Dla mnie świetna Pani doktor, trzy godziny temu usuwala mi 8 górna, która miała zapalenie.Potwornie się bałam bólu, Pani doktor widząc to,zagadywala mnie jak mogła i cierpliwie tłumaczyła, że nie będzie bolało.I miała stu procentowa rację!Sekunda i zęba nie było: )) byłam w szoku że już po wszystkim i powiedziała prawdę- zero bólu podczas rwania i teraz kiedy znieczulenie przestało działać: ))Polecam Panią Doktor i bardzo DZIĘKUJĘ za pomoc: ))

Byłem na usunięciu 8ki, Bardzo przyjemna pani doktor ;) Zabieg mimo obaw przebiegł bardzo szybko i sprawnie, zrobiła coś, spytała się czy boli, po czym jak odpowiedziałem że nie to za 2sekundy zęba już nie było ;) Polecam

Nie znam lepszego specjalisty. Wszystkim gorąco polecam !!! Pani Doktor przyjęła mnie bez problemu, choć pomyliły mi się terminy i zjawiłam się w dniu w którym nie przyjmuje :) W trakcie wizyty uspokoiła, wyjaśniła dokładnie co może być przyczyną mojego problemu i pomogła. Po raz pierwszy po wyjściu z gabinetu chwyciłam za telefon, żeby pochwalić się najbliższym jakiego dobrego stomatologa odwiedziłam :)

Nie znam lepszego specjalisty. Wszystkim gorąco polecam !!!

Do pani Anny Goździewicz trafilem z otwarta zatoka szczekowa po nieudolnym usunieciu 7 przez inna pania stomatolog. Podejscie do pacjenta jak i troska bylo pierwszym wrazeniem jakie wynioslem z gabinetu pani Goździewicz. Po zszyciu dziasla i zamknieciu zatoki,zostalem zaopatrzony w leki i pewnie moj kontakt na tym by sie zakonczyl z przemila pania Anna gdyby nie fakt,ze 2 dni po zabiegu podczas kichniecia przytrzymalem nos i rozerwalem cale szycie.Przez 3 tygodnie jezdzilem codziennie do gabinetu pani Goździewicz i ugruntowalem sobie opinie o tym miejscu.Pozwala ono pozbyc sie strachu przed stomatologiem,okazuje sie,ze siedzac na fotelu mozna czuc sie zrelaksowanym i byc kompleksowo poinformowanym o przebiegu leczenia,grozacych powiklaniach oraz co najwazniejsze nie czuc sie intruzem ktory zabiera czas lekarzowi ale odniesc wrazenie ,ze wreszcie to lekarz jest dla mnie a nie ja dla niego...J.Szabłowski

Bardzo dobry specjalista, usunięcie zatrzymanej ósemki fachowe i bezbolesne. Pani doktor miła, usmiechnięta i bardzo konkretna.

Serdecznie polecam, jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani dr Goździewicz. Leczenie bez komplikacji, bardzo dobry gabinet.

Serdecznie polecam - ósemka usunięta bezboleśnie a Pani Doktor niezwykle kompetentna i super uprzejma.

Miałem ciężki przypadek nadający się tylko do usunięcia chirurgicznego. Byłem u kilku specjalistów w Łodzi, nikt nie chciał się podjąć aż polecono mi panią dr Annę Goździewicz. Okazało się że cały zabieg trwał może 20 minut, i przebiegł prawie bezboleśnie. Bardzo polecam, jestem pewien, że nie ma specjalisty z większym doświadczeniem w Łodzi. Wcześniej byłem w 3 innych renomowanych placówkach i na tej podstawie mogę stwierdzić, że gabinet przy ul. Liściastej 88 wyróżnia się na tle konkurencji. Polecam!

Pani doktor wyrwała mi ósemkę, bez bólu, szybko, gojenie bezbolesne, pełen profesjonalizm, polecam:) Jeżeli będę miała jakiś ząb do wyrwania to tylko do niej. Polecam osobom, które bardzo boją się wyrywania zębów, tak jak ja.

Zdecydowanie lekarz godny polecenia. Przede wszystkim co jest dla mnie istotne przy wyborze lekarza stomatologa to to aby ratował zęba jeśli jest taka możliwość bo niestety wielu specjalistów jest nastawiona na zasadzie: tu się już nic nie da zrobić - implant! Do tego Pani jest bardzo konkterna a przy tym nie na siłe uprzejma. Przedstawia możliwości leczenia oraz wszelkie za i przeciw. Cieszę się że w końcu znalazłam "swojego" lekarza!!