwiewa wątpliwości, ma bardzo uspokajający sposób bycia, a to niezwykle ważna cecha w przypadku anestezjologa.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Izabela Witczak

Instytut Pomnik- Centrum Zdrowia Dziecka
Warszawa

Wspaniala lekarka! Dokladnie wytlumaczyla (rzadkosc) o co chodzi w znieczuleniu mojego dziecka i dlaczego operacja zostala ona przesunieta o jeden dzien. Pozniej czuwala przy dziecku w sali wybudzen.

dr Renata Ćwiek

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1
02-637 Warszawa

Lekarz z powołania, dbający o dobro pacjenta, któremu zawsze poświeci swój czas. To dzięki Niej można odzyskać wiarę w lekarzy i przeżyć kojąco ciężki okres pooperacyjny. Osoba wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju.
Opinia dodana przez: HeSa

Elżbieta Oziębło

Anestezjolog, Laryngolog

Warszawa

Pani Doktor to przemiła osoba i profesjonalistka w każdym tego słowa znaczeniu, wizyta ze szczegółowym badaniem oraz wywiadem, podjęte konkretne kroki w leczeniu, wszystko spokojnie i bez pośpiechu wytłumaczone. Doktor godna zaufania i polecenia, oby więcej takich lekarzy z powołania. - Pozdrawiam Serdecznie
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Lekarz med. paliatywnej
                                       dr n. med. Anna Rupniewska-Ładyko

dr n. med. Anna Rupniewska-Ładyko

Lekarz med. paliatywnej, Specjalista leczenia bólu

Nasmed
ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184 03-984 Warszawa
01-991 Warszawa

Fantastyczna Pani dr. Mega profesjonalne podejście do pacjenta. Od początku do końca Pani dr tłumaczy co i jak będzie wyglądać leczenie, zabieg i co może się dziać. Po wielu latach bólu wreszcie pod opieką Pani dr czuje się inaczej. Polecam serdecznie wszystkim, którzy zmagają się z bólem
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Mirosław Harasimczuk

Anestezjolog, Lekarz rodzinny

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Bywałam u tego lekarza kilkukrotnie z różnymi dolegliwościami. Trudno to nazwać przyjemnymi wizytami. Najlepiej odzywać się jak najmniej. Co prawda wysłucha dolegliwości, obejrzy gardło czy cokolwiek z czym przychodzimy. Na plus jest to że po wystawieniu recepty dokładnie opisuje sposób zażywania i upewnia się, że wszystko jest zrozumiałe. Podczas ostatniej wizyty po przepisaniu leków, zwrócił uwagę żebym NIE BRAĆ probiotyku przy antybiotyku. Na moje zaskoczenie i pytanie skąd takie zalecenie ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Tomasz Chwała

Marszałkowska 84/92
01-514 Warszawa

Troskliwy lekarz,umiejący nawiązać kontakt z każdym pacjentów,życzliwy,empatyczny,dokładny w diagnostyce.
Opinia dodana przez: Magdalena jarska

lekarz Tomasz Siegel

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Cudowny lekarz, takich ludzi potrzebujemy!!! Widać że jest fachowcem i zna się na swojej robocie, a do tego jest bardzo miły i uczynny. Swój chłop.

lekarz Wiaczesław Puchalski

Ząbkowska 22/24/26/35
03-735 Warszawa

Uważam, że jest to jeden z najlepszych anestezjologów dziecięcych. Bez problemu nawiązuje kontakt z małym pacjentem oraz rodzicami. Można zrozumieć żal rodzica, któremu zmarło dziecko, ale gdy dziecko jest nieuleczalnie chore czy adresatem tego żalu powinien być doktor? Podziwiam lekarzy pracujących na oddziałach intensywnej opieki. Na tych oddziałach niestety często umierają pacjenci. Dawanie fałszywej nadziei nie jest empatią, Nie wymagajcie od lekarzy by płakali razem z rodzicami. U rodzica zmarło ...
Opinia dodana przez: Rodzic dwójki dzieci

lekarz Marek Krzyczkowski

Nowiniarska 12/42
00-235 Warszawa

Bardzo mądry i profesjonalny lekarz. Absolutnie nie mogę się zgodzić z opinią wyżej i przyznaje że dzień wcześniej zrobienie dermapenu ( wprowadzając skórę w stan zapalny) przed operacją jest lekko mówiąc nie przemyślana decyzją i odważną głupotą. Nie dziwię się że lekarz był zaskoczony lekceważajacym podejściem pacjentki. Jeśli chodzi o mnie znieczulona byłam ogólnie w dniu wczorajszym. Mile przebudzenie i nad głową ekipa Kliniki która pyta o samopoczucie. Dawka prawiowo ...
Opinia dodana przez: Magdalena
Doktor Gralińska jest wspaniałą i ciepłą osobą oraz bardzo zaangażowanym lekarzem. Towarzyszyła mi przy cesarskim cięciu i słowo towarzyszyła nie jest użyte przypadkowo. Doktor starała się, aby cały proces był jak najlżejszy i najbardziej komfortowy dla mnie. Ponieważ byłam bardzo zdenerwowana Pani Doktor rozmawiała ze mną, głaskała, uspokajała. Dziecko było ułożone tak, że leżąc na wznak miałam problemy z oddychaniem, więc Pani Doktor zmieniła pozycję mojego ciała, podała mi tlen, ...

lekarz Adam Płóciennik

Smolna 18/4
00-375 Warszawa

Lekarz z powołania.Świetny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta.Cierpliwy.Nie zbywa,tylko stara się pomóc.
Opinia dodana przez: Karolina

dr Jolanta Bonikowska

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Świetny lekarz, bardzo wszystkim Panią Doktor polecam, na wizycie poświęciła mi czasu tyle ile potrzebowałem odpowiedziała na wszystkie pytania wyjaśniła moje wątpliwości, uprzejma oddana pacjentowi - kompetentna, bardzo żałuję że nie była przy operacji tylko inny lekarz.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Dariusz Fedyniak

Szpital im. Orłowskiego
Warszawa

Rodziłam w szpitalu im. Orłowskiego niedawno - tak się złożyło, że była to noc i był on jedynym anestezjologiem w szpitalu. Niestety - pomimo próśb (mojego męża, który poszedł do jego gabinetu w czasie mojego porodu) odmówił mi znieczulenia zewnątrzoponowego. Mało tego: jak tylko urodziłam, wpadł do sali porodowej i nakrzyczał (przy mnie) na położną (że dała mi na niego namiary, a właściwie powiedziała, że jest na dyżurze i że ...

lekarz Elżbieta Nazarewska

Falck Medycyna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Obozowa 20
01-161 Warszawa

Nie mam słów wdzięczności dla Pani Anestezjolog Elżbiety Nazarewskiej. To że mój mąż trafił na SOR i na dyżur pani doktor nazywam cudem. Człowiek anioł. Jeszcze nikt tak nie zajął się moim mężem podczas długoletniej i przewlekłej choroby PZT. Zupełnie bezinteresowna pomoc, poświęcony czas, rozmowa z chorym i podjęcie tak szybkich i zdecydowanych decyzji sprawiło że mąż następnego dnia znalazł się na oddziale gastroenterologicznym. Z całego serca polecam wszystkim chorym ...
Opinia dodana przez: Dorota